ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
В першому колі лише перемоги
Чемпіонат Лубенського району по футболу. Перенесена гра VI туру.
«Україна» (Оріхівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:2 (0:0).
Голи: Голубенко Ю. (63), Ротай О. (79).
     В суботу, 6 серпня, в селі Оріхівка відбулася перенесена гра шостого туру першості Лубенського району по футболу. Вона стала завершальною в першому колі для обох команд. Господарі є міцним середняком (7 місце в таблиці з 12 команд, 5 перемог при 5 поразках) в нинішніх змаганнях. Пам’ятаючи вкрай не просту кубкову дуель на цьому ж полі (вольова перемога зенітівців 2:3, після двох пропущених м’ячів у перші десять хвилин), калайдинчани (що грали без кількох основних гравців) уважно грали в захисті на старті поєдинку. «Україна» (Оріхівка) підтвердила своє реноме, й показали пристойну гру.
     В першому таймі одними з кращих в складі обох команд були голкіпери: Четверіков Євгеній («Зеніт») та Довгаленко Ігор («Україна»).
     Четверіков Євгеній, що повернувся в рамку воріт зенітівців, після кількох тижнів відпочинку, цього вечора був еталоном надійності. Принаймні двічі його сейви рятували калайдинчан від пропущених м’ячів. Спершу воротар «Зеніту» виручив гостей при виході сам на сам. Гравець господарів, відчуваючи за спиною (вже майже поруч з собою) захисника гостей, що намагався перешкодити йому, завдав удару на випередження ліворуч воротаря низом. Однак голкіперу калайдинчан вдалося згрупуватися й намертво впіймати м’яч після удару нападника «України».
     Ще в одному епізоді, при виконанні стандартного положення, Четверіков Євгеній продемонстрував неймовірну реакцію, двічі поспіль! відбивши удари гравців «України» з близької відстані… Лише після цього на допомогу стражу воріт прийшли захисники «Зеніту».
     Його візаві, голкіпер господарів Довгаленко Ігор, не мав багато роботи в першому таймі, хоча й періодично вступав у гру. Втім він діяв так, як того вимагала ситуація. І в одному з епізодів голкіпер господарів продемонстрував неймовірну реакцію, відбивши складний удар майже в кут воріт! Втім атака продовжувалася, й калайдинчанами відразу був завданий удар під поперечку, майже в дев’ятку. Однак, Довгаленко встиг підвестися, й переконливо впіймав м’яч.
     За кілька хвилин півзахисник «Зеніта» Гайдук Сергій знову пробивав головою (знаходився спиною до воріт). Удар був виконаний потилицею. М’яч летів дугою по небезпечній траєкторії, та все ж перелетів не лише воротаря, а й поперечку його воріт. Здавалося, що голкіпер удар контролював, втім, було дуже небезпечно.
     Отже, глядачі зустрічі стали свідками якісної гри голкіперів обох команд в першому таймі, які змушені були демонструвати свою майстерність виправляючи помилки оборони. Рахунок 0:0, команди йдуть перепочивати, й налаштовуватися на другу половину зустрічі.
     В другому таймі гра дещо змінилася. Втім сумбур в діях деяких гравців залишився. В першому таймі калайдинчани грали за вітром. Здавалося, це мало б сприяти атакувальним діям. Проте використати погодні умови в першійй половині гри не вдалося. По перерві зенітівці грали проти сонця, що поступово заходило, а шквали вітру, що все посилювалися, ускладнювали комбінаційну гру. Гравці гостей не всі, й не відразу пристосувалися до нових навколо футбольних чинників. Подекуди м’яч при вибиванні вперед просто зависав у повітрі, й майже не летів у напрямку воріт господарів, що давало господарям додаткові шанси на перехоплення та розвиток контратак. Втім коли м’яч все ж вдавалося опустити на землю, перевага калайдинчан вимальовувалася все чіткіше. Як і в першому таймі центральна вісь гостей працювала достатньо чітко. Однак на флангах, справи йшли дещо гірше. За посильної допомоги активних центральних півзахисників
     В опорній зоні дуже переконливо зіграв Огар Руслан, який виграв переважну більшість єдиноборств, зокрема й верхових. Напевно краща гра Руслана цього сезону.
     В центрі поля сильно виглядала зв’язка Гайдук Сергій - Ротай Олег. Врешті обидва центральні півзахисники відправили м’яч в сітку воріт господарів, однак гол Сергія Гайдука не був зарахований через ігрове зіткнення двох гравців різних команд, в епізоді що передував не зарахованому удару. Крім того, необхідно відмітити гострі та ідеально вивірені передачі Сергія Гайдука в атаці! На жаль партнерам у нападі не вдалося скористатися створеними гольовими можливостями сповна. Ротай та Гайдук не лише тримали центр під контролем калайдинчан, а й активно допомагали фланговим півзахисникам, яким в цій грі вдалося лише частково проявити свої вміння, та виконати тренерські установки.
     Врешті лідери першості зуміли відкрити рахунок. Переможний гол забив єдиний нападник «Зеніта» в цій зустрічі, Голубенко Юрій. Наприкінці гри Ротай Олег зробив рахунок 2:0! «Зеніт» перемагає в Оріхівці.
     Калайдинчани здобувають не просту, однак заслужену перемогу. Незмінний чемпіон Лубенського району останніх чотирьох років здобуває одлинадцяту перемогу поспіль в нинішньому чемпіонаті! Феноменальний результат! Причому жодної мінімальної перемоги! Калайдинчани перемагали в кожній грі з різницею принаймні в два м’ячі! Таким чином, зенітівці стали переможцями першого кола змагань, та суттєво збільшили свою перевагу над командами, що розташовуються поблизу в турнірній таблиці.
     Однак рано спочивати на лаврах! Невдовзі розпочинається друге коло змагань. Попереду шанувальників футболу Лубенщини чекають ще одинадцять турів цікавого, безкомпромісного футболу. Не виключено, що в майбутньому вболівальники стануть свідками несподіваних результатів, та нової інтриги.

Категорія: Лубенський район | Переглядів: 467 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0