ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Під знаком Драбинівки
     Черговий тур міні-футбольного чемпіонату пройшов під знаком «Чистої криниці». Обидві команди одержали у своїх поєдинках непрості, але цілком заслужені перемоги.
Сімейний підряд Марусичів проти «Чистої криниці»
     Справжнє шоу для уболівальників влаштували цього тижня малокобелячківський «Маяк» та драбинівська «Чиста криниця». Початок був вдалішим для драбинян, які повели після влучного удару Дмитра Хмари. М’яч від воротаря вдарився у стійку і влетів у ворота - 1:0. Проте незабаром «Маяк» перехопив ініціативу, головним чином завдяки зв’язці батька та сина Марусичів. Старший, В’ячеслав, асистував, а менший, Максим, забивав. Спочатку екс-гравець «Карпат» зрівняв рахунок - 1:1. А потім і вивів свою команду вперед після відмінної комбінації. В’ячеслав Марусич технічно прийняв м’яч, який йому верхом послали із глибини поля, і в дотик відпасував у центр на сина. Максим замахнувся і повернув круглого батькові. Обидва захисники кинулися на старшого із Марусичів, але той (знову ж таки в дотик) відпасував на абсолютно вільного Максима. Той без проблем закотив круглого у порожні ворота - 2:1. На гольову комбінацію у родини Марусичів пішло від сили дві секунди. Утім, і «Чиста криниця» не збиралася відсиджуватися в захисті. Антон Руденський, який у першому таймі схибив із забійної відстані, у другому поклав м’яча точно у нижній кут - 2:2.
      Але знайти протидію Марусичам захист драбинян так і не зміг. Цього разу Максим забив упритул зі стійкою після довгого перепасовування у центрі штрафної - 3:2. Через хвилину В’ячеслав Марусич міг подвоїти перевагу, але з лінії штрафної по центру воріт не став пробивати, а віддав на сина, удар якого заблокували захисники. Не забиваєш ти… Футболісти «Маяка» грубо помилилися при виході із захисту і віддали м’яча просто на Андрія Дашівського. Той прийняв круглого і холоднокровно пробив у кут із меж штрафної - 3:3! Ще за хвилину той-таки Дашівський вивів свою команду вперед - 4:3!! А ще за кілька хвилин дубль оформив Антон Руденський - 5:3!!! «Маяк», завдяки зв’язці Марусичів, зумів скоротити відставання у рахунку - 5:4, проте врятувати ситуацію навіть полтавським легіонерам було не під силу. Тут варто відзначити вдалу гру на останньому рубежі захисту воріт голкіпера «Чистої криниці» Максима П’явки. На останніх секундах матчу він двічі виручив партнерів у, здавалося б, безнадійних ситуаціях. У одному епізоді голкіпер уже падав у кут воріт, коли м’яч після рикошету змінив траєкторію і полетів по центру. Максим, падаючи, встиг викинути руку і перевести круглого на кутовий. «Чиста криниця» перемагає у наддраматичному поєдинку і залишає за собою другу сходинку турнірної таблиці. Першу позицію продовжує утримувати «Зоря-1», яку переслідують одразу кілька команд: «Чиста криниця», «Ветеран» та «Темп».
Характер «Чистої криниці-2» проти амбіцій «Орілі»
     У другій лізі центральним поєдинком була гра між двома географічними сусідами: «Оріллю» з Нехворощі та «Чистою криницею-2» з Драбинівки. До матчу більшість глядачів ставили на перемогу нехворощан. Здається, самі гравці «Орелі», іще не вийшовши на поле, уже бачили три очки у кишені. Проте початок гри виявився для них «холодним душем». Спочатку нехворощани змарнували кілька моментів біля чужих воріт, а потім пропустили у свої: в контратаці відзначився форвард «Чистої криниці-2» Євген Таран - 1:0. «Орільці» прискорили темп і зусиллями Валерія Діденка зрівняли рахунок - 1:1. Знову пропустили контратаку - 2:1. І знову зрівнялися із суперником після м’яча Євгена Литвина - 2:2. Коли Геннадій Пеляк усе ж вивів «Оріль» уперед - 2:3, здавалося, що лідер уже свого не віддасть. Проте у гравців із Драбинівки з цього приводу були свої міркування. Іще до перерви Олександр Кібальник смачно приклався по м’ячу і той залетів у верхній кут - 3:3. А у другому таймі глядачі побачили неочікувану розв’язку. Практично весь час атакувала «Оріль», а забивала «Чиста криниця-2». Спочатку вкотре переграв захист і воротаря Євген Таран - 4:3. А у якості фінальної крапки Сергій Бурлаковський метрів із восьми поклав круглого у «дев’ятку» - 5:3!!! «Оріль» сенсаційно програє, а «Чиста криниця-2» підтягується до групи лідерів.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 499 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0