Чемпіонат області по футболу. Перша ліга. ІІІ тур.
ФК «Лубни»-ФК «Глобине» 5:2 (5:1).
Лубни. 15 травня. Стадіон «Центральний». 225 глядачів.
ФК «Лубни»: Четверіков (Болюх 85), Величко, Бараннік, Шоха (Романенко 46), Хоменко, Загоруйко, Дубницький (Головко 76), Морозюк, Ковтун (Морозенко 67), Годунов, Гайдаш.
ФК «Глобине»: Клименко (Коваль 46), Чорноус, Цикало, Шутка, Кравчук, Стрельченко, Гавренков, Лісняк, Сільченко, Середа (Лисенко 78), Колісник (Глупаченко 62).
Голи: Дубницький 6, з пенальті, 11, Хоменко 23, Бараннік 31, Гайдаш 41 - Лісняк 4, Чорноус 55.
     У Лубнах зустрілися один з лідерів і аутсайдерів змагань. Першими несподівано забили гості - вже на четвертій хвилині під час контратаки лубенські захисники прогавили вдалий вихід Руслана Лісняка, який не залишив жодних шансів голкіперу господарів. Такого «ляпаса» від дебютантів першої ліги не чекав ніхто, навіть, наставник лубенців Анатолій Гришанович. Але вже через дві хвилини рахунок зрівнявся - після гри рукою захисника гостей вдало виконав пенальті досвідчений Дмитро Дубницький. Він через чотири хвилини знову забиває м’яча після чергової атаки господарів - 2:1. Відзначимо, що загальний підсумок поєдинку став відомим ще у першому таймі. У ньому глядачі стали свідками шести забитих м'ячів, п’ять з яких у ворота глобинців. Лише під завісу зустрічі граючому тренеру гостей Валерію Чорноусу зі штрафного удару вдалося скоротити рахунок. Після цієї перемоги ФК «Лубни» залишається єдиною командою на сьогодні, що не втратила жодного очка в чемпіонаті. Наставник лубенців Анатолій Гришанович після вдалого результату матчу вже подумки про наступний поєдинок, який буде не легким для його підопічних - у середу, 18 травня «Лубни» у Крутому Березі гратимуть проти команди ДЮФШ ФК «Ворскла».
     Тур стартував ще минулої середи двома матчами. І відразу ж була зафіксована невелика сенсація. Цей тур теж був результативним - була забито 20 м’ячів.
     У Гадячі скривджений лубенцями у попередньому турі місцевий «Псел» вдома не залишив жодних шансів полтавській команді ДЮФШ ФК «Ворскла», у складі якої грало декілька гравців з дубля головної команди. Господарі здолали опонентів з рахунком 2:0. М'ячі забили Сергій Гриценко і Станіслав Сизьон.
     У Дмитрівці Кременчуцького району місцевий «Колос» приймав «Молодь». Матч проходив у Комсомольську на штучному покритті під акомпанемент зливи. Як повідомив наставник господарів Анатолій Базавлук, вже на 8-й хвилині його команда отримала «ляпаса» від Ігоря Нагорного - 1:0 повели гості. Далі був шквал атак на ворота «Молоді», але футбольна фортуна цього дня була не на стороні «Колоса». На 78-й хвилині поєдинку колосівцям вдалося зрівняти рахунок завдяки влучному удару капітана команди Максима Остапця. У підсумку - 1:1 - і перша у новому чемпіонаті сенсація.
     У Зінькові один з аутсайдерів змагань, «Колос, приймав своїх одноклубників з Кобеляк. Протягом всього матчу володіли ініціативою кобеляцькі футболісти, але «голева фортуна» відверталася від них. І тут, як і завжди, у футбольний світ йде відоме правило «Не забиваєш ти - забиває суперник». Так воно і сталося. Відкрили рахунок господарі поля на 49-й хвилині - відзначився Іван Бражник. А вже через декілька хвилин гості його зрівнюють після влучного пострілу Антона Кухти - 1:1. Такий рахунок залишився і до фінального свистка.
     Найзапеклішою, гадаю, з поміж матчів третього туру була «схватка» у Градизьку. Адже зустрілися одні з претендентів на медалі чемпіонату у 2011 році – «Темп» приймав ФК «Пирятин». Склади обох команд цього сезону підсилилися завдяки відомим минулорічним призерам змагань. Вже на початку гри пирятинець Юрій Дмитренко виводить гостей вперед - 1:0. Далі гра проходила з перемінним успіхом. Команди, які за класом були майже однаковими, могли погіршити настрій одна одній забитими м’ячами. У таких поєдинках долю матчу, зазвичай, вирішує один-два голи. Зрівняти рахунок господарям вдалося наприкінці першого тайму - після кутового досвідчений Сергій Зав’ялов вчасно встиг до м’яча і переправив його у сітку воріт гостей. Другий тайм не змінив підсумкового перебігу подій на полі. Бойова нічия - 1:1.
     «Хет-трик Сергія Ященка» - так можна назвати перебіг подій на матчі у курортному місті, де ФК «Миргород» приймав «Локомотив» з Гребінки. Протягом всієї гри була помітна перевага гостей, яка втілилася у забиті м'ячі. Тричі відзначився Сергій Ященко і двічі Олег Козаченко. У підсумку досить впевнена перемога залізничників, в яких усе цього дня виходило - 5:0 на їх користь.
    Становище лідерів: ФК «Лубни» - 9, ФК «Пирятин», «Локомотив» (Гребінка) - по 7.

Юрій Климченко

Категорія: Полтавська область | Переглядів: 748 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0