Результати:
Вища ліга
VI тур. 24.12.2016
«Світанок» (Заріг)-ФК «Савинці» 5:6
«Злагода» (Круподеренці)-«Чайка» (Вишневе) 2:11
«Козацька» (Пирятин)-«Старт» (Слободо-Петрівка) матч перенесено
«Локо» (Гребінка)-ФК «Оржиця» 0:7
«Енергетик» (Гребінка)-«Арарат» (Лубни) 2:4
«Зоря» (Новооржицьке)-«Аякс» (Гребінка) 2:4.
Перша ліга
Група «А»
VІI тур. 25.12.2016
«Нива» (Тимки)-«Фермер» (Павлівщина) 1:12
«Дружба» (Стукалівка)-«Україна» (Овсюки) 1:9
«Вимпел» (Степанівка)-«Дружба» (Короваї) 6:3
«ДЮСШ» (Засулля)-«Фортуна» (Гребінка) 6:5.
Група «Б»
VІI тур. 25.12.2016
«Мрія» (Березівка)-«Ветеран» (Гребінка) 8:3
«Олімпік» (Слободо-Петрівка)-«Ветеран» (Пирятин) 5:12
«Надія» (Гребінка)-«Штурм» (Перервинці) 4:8
«БМЕУ-8» (Гребінка)-«Атлетік» (Рудка) 7:6.
Турнірне становище команд вищої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Оржиця» |
6 |
5 |
1 |
0 |
29-9 |
16 |
2 |
«Аякс» (Гребінка) |
6 |
5 |
0 |
1 |
30-14 |
15 |
3 |
ФК «Савинці» |
6 |
4 |
1 |
1 |
24-17 |
13 |
4 |
«Енергетик» (Гребінка) |
6 |
4 |
0 |
2 |
33-15 |
12 |
5 |
«Арарат» (Лубни) |
5 |
4 |
0 |
1 |
28-15 |
12 |
6 |
«Козацька» (Пирятин) |
5 |
3 |
0 |
2 |
25-15 |
9 |
7 |
«Зоря» (Новооржицьке) |
6 |
2 |
1 |
3 |
27-30 |
7 |
8 |
«Чайка» (Вишневе) |
6 |
2 |
1 |
4 |
26-23 |
7 |
9 |
«Старт» (Слободо-Петрівка) |
5 |
2 |
0 |
3 |
29-41 |
6 |
10 |
«Локо» (Гребінка) |
6 |
0 |
1 |
5 |
9-35 |
1 |
11 |
«Злагода» (Круподеренці) |
6 |
0 |
1 |
5 |
16-48 |
1 |
12 |
«Світанок» (Заріг) |
5 |
0 |
0 |
5 |
19-33 |
0 |
Турнірне становище команд першої ліги групи «А»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Фермер» (Павлівщина) |
6 |
5 |
0 |
1 |
45-17 |
15 |
2 |
«Дружба» (Короваї) |
7 |
5 |
0 |
1 |
39-25 |
15 |
3 |
«Вимпел» (Степанівка) |
6 |
4 |
0 |
2 |
39-29 |
12 |
4 |
«Фортуна» (Гребінка) |
7 |
4 |
0 |
3 |
38-28 |
12 |
5 |
«ДЮСШ» (Засулля) |
3 |
2 |
1 |
0 |
16-11 |
7 |
6 |
«Україна» (Овсюки) |
7 |
2 |
1 |
4 |
30-37 |
7 |
7 |
«Дружба» (Стукалівка) |
6 |
1 |
0 |
5 |
12-43 |
3 |
8 |
«Нива» (Тимки) |
6 |
0 |
0 |
6 |
22-47 |
0 |
* Команда «ДЮСШ-2000/2001» (Гребінка) знялася з турніру. ЇЇ результати анульовані. З четвертого туру заявилася команда «ДЮСШ» (Засулля).
Турнірне становище команд першої ліги групи «Б»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Ветеран» (Пирятин) |
6 |
5 |
1 |
0 |
50-21 |
16 |
2 |
«Штурм» (Перервинці) |
7 |
5 |
0 |
2 |
43-41 |
15 |
3 |
«БМЕУ-8» (Гребінка) |
7 |
4 |
1 |
2 |
47-44 |
13 |
4 |
«Атлетик» (Рудка) |
6 |
3 |
1 |
2 |
39-26 |
10 |
5 |
«Мрія» (Березівка) |
7 |
3 |
0 |
4 |
36-33 |
9 |
6 |
«Надія» (Гребінка) |
7 |
2 |
2 |
3 |
28-41 |
8 |
7 |
«Ветеран 50+» (Гребінка) |
7 |
1 |
1 |
5 |
30-46 |
4 |
8 |
«Олімпік» (Слободо-Петрівка) |
7 |
1 |
0 |
6 |
35-56 |
3 |
Фото, https://vk.com/fc_orzhytsia