06.11.17
Головна » 2015 » Октябрь » 15 » У фіналі зустрінуться "Зоря" та "Колос"
16:04
У фіналі зустрінуться "Зоря" та "Колос"
     Команди із Руденківки та Стовбиної Долини у півфіналах обіграли своїх суперників. Тепер драбинівській «Чистій Криниці» та сухомаячківському «Темпу» залишилася втішна гра за третє місце.
Перемога імені двох Євгенів
     На початку матчу між руденківською «Зорею» та драбинівською «Чистою криницею» визначити майбутнього переможця булнадзвичайно складно. Ініціативою володіли футболісти із Драбинівки.Саме вони й мали відкривати рахунок ще на початку першого тайму. Віталія Барановича захисники загубили у штрафному майданчику і він пробив по воротах навісним ударом. М’яч летів по недосяжній для голкіпера траєкторії, але опустився на поперечину і відскочив у поле.
      «Зоря» вирівняла гру вже ближче до середини тайму. І створила два гольові моменти поспіль. Владислав Олійник пройшов рідним лівим краєм і прострілив точно на Артема Співака. Той, схоже, просто не встиг підлаштуватися під м’яч і з кількох метрів не влучив у порожній кут. У наступній атаці після небезпечного удару головою когось із «зорян» драбинівську команду врятував воротар.
     А потім стався один із ключових епізодів матчу. Владислав Мокляк чудовим пасом вивів Євгена Нестеренка сам на сам із голкіпером. Воротар вискочив далеко за межі штрафного майданчика, був обіграний за допомогою фінта і тому мав збивати півзахисника «Зорі». Суддя із Полтави не вагався ні секунди: «червона» картка за фол останньої надії. «Чиста Криниця» наприкінці тайму лишилася в меншості. Але тут-таки мала чудовий шанс виходити вперед. «П’ятірка» драбинян вийшов сам на сам із голкіпером «Зорі» Євгеном Трипузом, але той встиг вчасно скоротити відстань і забрав м’яч у ногах суперника.
     У другому таймі кількісна перевага «Зорі» почала даватися взнаки. Спочатку небезпечні моменти ліквідовував воротар «Чистої Криниці». Але потім не зміг виручити й він. Євген Нестеренко вдруге став героєм епізоду. Він отримав пас на правому краю штрафної, міг бити сам, але філігранно викотив пас на Олександра Писаренка. Той з близької відстані не схибив: 1:0!
     «Чиста Криниця» забула про обережність і навіть удесятьох пішла вперед. І могла зрівнювати рахунок. Спочатку п'ятий номер «криничан» пробивав під самісіньку стійку, але Євген Трипуз у неймовірному стрибку витяг «мертвий» м’яч. Реальний гольовий шанс мав Віталій Баранович, але і його потужний удар воротар перевів на кутовий.
     А потім «Зоря» поставила крапку. Після подачі кутового досвідчений Геннадій Власенко з кількох метрів головою розстріляв ближню «дев’ятку»: 2:0.
     Перед самим фінальним свистком один із героїв матчу Євген Нестеренко має шанс, щоб самому відзначитися у чужих воротах. Але після чудового пасу Владислава Олійника не може переграти воротаря. Утім, і двох м’ячів вистачає. «Зоря» - у фіналі.
Холодний душ для «Темпу», феєрія від «Колоса»
     Другий півфінальний матч мав стати не менш напруженим. Серйозно налаштовувалися на нього і стовбинодолинський «Колос», і сухомаячківський «Темп». Останні зібрали чи не найпотужніший склад за останні роки: на полі були і Білокінь, і Красноплахтич, і Калюжний, і Близнюк, і Бабаян. Усі - технічні та майстерні. Одним словом, забивати було кому. Єдиною проблемною позицією в «Темпу» була воротарська. Місце у рамці довелося зайняти Анатолію Трояну.
- Вони просто до воріт нікого не підпустять,- оптимістично заявляють на початку гри уболівальники із Сухої Маячки.
     У грі ж виходить зовсім не так. Буквально перша гостра атака «Колоса» закінчується голом. Захисник стовбинян на прізвисько Панас опиняється на позиції форварда, ставить корпус опоненту і пробиває у ближній кут під поперечину: 1:0. Ще через п’ять хвилин воротар «Темпу» помиляється при виході на перехоплення, стикається із власним захисником, а гравець «Колоса» просто забиває круглого до порожніх неприкритих воріт: 2:0. За хвилину для «Темпу» лунає похоронний дзвін. Це м’яч влучає у стійку після удару Євгена Писаренка. Круглий відскакує до центру воріт, а там першим на добивання встигає Олексій Конюша: 3:0!!!
     Спостерігати за грою стає відверто нецікаво. Повертає інтригу Максим Калюжний, який відмінно виконаним ударом зі штрафного кладе м’яч до верхнього кута воріт: 3:1. Ще за кілька хвилин футболісти «Темпу» заробляють небезпечний штрафний просто на лінії штрафного майданчика. Цього разу йде бити Павло Красноплахтич, але запускає круглого далеко над поперечиною.
     У другому таймі, на превеликий жаль уболівальників, інтрига померла остаточно. На початку другої половини гри Євген Писаренко у штрафному поставив корпус захисникові, устояв на ногах і закотив круглого під стійку: 4:1. У одній з наступних атак Геннадій Вакула відпустив від себе і змушений був збивати Олексія Конюшу. Суддя призначив пенальті, а сам постраждалий його реалізував: 5:1!
     «Колос» міг забивати ще, але Анатолій Троян кілька разів поспіль виручив команду. Його партнери так і не спромоглися показати той атакувальний футбол, який від них очікували. «Колос» - у фіналі, «Темп» - поза ним.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 521 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0