06.11.17
Головна » 2016 » Апрель » 8 » Шість голів-Близнюків
13:59
Шість голів-Близнюків
     Форвард «Темпу» Ігор Близнюк у матчі 1/4 кубка з міні-футболу з «Ветераном» забив шість м’ячів і забезпечив своїй команді вихід до півфіналу. Про решту матчів та головні сенсації кубка - у нашому репортажі.
Трилер у матчі «Зоря-1»-«Оріль-2»
     Минулих вихідних відбулися матчі двох стадій розіграшу кубка. У суботу - матчі 1/8, у неділю - 1/4. Так, переможці третьої ліги, нехворощанська «Оріль-2», у 1/8 мали пройти справжній іспит на міцність. Адже у суперники їм дісталися п’ятиразові міні-футбольні чемпіони з руденківської «Зорі-1». На початку матчу здалося, що нехворощани іспит провалюють. Уже на першій хвилині Артем Співак рахунок відкрив, на другій капітан «Зорі-1» Владислав Мокляк його подвоїв, а на третій Олександр Писаренко забив третій гол. 3:0 - уже в дебюті матчу. Здавалося, після такого холодного душу «Оріль-2» вже не відійде. Але команда у потрібний момент проявила характер. І ось уже Сергій Гида реалізує пенальті за гру рукою у штрафній суперника: 3:1. Ще за кілька хвилин Віталій Мелешко пробиває у дотик після пасу партнера: 3:2. Іще за хвилину той-таки Мелешко влучно стріляє у верхній кут після подачі кутового: 3:3. А на довершення ударної п’ятихвилинки нехворощанин Едуард Коваль з лівого кута штрафного б’є точно у дальній кут: 3:4!
     І тепер уже футболісти «Зорі-1» знаходяться у легкому ступорі, з якого їх перед самою перервою виводить Артем Співак. Він зрівнює рахунок після сольного проходу: 4:4. «Оріль-2» однак має можливість закінчити перший тайм, ведучи в рахунку. Проте Сергій Гида не забиває другий пенальті, пробиваючи повз ворота.
     На превеликий жаль, у другому таймі такого яскравого футболу вже не вийшло. «Зоря-1» взяла м’яч під свій контроль і забила суперникам ще чотири м’ячі, довівши гру до впевненої перемоги: 8:4.
У серіях пенальті виграють Нові Санжари і Великі Солонці
     Запам’яталися матчі 1/8 і трьома серіями пенальті. Цікаво, що у всіх трьох перемагали команди, які наздоганяли свого суперника в основний час гри і зрівнювали рахунок практично перед фінальним свистком. У серію пенальті перевів гру футболіст «Солода» Андрій Чумак, який на останніх хвилинах гри зрівняв рахунок у матчі з «Зорею-2»: 3:3. Футболісти з Руденківки забили лише один зі своїх 6 метрових ударів (Геннадій Власенко), а «Солод» відповів точними пострілами Андрія Чумака та Вадима Хорошевського. «Солод» - в чвертьфіналі.
     У другій серії також перемогла новосанжарська команда. «Водограй» за три хвилини до кінця гри поступався «Маяку» з рахунком 3:1. Проте спочатку Назар Проскурня скоротив відставання, а потім Руслан Протас забив суперникам третій м’яч: 3:3. У серії пенальті голкіпер «Водограю» Андрій Корнієнко відбив удар Олександра Пустовіта, а інший форвард «Маяка», Ігор Варич, пробив повз ворота. У «Водограю» обидва удари були влучними: забили Євген Джежелий та Андрій Столярчук.
     Третя серія пенальті також закінчилася із рахунком 2:0. «Штурм» із Великих Солонців спочатку врятував гру з «Козубівським», зрівнявши рахунок під кінець гри: 4:4. А потім виграв завдяки влучним ударам братів Юрія та Богдана Мухи. Іншим героєм серії став воротар «Штурму» Олександр Брижак, який відбив обидва удари суперників.
«Чиста Криниця-2» - найбільша сенсація кубка
     Ми не вказали результат матчу за участю драбинівської «Чистої Криниці-2» та переможця другої ліги галущиногреблянського «Гетьмана». Галущанам за результатами жеребкування взагалі пророкували майже стовідсоткову участь у півфіналі. Проте сталося по-іншому. «Гетьман» дійсно вигравав у зустрічі після голу Євгена Василенка (1:0). Проте драбиняни швидко зрівняли рахунок після штрафного від Сергія Бурлаковського, а потім і вийшли вперед після м’яча Сергія Любомирського. А далі сталося несподіване. Драбиняни просто-таки «вкатали в асфальт» переможця другої ліги, забивши їм іще три м’ячі поспіль. Найбільш видовищним вийшов удар Олександра Кібальника, після якого м’яч влетів у дальній верхній кут воріт. Гол Романа Тодавчича на останній хвилині навряд чи підсолодив галущанам гіркоту поразки: 5:2!
