Нарешті!
Першість області по футболу. Перша ліга, група «А». ІІІ тур.
ФК «Глобине»-ФК «Сенча» 5:1.
Голи: Середа М., Покотило Є.-2, Колісник Г., Лавський Д. - Ткаліч С.
     Такі слова звучали на стадіоні «Старт» в місті Глобине після закінчення матчу третього туру першої ліги Полтавщини в групі «А» між місцевим ФК «Глобине» і ФК «Сенча» з однойменного селища в Лохвицькому районі.
     Матчу дорослих команд передувала гра юнаків, яка пройшла при повній ігровій і територіальній перевазі господарів поля і закінчилася з рахунком 4:0 на користь підопічних Олександра Ричка.
     Матч дорослих команд проходив під холодним вітром і невеликим дощиком. Серйозність намірів господарів припинити принизливу серію з двох поразок і піднятися нарешті з дна турнірної таблиці, підтвердили вже перші хвилини матчу, які проходили в безперервних атаках глобинців. Вже на 5-й хвилині Геннадій Колісник мав чудову нагоду «розпечатати» ворота гостей, але м’яч після його удару з близької відстані пройшов в лічених сантиметрах мимо воріт. Ще через шість хвилин Сергій Паясь, який ще жодного разу на відзначився в цьому році, з меж воротарського влучив у воротаря гостей. До речі, голкіпер гостей ще не раз рятував свою команду і щоразу отримував оплески від глобинських вболівальників, яких було не більше півсотні. Наполегливість господарів все-таки вилилася в гол. На 22-й хвилині після розіграшу кутового один з кращих гравців матчу Максим Середа з-за меж штрафного потужним ударом направив м’яча у дальню «дев’ятку». Далі голи посипалися як з рогу достатку. На 23-й хвилині Євген Покотило вискочив на побачення з голкіпером лохвичан і не залишив йому жодних шансів - 2:0. А ще через чотирнадцять хвилин Євген оформив «дубль» після виходу глобинців «три в один» на ворота гостей - 3:0. Під завісу першого тайму здійснив сольний прохід до воріт гостей Геннадій Колісник і перекинувши їхнього голкіпера довів рахунок до 4:0! ( До речі, в цій атаці Геннадій зіткнувся з воротарем і отримав травму спини, що не дозволило йому продовжити гру). Здавалося, що з такими темпами недалеко до розгрому, але…
      Початок другого тайму теж був за господарями, але вже на 60-й хвилині гості почали частіше виходити на ворота господарів, а глобинці явно підсіли і в них почали частіше з’являтися провали між лініями, почастішали помилки при передачах і цим скористалися сенчани. На 68-й хвилині прохід гравця «Сенчі» не зумів належним чином перервати Ярослав Гуненко, послідував пас на вільного партнера, який з меж карного майданчика зумів закинути м’яча у дальню «дев’ятку» воріт господарів (ту ж що за сорок п’ять хвилин до цього вразив Середа). Воротар господарів був закритий власними гравцями і не побачив момент удару - 4:1! Далі гра пішла на зустрічних курсах, в один з моментів на правому куті власного карного лохвичани порушили правила. Перший потужний удар голкіпер відбив, але наступний потужний удар молодого Лавського був точним і поставив остаточну крапку в матчі - 5 :1!!!! На мою думку, саме цього гравця потрібно було визнати кращим гравцем матчу, бо він чудово справився з незвичною роллю - захисника. Декілька нагод відзначитися мав і наймолодший гравець глобинців Михайло Артюшенко, але його ударам бракувало точності. А вихід сам на сам з голкіпером гостей на останній хвилині Михайло завершив перекиданням через воротаря, але м’яч, який летів у порожні ворота, вибив з їх лінії захисник гостей! Перша і така довгоочікувана перемога ФК «Глобине»!!!! Наступна гра на виїзді проти одного з лідерів «Дружби» з Очеретуватого. Гра буде важкою, але покаже, чи змогла наша команда повернути до себе пані Фортуну і чи здатні наші хлопці поборотися за медалі першості.

Володимир Бондарь

Категорія: Полтавська область | Переглядів: 709 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0