Результати:
Виша ліга
V тур. 17.12.2016
«Козацька» (Пирятин)-ФК «Савинці» 1:2
«Злагода» (Круподеренці)-«Локо» (Гребінка) 3:3
«Зоря» (Новооржицьке)-«Чайка» (Вишневе) 3:3
ФК «Оржиця»-«Арарат» (Лубни ) 4:3
«Світанок» (Заріг)-«Аякс» (Гребінка) 3:4
«Енергетик» (Гребінка)-«Старт» (Слободо-Петрівка) 7:1.
Перша ліга
Група «А»
VI тур. 17.12.2016-18.12.2016
«Фермер» (Павлівщина)-«Дружба» (Стукалівка) 5:0
«Фортуна» (Гребінка)-«Нива» (Тимки) 5:3
«Україна» (Овсюки)-«Вимпел» (Степанівка) 5:6
«Дружба» (Короваї)-«ДЮСШ» (Засулля) 3:7.
Група «Б»
VI тур. 17.12.2016-18.12.2016
«Ветеран» (Пирятин)-«Надія» (Гребінка) 3:3
«Штурм» (Перервинці)-«Ветеран 50+» (Гребінка) 6:4
«БМЕУ-82 (Гребінка)-«Олімпік» (Слободо-Петрівка) 6:5
«Мрія» (Березівка)-«Атлетик» (Рудка) 7:5.
Турнірне становище команд вищої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Оржиця» |
5 |
4 |
1 |
0 |
22-9 |
13 |
2 |
«Енергетик» (Гребінка) |
5 |
4 |
0 |
1 |
31-11 |
12 |
3 |
«Аякс» (Гребінка) |
5 |
4 |
0 |
1 |
26-12 |
12 |
4 |
ФК «Савинці» |
5 |
3 |
1 |
1 |
18-12 |
10 |
5 |
«Арарат» (Лубни) |
4 |
3 |
0 |
1 |
24-13 |
9 |
6 |
«Козацька» (Пирятин) |
5 |
3 |
0 |
2 |
25-15 |
9 |
7 |
«Зоря» (Новооржицьке) |
5 |
2 |
1 |
2 |
25-26 |
7 |
8 |
«Старт» (Слободо-Петрівка) |
5 |
2 |
0 |
3 |
29-41 |
6 |
9 |
«Чайка» (Вишневе) |
5 |
1 |
1 |
3 |
15-21 |
4 |
10 |
«Локо» (Гребінка) |
5 |
0 |
1 |
4 |
9-28 |
1 |
11 |
«Злагода» (Круподеренці) |
5 |
0 |
1 |
4 |
14-37 |
1 |
12 |
«Світанок» (Заріг) |
4 |
0 |
0 |
4 |
14-27 |
0 |
Турнірне становище команд першої ліги групи «А»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Дружба» (Короваї) |
6 |
5 |
0 |
1 |
36-19 |
15 |
2 |
«Фермер» (Павлівщина) |
5 |
4 |
0 |
1 |
33-16 |
12 |
3 |
«Фортуна» (Гребінка) |
6 |
4 |
0 |
2 |
33-22 |
12 |
4 |
«Вимпел» (Степанівка) |
5 |
3 |
0 |
2 |
33-26 |
9 |
5 |
«ДЮСШ» (Засулля) |
2 |
1 |
1 |
0 |
10-6 |
4 |
6 |
«Україна» (Овсюки) |
6 |
1 |
1 |
4 |
21-36 |
4 |
7 |
«Дружба» (Стукалівка) |
5 |
1 |
0 |
4 |
11-34 |
3 |
8 |
«Нива» (Тимки) |
5 |
0 |
0 |
5 |
21-35 |
0 |
* Команда «ДЮСШ-2000/2001» (Гребінка) знялася з турніру. ЇЇ результати анульовані. З четвертого туру заявилася команда «ДЮСШ» (Засулля).
Турнірне становище команд першої ліги групи «Б»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Ветеран» (Пирятин) |
5 |
4 |
1 |
0 |
38-16 |
13 |
2 |
«Штурм» (Перервинці) |
6 |
4 |
0 |
2 |
35-37 |
12 |
3 |
«Атлетик» (Рудка) |
5 |
3 |
1 |
1 |
33-19 |
10 |
4 |
«БМЕУ-8» (Гребінка) |
6 |
3 |
1 |
2 |
40-38 |
10 |
5 |
«Надія» (Гребінка) |
6 |
2 |
2 |
2 |
24-33 |
8 |
6 |
«Мрія» (Березівка) |
6 |
2 |
0 |
4 |
28-30 |
6 |
7 |
«Ветеран 50+» (Гребінка) |
6 |
1 |
1 |
4 |
27-38 |
4 |
8 |
«Олімпік» (Слободо-Петрівка) |
6 |
1 |
0 |
5 |
30-44 |
3 |
Фото, https://vk.com/fc_orzhytsia