Першість області по футболу. Перша ліга, група «А». ІХ тур.
ФК «Сенча»-«Харчовик» (Заводське) 0:3 (0:0).
Суддя: Ярмоленко Ю. (Чорнухи).
ФК «Сенча»: Прохоров О. (Товстопят І.,70), Кібкало Д. (к.), Заліський С., Беззуб О., Ткаліч С., Литвиненко Р., Ткаліч В. (Пилипенко С., 53), Вовк О., Абдулов С., Коваленко Д. (Дерев’яненко А.,75). Тренер Кібкало Дмитро.
«Харчовик»: Верхогляд Д., Будрій С. (к.), Петренко В., Гудов О., Касьян О. (молодший), Островський С., Касьян О., Дем’яненко Р. (Швіндін М., 60), Оніщенко І., Калєснік О., Кононенко К. (Заславець О.,75) . Тренер: Мусієнко Віктор.
Голи: Калєснік О. (51), Касьян О.(69), Касьян О.-молодший (85).
     В дев’ятому, заключному, турі першого кола доля календаря звела між собою двох представників Лохвиччини. До аутсайдера цьогорічної першості завітали земляки із Заводського. Останнє «дербі» лохвицьких команд датується аж в сезоні 2011 року, коли від Лохвиччини виступали ФК «Амарант» (Лохвиця) та незмінний учасник першості - ФК»Харчовик». Цікаве протистояння, що відбулося цими вихідними, викликало неабиякий ажіотаж серед вболівальників Лохвицького району. Що ж до ігри,то тут несподіванок не трапилося, впевнена перемога гостей. А сенчанська молодь також взяла свої три пункти, та продовжує «погоню» за молодю із Пирятина, та зберігають гарні шанси щоб зіграти, як мінімум, за бронзу першості! Єдиний та переможний гол забив Гайдило Олександр. Бажаємо успіхів юним футболістам та по-більше перемог!!!
     Вертаючись до матчу основних команд, слід відмітити, що команда із Сенчі зібралася не в оптимальному складі (маючи в своєму активі лише дві заміни), з перших хвилин довелося виходити граючому тренеру своєї команди, який до цього виходив лише по великій необхідності. Тож гості з перших хвилин «взялися за діло». Вже на третій хвилині поєдинку мав забивати Дем’яненко Руслан, але з його ударом справився страж воріт сенчанської команди - Прохоров Олександр, який неодноразово захищав свої володіння. Вже в наступній атаці «Харчовик» заробляє право на пробиття небезпечного штрафного. До м’яча підходить Дем’яненко, який був одним із найпомітніших на старті матчу, до речі, це дебютна гра Руслана після майже двохрічної перерви виступів на обласному рівні. Але із цим ударом знову справляється Олександр Прохоров, який був визнаний кращим гравцем матчу у складі своєї команди.
     Весь хід поєдинку проходив під диктовку гостей. Контроль м’яча, з величезною відсотковою перевагою та безліччю моментів біля воріт господарів, та що там говорити,вся гра відбувалася на половині поля господарів. Масовані та позиційні атаки колективу із Заводського сенчани стримували як могли,безліч фолів та паузи при кожному введенні м’яча в гру (забігаючи наперед, то сенчан «вистачило» лише на перший тайм).
     Ще одне порушення на підступах до карного майданчику господарів було зупинено лише ціною фолу. Із зручної дистанції та вигідної позиції пробиває Касьян Олексій, але знову на висоті голкіпер, який відбиває круглого на кутовий.
     Ще через декілька хвилин Дем’яненко виходить віч на віч, але лайнсмен підняв прапорець, поза грою опиняється Руслан. Перевага та натиск гостей все більше та більше виявляється на футбольному полі. Забитий м’яч - це лише питання часу. На екваторі першого тайму чудову нагоду відкрити рахунок мав уже Кононенко Костянтин (і знову із штрафного), але його сильний удар пройшовся лічених сантиметрах над поперечиною.
     На 30-й хвилині матчу господарям вдалося вирватися вперед, але відразу три гравці залізли в офсайд. А ще через три хвилини, під час масованої атаки гостей, м’яч вдалося відбити до середини поля, за який зачепився Ткаліч Сергій, та мав не поганий хід для розвитку даної атаки, але ціною жовтої картки його зупинив Гудов Олександр.
