Головна » 2016 » Октябрь » 6 » "Сан Сіті" під акомпанемент дощу переграв "Зорю-Ворсклу"
«Палвіс Сан Сіті»-«Зоря-Ворскла» 2:1 (1:0).
«Палвіс Сан Сіті»: Петько, Близнюк, Шевельов, Дячук, Заєць, Мороз, Червонцев (Думбуя, 69), Бакланов (Максимов, 65), Алексеєнко (Мокросноп, 63), Жаріков (Горбань, 88), Скиба. Тренер: Максим Плужник.
«Зоря-Ворскла»: Шостак, Швей, Таран, Олефір, Городчанін, Гребінюк, Ротань, Краснопьоров, Дяченко, Шарій, Романчук (Ільчиш, 46). Тренер: Юрій Мармач.
Голи: Олексієнко (29), Близнюк (90+2) - Шарій (86).
     Осінній ливень не зіпсував футбольного шоу.
     5 жовтня на стадіоні «Динамо» відбувся матч п’ятнадцятого туру чемпіонату Полтави по футболу серед аматорських команд. Між собою зустрічалися команди «Сан Сіті» та «Зоря-Ворскла». Наразі ці команди претендують на чемпіонство і матч між ними автоматично отримав ранг супердуелі. Антураж для цього підібрався відповідний - Полтаву залив холодний, жовтневий ливень. Можна сказати, що погода влаштувала газону стадіону «Динамо» перший справжній тест на придатність. Кожен відскок м’яча може стати вирішальним, а кожен підкат завдати супернику пошкодження.
     Додавала інтриги і згадка про гру цих команд у першому колі. Тоді на полі так званого будинку футболу «Зоря-Ворскла» забила гол на останніх хвилинах не в останню чергу завдяки суддівській помилці. Тоді арбітр Сергій Новік свиснув положення поза грою у «сонячних», але не помітив, що ветерани вже швидко розіграли м’яч. Таким чином, коли футболісти почули свисток, то просто зупинилися і м’яч точно в цей момент залетів до воріт. Тоді самі судді назвали це нещасним випадком. Після вчорашнього матчу можна сказати, що за нещасними випадками у «Палвіс Сан Сіті» і «Зорі-Ворскли» нічия.
     Зважаючи на погоду, людей на стадіоні «Динамо», на відміну від попереднього матчу, прийшло небагато, а ті що ризикнули - заховалися під парасольками. Проте, не зважаючи на невелику кількість глядачів, шумову підтримку команди отримали.
     Що стосується самого футболу, то до цього матчу цілком підходить поняття - рівна гра. У першому таймі важко виділити якусь із команд як таку, яка переважає противників у володінні м’ячем чи гостроті атак. Трохи додав проблем футболістам і дощ, адже любителі підкатів іноді «їхали» по мокрому газону далі, ніж розраховували і тому чіпляли суперників, що зумовило велику кількість свистків. Важко було і воротарям - слизький м’яч робив удари ще підступнішими.
     Перший гол формально забили ветерани. Після швидкої контратаки точний удар вдався одному з ветеранів. Точний, але напевно недостатньо сильний, щоб стати голом. М’яч перетнув лінію воріт, вже за якою його вибив воротар. Проте головний арбітр зустрічі Андрій Коваленко був далеко від епізоду і взяття воріт не зафіксував, а боковий суддя хоч і підтвердив факт голу, не зумів вчасно поінформувати головного. У підсумку судді не порозумілися і гол не зарахували. Футболісти «Зорі-Ворскли» на чолі з Іваном Шарієм намагалися переконати суддю, але марно.
     А от «сонячні» забили вже по-справжньому і без пригод. Скориставшись провалом у центрі поля, підопічні Максима Плужника організували швидку атаку, яка завела їх на фланг. Як наслідок - простріл і гол Алексеєнка - 1:0. Матч стає все цікавішим. З цим команди і пішли на перерву.
     У другому таймі «сонячні» виконали ряд замін, випустивши свіжих футболістів, але «Зоря-Ворскла» все-одно більшу частину тайму провисіла на воротах Петька. До речі, кіпер «сонячних» заслуговує на окрему відзнаку - з мокрим м’ячем він справлявся на тверду п’ятірку.
     Коли дещо стих ливень активізувалися і вболівальники. Постійні нецезурні діалоги з арбітрами, футболістами і один з одним через все поле, більше нагадували анекдот, аніж футбольний матч. Але публіка значно повеселішала, і навіть дещо зігрілася. А тим часом на 86-й хвилині команда Юрія Мармача таки продавила оборону «Палвіс Сан Сіті» і зрівняла рахунок - 1:1. попереду залишалися найгарячіші хвилини.
     Вболівальники «сонячних» вже зітхали з словами жалю про втрачені два очки, аж раптом «Палвіс Сан-Сіті» вибіг у контратаку. До штрафного майданчика ветерани суперників не пустили і правий захисник Близнюк зважився на дальній удар. Постріл вийшов чудовим - 2:1. «Сонячні» святкують, Юрій Мармач свариться з арбітрами через не зарахований гол.
     Таким чином, доля в особі неуважних суддів віддала «сонячним» боржок за дивний пропущений гол у першому колі. До речі, поки на полі вирували пристрасті, хтось проникнув до суддівської кімнати і викрав особисті речі двох арбітрів і одного футболіста, але це вже зовсім інша історія.