Головна » 2014 » Декабрь » 4 » Про користь легіонерів Або "Маяк"-"Ветеран" 8:7
17:15
Про користь легіонерів Або "Маяк"-"Ветеран" 8:7
     Найбільш видовищним та напруженим видався центральний поєдинок туру - «Маяк» проти «Ветерана».
     Обидві команди ведуть запеклу боротьбу за лідерську позицію із руденківською «Зорею-1». Для здобуття необхідних очок запрошують до складу своїх команд гравців досить високого класу. Наприклад, цього разу на полі зійшлися екс-гравці полтавської «Ворскли». У складі «Маяка» з’явився В’ячеслав Марусич, який захищав кольори полтавського клубу в далекому 1994 му році. Проти нього у формі «Ветерана» виступав Андрій Зіпунніков, який грав за біло-зелених у 1993-1994 му. Крім цього, разом із батьком на поле вийшов і Марусич-молодший, Максим, який не далі як у липні цього року підписав контракт із «Карпатами», проте довго у львівському клубі не затримався. Ще один легіонер, В’ячеслав Устенко із «Ветерана», має досвід виступів не за одну полтавську команду і нібито теж у свій час перебував у заявці полтавської «Ворскли», проте на офіційному сайті клубу його прізвище чомусь не згадане.
     Перед початком гри уболівальники у своїх прогнозах більше схилялися до перемоги «Ветерана». Проте вже перші хвилини тайму продемонстрували, що результат гри буде справді непередбачуваним. Уже на другій хвилині «Маяк» заробив пенальті, який впевнено реалізував Артур Щудро. «Ветеран» швидко оговтався від пропущеного м’яча і після комбінації Суботін-Устенко-Суботін останній закотив круглого під стійку: 1:1. Проте нічийний рахунок протримався від сили тридцять секунд. «Маяк» пішов в атаку, воротар «Ветерана» Євген Трипуз перехопив пас суперників, добіг до середини поля і… віддав неточну передачу. Круглого швидко переадресували Максиму Марусичу, який без проблем закотив кулю в порожні ворота: 2:1. Далі гра несподівано пішла в одні ворота. Атакував «Ветеран», а голи забивали гравці «Маяка». 3:1 - Марусич -молодший, 4:1 - Марусич-старший, 5:1 - Щудро. У цей же час моментів у «ветеранів» було не менше, проте забити гол вони ніяк не могли. Судді двічі призначали 10 метровий удар у сторону воріт «Маяка», але перший раз постріл Устенка прийшовся у стійку, а з ударом Володимира Жаботинського впорався воротар. Утім, перед перервою інтрига таки відновилася. Спочатку Віталій Гарець пройшов лівим краєм і точно пробив у дальній кут воріт - 5:2. А ще за хвилину таки відзначився Андрій Зіпунніков, який з лівої поклав м’яча під самісіньку стійку: 5:3. І тайм другий глядачі чекають із неменшим нетерпінням.
     Та «Маяк» у другій половині гри вирішує одразу вбити інтригу. Максим Марусич - 6:3! Артур Щудро - 7:3!! Максим Марусич - 8:3!!! Кінець. Сушіть весла…
     Проте «Ветеран» не зупиняється навіть у такій безнадійній ситуації. І команда нарешті починає забивати. При цьому найкращим у її складі виявляється не хтось із полтавських зірок, а інший новачок «Ветерана», Євген Суботін, який у другому таймі відзначається двічі та оформлює хет-трик. Ще по м’ячу додають Вадим Олешко та Володимир Жаботинський. І рахунок уже 8:7! За останні хвилини «Ветеран» ще створює кілька моментів, проте воротар «Маяка» відбиває удари Суботіна та Зіпуннікова. Фінальний свисток, «Маяк» перемагає, «Ветеран» відстає від лідера. А лідером, нагадаємо, стає руденківська «Зоря-1», яка вже п’ять років виграє міні-футбольний чемпіонат без жодного легіонера у складі. Такі справи.
Писаренко оформив дубль, а Білокінь відзначився хет-триком
     Цікавою і досить напруженою виявилася зустріч сухомаячківського «Темпу» і «Колоса» зі Стовбиної Долини. Ігровий час розпочався за переваги спортсменів із Сухої Маячки. Та стовбинодолинці при атаках опонентів щоразу організовували достойний захист. Тож «темпівці» довго не могли пробити редути своїх суперників. Лише в середині першого тайму гравець «Темпу» Михайло Білокінь відкрив рахунок у матчі на користь своєї команди: 1:0.
     Як невдовзі з'ясувалося, «колосяни» добре грають не тільки у захисті. Після чергового нападу сухомаячан вони організовують швидку контратаку. Спортсмен зі Стовбиної Долини Ігор Писаренко, вийшовши один на один із воротарем, пробиває по воротах. Куля пролітає під ногою у голкіпера «Темпу». Рахунок стає 1:1.
     Під завісу першого тайму стовбинодолинці збільшують перевагу і рахунок виростає до двох м'ячів на їх користь. Тож на перерву команди пішли з результатом 1:2 - перевага «Колоса».
     Другий тайм розпочався з атак «темпівців». Футболісти із Сухої Маячки доклали максимум зусиль, щоб скоротити рахунок. І їм це вдалося. На початку другої половини зустрічі «темпівець» Михайло Білокінь зрівнює рахунок, а трохи згодом виводить свій колектив уперед: 3:2.
     Протягом подальшого протистояння уболівальники змогли переконатись, що в сухомаячківській команді забивати голи вміє не тільки Білокінь. Валерій Карюк, прекрасно виконавши удар по воротах противників, збільшив розрив у рахунку до двох м'ячів: 4:2. Протягом часу, що залишився у другій половині матчу, «Темп» провів ще три результативні атаки по воротах «Колоса», а стовбинодолинці спромоглися лише на один гол. У підсумку матч закінчився з рахунком 7:3 на користь футболістів із Сухої Маячки.
     Отож, кращим гравцем цієї зустрічі у «колосян» став Ігор Писаренко, який оформив дубль, а в «темпівців» - Михайло Білокінь, який відзначився хет-триком.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 615 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0