ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
"Ветеран" виграє матч за чемпіонство
     Новосанжарська команда у центральному матчі усього другого кола впевнено переграла руденківську «Зорю-1».
Кінець руденківської ери?
     Маленький екскурс у недалеку історію. За п’ять зіграних сезонів новосанжарський міні-футбольний чемпіонат вигравала щоразу одна-єдина команда - руденківська «Зоря-1». Як правило, позаду неї залишався хтось із представників Нових Санжар: або «Сила ради», або «Динамо». Про чемпіонство новосанжарські футболісти мріють уже шостий рік поспіль. І ось цього сезону команда з Нових Санжар має найбільш реальний шанс на чемпіонство. Щоб його здобути, потрібно було просто у двох матчах жодного разу не програти «Зорі».
     У першому колі «Ветеран» та «Зоря-1» зіграли між собою внічию: 4:4. Матч був напружений. Руденчани втратили перші очки у сезоні, а про «Ветерана» заговорили як про реального претендента на чемпіонство. Проте у наступному ж турі новосанжарці програли «Маяку» і відпустили «Зорю-1» у відрив. Так на відстані трьох очок вони йшли до особистої зустрічі у другому колі. Цей матч міг одразу закрити питання цьогорічного чемпіона. Якби «Зоря-1» виграла - відірвалася б на 6 очок, а такий гандикап не відіграється. Цікавіше ставало у разі перемоги «Ветерана»: команда зрівнювалася б із конкурентом, але мала б перевагу за особистими зустрічами.
     Отже, 24 січня, 13:00. Гра розпочинається. З обох сторін команди виставляють найсильніші склади. Щоправда, у «Зорі-1» вже звично немає Мокрого, а «Ветеран» цього разу обходиться без Зіпуннікова та Перерви, які виходили у матчі цих команд у першому колі.
     «Зоря-1» звично контролює м’яч, але гострих моментів біля чужих воріт виникає небагато. А от «Ветеран» забиває фактично з нічого. Євген Суботін приймає м’яч у центрі поля, просувається до воріт суперника і наносить сильний удар метрів із п’ятнадцяти. Втручається рикошет - і м’яч повз Євгена Довгаля влітає у ворота: 1:0!
     Проте навіть більше ніж пропущений гол засмучує гравців «Зорі-1» інший неприємний інцидент. У зіткненні зазнає травми лідер і капітан команди Владислав Мокляк. Матч він продовжувати не може, а без «кепа» чітко вибудувана схема гри чемпіонів починає розсипатися.
     Хоча навіть без капітана на початку другого тайму «Зоря» відіграється. Владислава Олійника зачіпають за ногу у штрафній суперника, суддя призначає пенальті, а Андрій Дашівський його реалізує: 1:1.
     Проте радіють «зоряни» недовго. Буквально в першій атаці «Ветеран» іде вперед і Віктор Радчич стильним обвідним ударом підсікає м’яч у дальній кут: 2:1! Далі - більше. «Ветеран» заробляє право на штрафний. Жаботинський пробиває, Олешко дотепно пропускає м’яч між ногами і круглий, вдарившись у стійку, залітає у ворота: 3:1! За кілька хвилин фінальну крапку ставить Євген Суботін, який після швидкої комбінації розстрілює порожні ворота: 4:1!
     «Зоря-1» ще має кілька гострих моментів. Дашівський влучає у стійку, а удар Олійника відбиває Євген Трипуз, який цього дня стоїть більш ніж надійно. Проте головне вже зрозуміло: «Ветеран» перемагає. Команда зрівнюється з «Зорею-1» за кількістю набраних очок, а за результатом особистих зустрічей випереджає її. Руденківська команда, яка протягом усіх сезонів завжди була першою, тепер має випробувати себе в ролі того, хто наздоганяє.
     Тепер, щоб стати першим новосанжарським чемпіоном, «Ветерану» потрібно втримати тягар лідерства. Зокрема, не повторити помилок першого кола і не програти, приміром, «Маяку», з яким новосанжарцям грати вже у наступному турі. Матч відбудеться 1 лютого о 13:00.
Драбиняни ледь не зупиняють «Гетьмана»
     «Чиста криниця-2» цього туру могла стати творцем найбільшої сенсації у групі «Б» і відібрати очки у одного з чотирьох лідерів. Матч із «Гетьманом» починається із сольного проходу Сергія Бурлаковсього і потужного удару у верхній кут: 1:0. Незабаром галущани зрівнюють рахунок після м’яча Сергія Рибки, одного з лідерів команди цього сезону: 1:1.
     Драбиняни знову йдуть в атаку. Роман Матійченко підстерігає помилку захисника: 2:1. «Чиста криниця-2» майже до кінця тайму витримує високий темп гри і чудово комбінує як на своїй, так і на чужій половині поля. Проте наприкінці тайму команда підсідає фізично. І спочатку Роман Тодавчич ударом метрів з п’ятнадцяти кладе круглого у дев’ятку (2:2), а потім той-таки Рибка чудово реалізує вихід сам на сам: 2:3!
     У другому таймі Сергій Бурлаковський веде свою команду вперед і після рикошету ударом коліном (!) зрівнює рахунок: 3:3. Проте незабаром форварду «Гетьмана» Миколі Мирному вдається удар у дальній кут воріт: 4:3. Гойдалки продовжуються. Бурлаковський з гострого кута пробиває воротаря: 4:4! Здається, що сенсація таки відбудеться. Але потім «Чиста криниця» стає. І пропускає два поспіль голи від Владислава Лещенка та Олександра Забори: 4:6. Наприкінці зустрічі драбиняни скорочують відставання до мінімуму, а на останніх секундах Євген Таран може принести команді перемогу, але не переграє воротаря. «Гетьман» перемагає з рахунком 6:5 і лишається у гурті лідерів.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 440 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0