     А «Чиста Криниця-2» продовжила демонструвати ефектні «камбеки». У чвертьфіналі команда вийшла на «Штурм» із Великих Солонців. І за підсумками першого тайму поступалася супернику практично без варіантів. Богдан та Юрій Муха знову забили по голу і забезпечили «Штурму» нібито комфортний відрив перед другим таймом: 2:0. Але після перерви на поле вийшла зовсім інша «Чиста Криниця-2». Команда нарешті заграла у пас, у неї почали виходити швидкі комбінації, а потім - і голи. По дублю зробили Сергій Бурлаковський та Євген Таран, ще по голу забили Сергій Любомирський та Олександр Остріков. І за п’ять хвилин до кінця матчу вже драбинівська команда перемагала із комфортним відривом: 6:2!
     До честі солончан, вони не покинули грати. І ледь не врятували гру! Михайло Булиш відквитав один гол, Юрій Муха забив четвертий, а потім і реалізував пенальті: 6:5! Але грати лишалося всього кілька секунд і «Чиста Криниця-2» таки відстояла свою перемогу. Забігаючи наперед, скажемо, що команда стала єдиним представником другої ліги у півфіналі.
 Гіпершвидкість Близнюка і «Темп» у півфіналі
     Трьома іншими учасниками півфіналів доволі прогнозовано стали представники вищої ліги, призери «вишки» «Темп», «Зоря-1» та «Колос».
     «Зоря-1» у своєму поєдинку без проблем впоралася з «Солодом», вже у першому таймі забивши новосанжарцям п’ять м’ячів без відповіді. У другій половині гри команди трохи пограли у відкритий футбол на зустрічних курсах, але руденчани радше гралися з суперником, ніж серйозно ставили собі за мету забити побільше. Як і у 1/8, «Зоря-1» обмежилася вісьмома м’ячами: 8:3.
      У іншому чвертьфіналі досить переконливо переміг «Колос» із Стовбиної Долини, який у першому таймі вигравав у «Водограю» з перевагою у два м’ячі - 3:1. У другому таймі після голів Євгена Писаренка та Олександра Нечитайла рахунок став майже розгромним: 5:1.  Проте новосанжарці кінець матчу провели краще і зуміли якщо не врятувати гру, то проявити характер, забивши двічі. відзначились Андрій Столярчук та Мирослав Коляда. Утім, «Колос» таки переміг: 5:3.
     Найбільш очікуваним був поєдинок між «Темпом» та «Ветераном». Команди у другому колі чемпіонату провели напружений матч, який закінчився нічиєю: 2:2. Тому глядачі сподівалися на цікаву боротьбу і у грі кубка. Проте її не вийшло. Адже на полі у складі «Темпу» був гравець, стримати якого того дня не могли ні два, ні три суперники. Ігор Близнюк обганяв і своїх, і чужих, а потім забивав голи. Уже в першому таймі «Темп» вигравав більш ніж переконливо: 4:0. Не можна сказати, що «Ветеран» не створював моментів. Але дива творив у своїй рамці воротар «Темпу» Вадим Шовковий. Пробити його суперникам удалося лише після десятка відбитих ним ударів майже впритул. Утім, Олександру Кириленку таки вдалося «розмочити» непробивного голкіпера: 4:1. Та майже одразу всюдисущий Близнюк знову забив суперникам і статус-кво відновився: 5:1.
     У другому таймі на короткий час з’явилась інтрига: Кириленко і Карюк скоротили відставання у рахунку до двох м’ячів (5:3). Проте далі знову кілька разів забив «Темп». Близнюк спочатку віддав гольову передачу Калюжному, а потім ще забив гол знущальним ударом крізь стінку. У підсумку матч завершився з рахунком 8:4 на користь «Темпу». Ігор Близнюк забив у матчі шість м’ячів.
     Півфінальні поєдинки кубка пройдуть 9 квітня. О 12:00 зіграють «Зоря-1» та «Чиста Криниця-2», о 14:00 - «Темп» та «Колос». Фінал відбудеться 10 квітня о 12:00 на майданчику в Нових Санжарах.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 685 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0