Головна » 2017 » Май » 26 » "Сан Сіті" драматично вибиває "Атаку-Автотранс"
"Сан Сіті" драматично вибиває "Атаку-Автотранс"
Кубок Полтави по футболу. Чвертьфінал.
«Сан Сіті»-«Атака-Автотранс» 3:2 (2:2).
«Сан Сіті»: Караван, Савенков (Ярош, 57), Малик, Демчук, Тупік (Семука, 53), Мороз, Думбуя, Червонцев, Близнюк (Корсун, 70), Алексєєнко, Щочка (Мірошниченко, 65). Тренер: Максим Плужник.
«Атака-Автотранс»: Петько, Поліянчук, Стрельченко, Бірюк, Черняк, Пономаренко, Куімов (Воронкін, 46), Мілько, Карась (Михайленко, 46), Тарчуков (Деріченко, 46), Прядко. Тренер: Валентин Горбаньов.
Голи: Близнюк (4-пенальті, 40.), Мірошниченко (80) - Прядко (22), Савенков (42-автогол).
     25 травня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч чвертьфіналу кубка Полтави по футболу «Пролісок-2016». На полі зійшлися команди «Сан Сіті» і «Атака-Автотранс». Цей матч напевно дуже сподобався глядачам. Тут були купа нереалізованих моментів, два пенальті, автогол і скасоване взяття воріт. З цієї драми переможцями вийшли «сонячні».
      Ці команди завжди стартують активно і кубкова гра не стала виключенням. Одна з перших атак «сонячних» призвела до пенальті. Захисник «Атаки-Автотранс» недозволеним прийомом відібрав м’яч у Думбуя. Арбітр матчу Олексій Біліченко вказав на «точку». Ігор Близнюк з позначки переграв Михайла Петька і відкрив рахунок - 1:0. Початок веселий.
     Після голу команди продовжили атакувати. Автотрансівці більше володіли м’ячем, звично використовуючи швидкі флангові атаки. Так на 22-й хвилині Михаqло Прядко замкнув чудову подачу Дмитра Куімова - 1:1. Прекрасний гол від Прядка. Тепер рахунок рівний, все починається спочатку.
     За відносно рівної гри в атаці, особливої ваги набули реалізація моментів і надійність захисників. На 39-й хвилині Олександра Тарчукова вивели на ударну позицію. Футболіст «Атаки-Автотранс» зумів перехитрити воротаря, але не влучив у порожні ворота. «Сонячні» тут же відповіли голом. У наступній атаці той же Ігор Близнюк вдало зіграв на підборі і пробив по воротах. Михайло Петько, таке враження, моменту удару не бачив, і тому як слід зреагувати не зміг - 2:1. «Сан Сіті» знову попереду.
     Паритет у матчі проти своєї волі відновив захисник «сонячних» Савенков. Він намагався винести м’яч подалі зі свого штрафного після подачі кутового, але натомість «заніс» у власні ворота. Дезорієнтований Євген Караван навіть не сіпнувся - 2:2. Чудовий перший, динамічний тайм позаду.
     Друга половина зустрічі розпочалася менш жваво. Команди намагалися грати на зустрічних курсах. «Атака-Автотранс» почала перегравати суперників у центрі поля і частіше доходити до воріт суперника. Рятували лише захисники і Євген Караван. А от у захисті автотрансівці добряче напартачили. До середини тайму гра зовсім заспокоїлася і вболівальники вже чекали на серію пенальті. Аж раптом Дмитро Черняк не порозумівся з партнерами і захист «Атаки» фактично подарував м’яч Руслану Мірошниченку перед порожніми воротами. Руслан наздогнав м’яч і падаючи точно пробив - 3:2.
     Цей гол добряче стрепенув «Атаку-Автотранс-Автотранс». Команда Валентина Горбаньова останні десять хвилин матчу буквально провисіла на воротах Каравана. І саме тут стався найбільш суперечливий епізод гри.
     На останній хвилині захисник «Сіті» Євген Малик отримав м’яч перед власним штрафним майданчиком. Футбоіст почав жонглювати м’ячем, скинув його собі на голову і відкинув на Каравана. Кіпер «Сан Сіті» спочатку потримав м’яч, а коли до нього наблизився суперник - взяв круглого до рук. Арбітр зустрічі Олексій Біліченко призначив вільний удар. Гравці «Атаки» швидко розіграли м’яч і Михайло Прядко забив гол у порожні ворота. Олексій Біліченко вказав на центр поля. «Атака» встигла порадіти забитому м’ячу, аж раптом Біліченка підкликав асистент Дмитро Потькало. Після перемовин з помічником головний суддя скасував гол, видав гірчичник Малику і призначив вільний удар з іншої точки, звідки Малик віддавав на воротаря. Таке рішення викликало шквал гніву від футболістів «Атаки» на адресу асистента.
     Для того щоб прояснити ситуацію звернемося до Офіційних Правил гри 2016/2017 - який знаходиться у вільному доступі на сайті Федерації футболу України.

Як бачимо, на жовту картку Малик заслуговував навіть якби воротар не взяв м’яч до рук. Відповідно порушення сталося в тому місці де перебував Малик, тобто і вільний удар необхідно було розігрувати саме з тієї точки. Олексій Біліченко в цьому моменті грубо помилився. При цьому варто відзначити асистента Дмитра Потькала, адже він не тільки розібрався в ситуації, а й врятував свого більш досвідченого колегу від потенційного скандалу. Якби Олексій Біліченко не скасував гол і у підсумку «Атака-Автотранс» пройшла далі, «сонячні» мали б усі підстави подати апеляцію на дії Олексія і вимагати покарання.
     Зрештою на останніх секундах «Атака-Автотранс» таки мала шанс зрівняти рахунок і перевести гру в серію пенальті. Захисник «Сан Сіті» зіграв рукою у своєму шрафному майданчику, але пенальті «Атака-Автотранс» не реалізувала.
     У підсумку - 3:2. «Сан Сіті» крокує у півфінал кубка, а «Атака-Автотранс» готується до чемпіонату Полтави.

Категорія: Полтава | Переглядів: 580 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0