ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Подвиги Шовкового і сюрпризи від аутсайдерів
     Після перерви футбольні баталії розгорілися з новою силою. Десятий тур чемпіонату приніс кілька доволі несподіваних результатів.
Дашівський дебютує за «Зорю-1» хет-триком
     На новорічні свята прийшлася перерва між двома колами чемпіонату. І між командами відбулося кілька трансферів, які у подальшому можуть вплинути на результати команд-лідерів та на розподіл місць у підсумковій таблиці. Найгучніший із них - перехід кращого бомбардира «Чистої криниці» Андрія Дашківського у стан руденківської «Зорі-1». Тим самим драбинівська команда суттєво втратила у своєму атакуючому потенціалі, а чемпіони отримали ще одного гравця, здатного грати на команду і забивати потрібні голи. Свій клас Дашівський довів уже в дебютній грі зі «Чкаловцем», коли відзначився хет-триком і допоміг своїй новій команді отримати досить впевнену перемогу: 6:3.
     Також залишили «Чисту криницю» ще два новосанжарських гравці: Мирослав Коляда та Руслан Протас. Обидва перейшли до «Аяксу» і допомогли новій команді отримати перемогу над «Омегою-2». Новачки по разу відзначились вже у дебютній грі, а команда перемогла з рахунком 4:1.
     Сталися деякі кадрові ротації і у складі малокобелячківського «Маяка». До земляків із козубівського «Дніпра» перейшов один із форвардів команди, Ігор Варич. Натомість ряди команди поповнив Андрій Чумак, який у першому колі виступав за «Омегу». Дебютувати йому довелось у матчі проти «Темпу». Нагадаємо, у першому колі команда із Сухої Маячки розгромила опонента з рахунком 7:3. Тепер «Маяк» розраховував на реванш.
Блискучий Шовковий і погана карма «Маяка»
     Утім, у цій грі з самого початку все пішло не зовсім так, як це планували гравці з Малого Кобелячка. Спочатку «Темп» вийшов уперед завдяки влучному удару Олександра Серебрича: 1:0. «Маяк» кинувся відіграватися. І бив бив, бив бив, але все якось не туди: то мимо, то у воротаря, то, коли здавалося, вже ніщо не завадить голові, м’яч зрадницьки потрапляв у стійку. А «Темп», у склад якого у другому колі повернувся Максим Калюжний, вдало ловив суперника на контратаках. І ще у першому таймі той-таки Олександр Серебрич та Михайло Білокінь просто мали подвоювати рахунок.
     Те, що не вдалося у першому таймі, «Темп» зробив у другому. Партнери знайшли у штрафній точним пасом Андрія Томіліна і той із рикошетом закотив м’яч до воріт: 2:0! Після такого холодного душу «Маяку» надзвичайно складно було оговтатись. Але команда ішла вперед і шукала щастя в атаці. Проте ЯК же їй не щастило! Максим Марусич розбирається із захисником, б’є у дальній кут - стійка! Андрій Чумак замикає пас після розіграшу штрафного - поперечина. В’ячеслав Марусич носаком проштовхує м’яч у ближній кут - рикошет і… знову стійка! Уболівальники за сіткою лише у другому таймі нараховують п’ять стійок та поперечин біля воріт «Темпу». Проте не варто забувати і про натхненну гру голкіпера сухомаячківської команди Вадима Шовкового. Йому найчастіше протистоїть екс-гравець «Ворскли» та «Карпат» Максим Марусич. Так от, до середини тайму Вадим не програє йому жодної дуелі. Форвард кілька разів виходить сам на сам, але воротар бере і удари низом, і реагує на спробу перекинути м’яч через нього. Переграти Шовкового вдається лише ударом із кільканадцяти сантиметрів. Це В’ячеслав Марусич на дальній стійці підправляє м’яч після пасу когось із партнерів: 2:1! «Темп» бере тайм-аут, але збити запал суперника в атаці не вдається. І за кілька хвилин Максиму Марусичу таки вдається індивідуальний прохід. Він обіграє двох захисників і над воротарем підрізає м’яч у кут: 2:2! Здається, що зараз «Маяк» має переломити хід гри на свою користь. Проте у футболі працює інша логіка. Буквально у наступній атаці Михайло Білокінь здійснює сольний прохід і знову виводить свою команду вперед: 3:2! Останні кілька хвилин видаються надзвичайно гарячими. Тим більше, «Маяк» здобуває право на десятиметровий штрафний удар. До м’яча підходить Максим Марусич, але пробиває не дуже вдало, по центру, і Шовковий укотре рятує свої ворота. «Темп» знову перемагає принципового суперника і наздоганяє його за набраними очками.
І трохи про вирівнювання класу
     Про те, що слабких команд у чемпіонаті немає, як правило, говорять усі футболісти. Проте, мимоволі завжди серйозно налаштовуються на матчі з сильнішими або рівними за підбором гравців командами і часто недооцінюють аутсайдерів. На матчі з командами із низу турнірної таблиці часто виходять з бажанням наклепати побільше голів, при цьому не особливо напружуючись. Часто аутсайдери справді програють такі матчі, при цьому - у одні ворота. Але іноді завідомо слабша команда краще налаштовується на гру. І тоді їй вдається серйозно дошкулити зарозумілому фавориту.
     Так цього тижня сталося у обох групах другої ліги. У групі «Б» галущиногреблянський «Гетьман», який до цього поєдинку ішов на другому місці і в разі перемоги виходив у лідери турнірної таблиці, зустрічався із великосолонцівським «Штурмом», командою, яка, м’яко кажучи, зірок із неба не хапала і до цього матчу програла сім із восьми своїх зустрічей, пропустивши більше сімдесяти голів. За усіма законами жанру «Гетьман» мав забити десяток голів, перемогти слабшого суперника і легко вийти в лідери. Натомість гра закінчилася з рахунком… 2:2! «Штурм» додав до своїх трьох набраних очок іще одне, а «Гетьман» так і лишився на другому місці, пропустивши вперед нехворощанську «Оріль».
     Аналогічна історія сталася і у групі «А». Там новосанжарська «Ворскла», яка до цього була на третьому місці, зустрічалася із «Полузір’ям», яке до цього програло вісім із восьми своїх поєдинків. Мало того, на початку другого тайму «Ворскла» вигравала із рахунком 3:0. І як би мав закінчитися поєдинок? Напевно, крупним розгромом «Полузір’я». Проте у другому таймі полузірські футболісти спочатку відіграли один м’яч, а наприкінці зустрічі забили ще два голи у ворота суперників. 3:3!!! І «Полузір’я» набирає перше очко у чемпіонаті. Далі буде.

«Оріль»-«Ворскла» (Кунцеве) 3:2.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 471 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0