ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2014 » Ноябрь » 20 » У новосанжарському міні-футбольному турнірі з’явився гравець із Кот-д’Івуару
15:22
У новосанжарському міні-футбольному турнірі з’явився гравець із Кот-д’Івуару
     У третьому турі протистояння між лідерами починають загострюватися, та явних фаворитів визначити ще не вдається.
1:4 - перемога «Чистої Криниці-2»
     У суботу о 10:00 відбулася зустріч «Ворскли» із Кунцевого та драбинівської «Чистої Криниці-2». Ці команди грають у першій лізі, в групі Б. Спочатку зустріч між спортсменами проходила на рівних позиціях. Футболісти обох колективів вивчали техніку гри своїх опонентів. І першими із цим завданням справилися гравці з Кунцевого, які й відкрили рахунок у матчі. 0:1 - «Ворскла» повела у грі. Та їх опоненти не планували програвати цю зустріч, тож досить швидко відквитали пропущений гол. Перший тайм закінчився з нічийним рахунком 1:1.
     У другій половині матчу приблизно однакові шанси на перемогу мали обидві команди. Та влучністю і майстерністю відзначилися драбинівці. Вони протягом короткого проміжку часу подвоїли, а потім потроїли свій рахунок. 1:3 - «Чиста Криниця-2» попереду.
     Та драбинівцям під час другого тайму за фоли були призначені два 10‑метрові удари. Перший виконав голкіпер «Ворскли», який не влучив у ворота. У другому ж випадку кунцівський гравець відправив кулю воротареві в руки.
     За п'ять хвилин до закінчення гри драбинівці зуміли записати ще один м'яч на свій рахунок, цим змінивши результат зустрічі до чотирьох забитих голів у ворота опонентів - 1:4.
У вищій лізі драбинівці також доводять свою майстерність
     Одразу після гри «Ворскли» з «Чистою Криницею-2» на майданчику зустрілися сухомаячківський «Темп» і драбинівська «Чиста Криниця», які змагаються у вищій лізі. Протягом першого тайму атаки одних футболістів змінювалися контратаками інших. Двічі голкіпер «Чистої Криниці» Максим П'явка рятував ворота своєї команди від ударів «темпівців». Своєю професійністю на початку матчу міг похвалитися і воротар сухомаячківців Вадим Шовковий, який чітко змінив напрямок кулі, відправленої у ворота Дмитром Хмарою.
     У середині першого тайму драбинівський гравець Андрій Дашівський вийшов один на один із голкіпером «Темпу» і пробив у ближній кут воріт, вивівши свій колектив уперед: 0:1.
     У другій половині гри «темпівець» Ігор Близнюк атакував воротаря « Чистої Криниці», який не зумів утримати круглого в руках і випустив його. А на добиванні опинився колега Близнюка по команді Олександр Серебрич. Цей футболіст довів атаку Ігоря до логічного завершення: 1:1. Через п'ять хвилин драбинівські футболісти кинулися до воріт суперників… і знову випередили їх: 1:2. Та гравець «Темпу» Андрій Томін зумів вирівняти рахунок: 2:2.
     На що спортсмен із «Чистої Криниці» Антон Руденський відповів наступним голом у ворота Вадима Шовкового, пробивши кулю ніском під перекладину. 2:3 - драбинівці випереджають.
     Щоб підвищити результат у грі, футболісти з «Чистої Криниці» наостанок кинулися втрьох на голкіпера «Темпу» і забили йому ще один м'яч. 2:4 - драбинівці святкують.
Дербі закінчилось виграшем руденківців
     Центральним матчем туру була гра між малокобелячківським «Маяком» та «Зорею» з Руденківки. Уже на перших хвилинах футболістам з Малого Кобелячка вдалося відкрити рахунок. Другий гол для своєї команди на контратаці приніс В'ячеслав Марусич, який обійшов суперників, схитрував перед голкіпером та пробив чітко під перекладину. 2:0 - виграє «Маяк».
     Завдяки злагодженим діям команди з Руденківки Владислав Мокляк швидко зменшив відставання на одне очко: 2:1. Та не довго раділи «зоряни», тому що їх супернику Ігорю Варичу вдалося вийти віч-на-віч із руденківським голкіпером і збільшити результат до трьох м'ячів: 3:1.
     Наприкінці першого тайму гравці «Зорі» вводили аут і куля влучила в руку В'ячеславу Марусичу, за що малокобелячанам був призначений 5‑метровий. Та Владислав Мокляк не зумів реалізувати його.
     У другій половині тайму шанс збільшити рахунок на користь своєї команди випадав Олегу та Ігорю Варичам, але обидва рази вони влучали в «маяківського» голкіпера.
     Згодом Владислав Мокляк, обводячи суперників, перекинув круглого до воріт футболістів із Малого Кобелячка, а його колега Станіслав Мокрий зумів підставити ногу. У результаті - 3:2. На цій хвилі піднесення Сергій Сонник закинув ще одну кулю голкіперу «Маяка» (3:3), а його результат ще одним м'ячем підтримав Олександр Писаренко: 3:4. А щоб у вболівальників не виникало сумнівів щодо професійності своїх футболістів, Сергій Сонник закинув п'яту кулю. 3:5 - «Зоря» виграла дербі.
«Сталкер»-«Маяк-2» 6:2
     Деякої пікантності турніру додав гравець «Маяка-2» Конвалій Діоманде. Сам темношкірий спортсмен є уродженцем Республіки Кот-д'Івуар, що розташована в Західній Африці. Конвалій навчається в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка і товаришує з Олександром Лавриком, який грає за команду з Малого Кобелячка. Тож Сашко запропонував своєму товаришу взяти участь у цьому турнірі.
     Та повернемось до гри. У неділю о 12:00 малокобелячківський «Маяк-2» грав проти лелюхівського «Сталкера». Ці футбольні колективи змагаються у першій лізі, в групі А. Сама гра проходила з явною перевагою лелюхівців. Вони й перемогли в зустрічі своїх опонентів із рахунком 6:2. П’ятьма м’ячами відзначився легіонер із Лубен Руслан Кондієнко.
     Представник Західної Африки голів не забив, зате віддав результативний пас своєму колезі по команді.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 612 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0