Головна » 2014 » Август » 26 » "Лубни" програли… арбітру
Чемпіонат області по футболу. Вища ліга. ХІІІ тур.
«Олімпія» (Савинці)-ФК «Лубни» 1:0. (0:0).
Судді: Д. Потькало, О. Матяш-молодший, Е. Шнейдер (усі – Полтава).
«Олімпія»: Макаренко, Безуглий, Рудченко, Овдієнко, Гришанович, Бажан (Саркіс, 41), Величко, Стрельцов, Диндіков, Ситник (Шеремет, 46), Богиня (Осипенко, 77). Тренер: В. Гришко.
«Лубни»: Сидорець, Морозюк, Бувалець, Дземку, Захарченко, Близнюк (Лавриненко, 46), Ламіне (Ебенгу, 46), Мандрика (Потерайло, 56), Сергієнко, Гончаренко, Гулович. Тренер: А. Гришанович.
Гол: Диндіков (55, з пенальті).
     Загальний підсумок цього матчу можна назвати так: «Якби не суддя – була б нічия» або «Свавілля полтавського рефері».
     Досить не легко звітувати любителям футболу про поєдинок, підсумок якого на очах всіх присутніх вирішили сигнали свистка молодого полтавського рефері, який майже весь ігровий час був на стороні сильніших господарів. Лише протягом перших десять хвилин лубенці отримали дві жовті картки. І у другому таймі гостям було показано ще два «гірчичника», а господарям (вони грали досить грубо) - жодного! Через травми від суперників після перерви не змогли продовжити гру лубенці Ігор Близнюк і Сол Ламіне.
     Перший тайм був на боці миргородської команди, які створили біля воріт гостей не один голевий момент. Лубенці, які діяли на контратаках, теж могли відзначитися голом – на 10-й хвилині потужного удару завдав юний Олексій Гулович.
     У перерві автор цих рядків попросив арбітрів дати «нормально пограти» обом командам. Але цього не сталося. Роковою для підопічних Анатолія Гришановича стала 55-а хвилина, коли головний суддя зустрічі Дмитро Потькало призначив досить сумнівний пенальті: нападник господарів у боротьбі за м’яч чомусь «повільно завалився на землю». Арбітр, повагавшись, все ж, призначив одинадцятиметровий удар, який чітко виконав Олександр Диндіков – 1:0.
     Після цього арбітр своїми діями дещо «збавив обороти» проти лубенців і його свисток був деякий час немов «зачарований». Останні 10-15 хвилин матчу були на користь гостей, які постійно штурмували ворота олімпійців. Після удару Олександра Лавриненко, який вийшов на заміну, м’яч потрапив у стійку воріт. І знову під завісу поєдинку полтавський рефері став карати жовтими картками гостей, зупиняв або притримував розвиток їх гри - було видно, що він виконував всі дії, щоб не допустити позитивного результату для лубенців.
     Ось як коротко прокоментував підсумок матчу лубенський тренер Анатолій Гришанович: - Вже другий матч поспіль арбітри не дають моїй молодій команді нормально грати проти сильних суперників. І в цій грі спостерігалися некваліфіковані дії судді з Полтави, який був на стороні господарів. Це було видно всім присутнім на матчі. І які виснвки зроблять юні гравці моєї команди? Чи захочуть вони далі нормально тренуватися і грати? Від таких дій арбітрів страждає весь футбол Полтавщини. До чого ми йдемо?

Юрій Климченко

Категорія: Полтавська область | Переглядів: 566 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0