     Гості дуже хотіли забити ще до перерви, але фарт був на боці сенчан. Під час чергової подачі від кутового прапорця, напевно, одну із кращих нагод відзначитися змарнував Петренко, на відстані трьох метрів до цілі, Слава зіграв наче біля власних воріт, він не попав в площину воріт, а перебив круглого через поперечку. В подібній ситуації опинився і один із сумських легіонерів у складі «Харчовика» - Олександр Калєснік із такої ж позиції пробив значно краще, після його удару м’яч влучив в перекладину. Після чого відразу пролунав свисток на перерву. З величезним подихом «хух, вистояли» сенчани пішли відпочивати, а гості засмучені, що не вдалося забити, пішли вислуховувати невдоволення та поради свого тренера.
     В перерві публіку «розважала» суперечка, що виникла між нетверезим глядачем та один із мешканців Сенчі. Бійку вдалося відразу розтянути,а нетверезого та чимсь незадоволеного винуватця події довелося відправити в інший сектор стадіону.
     Відразу по перерві гості пішли на штурм та бажали забити швидкий гол. Вже на другій хвилині другого тайму, після подачі чергового корнеру, міг забивати Касьян, вигравши другий поверх Олексій пробивав у порожній кут, але свого кіпера підстрахував Вовк Олександр, який виніс м’яча із лінії воріт. Натиск заводчан все більше посилювався. Вони все ніяк не могли пройти оборону господарів та засмутити Прохорова. На 51-й хвилині «відзначається» Литвиненко Роман, який до свого активу записує жовтку картку за грубе порушення правил в центрі поля.
     І вже в наступній атаці «Харчовик» добився свого. Чудовий рейд по правому краю Гудова, а точніше його спринтерський забіг, не зупинив ніхто із команди суперника.Олександр зробив цілеспрямовану подачу на Калєсніка, який з лінії воротарського майданчика не залишив шансів Прохорову. Отже,маємо 0:1, і сенчани почали бігти вперед, щоб відігратися. Одна із нечисленних атак обривається порущенням правил з боку Оніщеннка Ігоря, за що той перед собою побачив справедливий гірчичник. Господарі все частіше почали переходити центр поля та турбувати захист «Харчовика». На 58-й хвилині мали змогу зрівняти рахунок сенчани, після незрозумілих дій в опорній зоні та переднього захисника, м’яч незрозумілим чином потрапив до Абдулова, який напевно просто не повірив в це диво, довго розмірковуючи що робити з круглим, він прийняв правильше рішення - пробити, але так довго приймав це рішення, що під його удар кинув свою амбразу Будрій Сергій, як справжній капітан, він рятує свою команду від небезпеки.
     Але більше нагод не було в господарів, оскільки знову контроль м’яча перейшов до заводчан. Вони зрозуміли, що 1:0 це слизький рахунок,та почали знову штурмувати володіння Прохорова. Право на пробиття небезпечного штрафного заробляють гості, трапилося це на 69-й хвилині, а точніше Швіндін М.Г., якого всі називають в команді «Дядя» (дивлячись на вік Миколи Григоровича - 50 років), на досвіді «підставився» на фол. М’яч відразу забрав до себе Касьян, чим дав зрозуміти своїм одноклубникам,що нікому не віддасть пробити із даної точки. І як виявилося, правильно зробив, несильний обвідний удар та круглий в сітка, знявши павутину з дев’ятки воріт.
     Після другого забитого м’яча тренери обох команд відразу міняють лінію нападу,та дають можливість зіграти більш молодим гравцям, розуміючи що все вже ясно в даному матчі. На полі з’являється Заславець та Дерев'’яненко замість Кононенка та Коваленка відповідно.
     Мав свій момент і «Дядя». Після гарної комбінації в центрі поля,та перепасовки в один дотик, його виводять на ударну позицію,але м’яч в останній момент валиться з ноги, та й удар уже не такої сили.
     А добивати свої земляків взялися вихованці заводського футболу. А якщо бути точнішими, то це молоді таланти Оніщенко та Касьян молодший. Розірвавши весь лівий край поля Ігор видав чудовий пас на Калєсніка, а той в один дотик на Касьяна, чим той скористався сповна. Як справжній форвард, Олексій не зупиняючи м’яча на швидкості спрямував його в далій кут воріт, та забиває цей красень -гол, знявши павутину другої дев’ятини. Отже,в підсумку маємо впевнену перемогу «Харчовика», два красеня-гола. За рахунок цієї вікторії заводський колектив піднімається відразу на п’яту сходинку, а от сенчани залишаються останніми, але мають не погані шанси, щоб покращити свій настрій, оскільки 1 липня зіграють свій перенесений матч шостого туру в гостях проти ще одного аутсайдера першості -  ФК «Семенівка».
Категорія: Полтавська область | Переглядів: 656 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0