"Зеніт" не помічає "Олімпії"
Чемпіонат Лубенського району по футболу. Х тур.
«Олімпія» (Вовчик)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7 (0:4). .
Голи: Ротай О., Голубенко Ю.-2, Нечипоренко Д.-2, Михайленко О.-2 .
     Центральна гра десятого туру чемпіонату Лубенського району по футболу відбулася цієї суботи, 23 липня, у селі Вовчик. Місцева команда «Олімпія» в цьому році стала фіналістом кубка Лубенського району (де лише в серіїї після матчевих одинадцятиметрових ударів поступилася калайдинчанам) і бореться за нагороди чемпіонату району. Минулорічна зустріч команд у Вовчику була достатньо драматичною. Гості, які грали не зовсім основним складом, поступалися господарям 4:2, та все ж зуміли здобути перемогу 4:5!
     Настрій на гру в калайдинчан був бойовий. Чемпіони Лубенського району останніх чотирьох років привезли практично основний склад, напевно за виключенням голкіпера Євгенія Четверікова. Головний тренер Голубенко Л.І. вміло мотивував гравців, налаштував команду на важливий матч. Та й футболісти були дійсно спраглі до перемог! Ще один чинник, який впливав на команду - нова біла футбольна форма Diadora, яку передав команді місцевий футбольний меценат Михайленко Анатолій Михайлович! Команду це дуже порадувало, й мотивувало!
     Гра господарів: в складі «Олімпії» дещо виділялися нападник Максим Морозенко та опорний півзахисник Віктор Клепач. Саме з їх допомогою місцеві футболісти намагалися створити гостроту біля воріт молодого воротаря «Зеніта» Івана Моші (за виключенням одного епізоду відіграв надійно). Однак майже вся небезпека йшла від стандартних положень. Двічі небезпечно пробивав Морозенко головою, та у ворота не влучив. Після першого з ударів господарів головою з лінії воріт вибив м’яч зенітівець Сергій Гайдук. Загалом за всю гру можна нарахувати декілька гольових можливостей господарів. Та при не дуже великій кількості ударів у господарів, вони влучили у поперечину, та двічі у стійку воріт. Саме після влучення в стійку м’яч був на останніх хвилинах гри добитий у сітку воріт гостей. На жаль місцеві вболівальники, яких загалом зібралося чимало, в переважній своїй більшості гол забитий своєю командою не побачила, адже він був забитий на останніх хвилинах, коли різко пішов дощ.
      Натомість у калайдинчан моментів було не злічити! Зенітівці напевно провели один з кращих футбольних матчів останніх років. І могли б зіграти ще краще, та не було необхідності. Ще до закінчення першого тайму ігрова перевага лідерів чемпіонату над господарями втілилася в кілька забитих м’ячів. На перерву команди пішли за рахунку 0:4. Напевно, якби поле в Вовчику було більш стандартних розмірів, то забитих м’ячів було ще більше. Загалом, рахунок по грі.
     Суттєво посилив гру команди Дмитро Нечипоренко, який був одним з кращих гравців зустрічі (2 голи + гольова передача на Олега Ротая (перший гол) та зароблений пенальті, що реалізував Олександр Михайленко (четвертий гол). В центрі поля знову прекрасно зіграв Сергій Гайдук. Його передачі на 20-25 метрів були ідеально вивірені за всіма параметрами! Також Сергій одного разу виручив команду в захисті підстрахувавши голкіпера при стандарті.
На іншому фланзі півзахисту тримав оборону господарів у напрузі Юрій Голубенко. Врешті, як виявилося, саме його гол став переможним. Перший тайм в його активі. Втім, в другому таймі гравець «Зеніта» дещо повільно повертався назад при втраті м’яча, й дещо почав заграватися демонструючи ефектні прийоми.
     Корисно для команди відпрацював Олег Ротай. Помітно, що тренування йдуть йому (як і більшості гравців) на користь. Так тримати!
     Капітан команди Олександр Михайленко відзначився дублем (гол з гри та реалізований пенальті). Олександр діяв ефективно й командно, допомагаючи партнерам як в центрі так і на флангах.
     Оборона гостей в складі Ігнатенко Євгеній-Гриценко Олександр-Мисник Юрій відіграла еталонно. Загалом захисники та опорні півзахисники (Кравецький Анатолій - Голубенко Андрій) виглядали значно переконливіше атакувальних гравців господарів.
     Взагалі вся команда відіграла як злагоджений єдиний механізм. Дрібні не до працювання мали місце, та вони не могли вплинути на результат. З гри господарі майже нічого не створили на фоні гостей.
     Щодо замін, то за виключенням виходу на поле Огара Руслана замість Євгенія Ігнатенка, гравці отримали мало часу й не встигли повністю увійти гру. Загалом малюнок гри не дуже змінився, втім додати якості командній грі не вдалося. Щодо гравців основи, то вони грали так, що ймовірно у тренера майже не виникало бажання щось змінювати. Приємно, що зенітівці показали такий високий рівень гри.
     Вважаю, що якщо додати до складу суботнього матчу «Зеніта» досвідченого основного воротаря калайдинчан Євгенія Четверікова, то ця команда цілком могла б виступати в обласних змаганнях найближчими роками й не пасти там задніх. Адже калайдинчани мають своєму складі як досвідчених гравців, так і молодих виконавців, які вже зараз демонструють зрілу гру. Так, для цього потрібні суттєві фінансові вливання. .. Чи вони будуть в майбутньому покаже час. Втім очевидно, що команді було б корисно спробувати свої сили з сильнішими за себе командами. Щоб і самим стати ще сильніше.
     P.S Також під час матчу сталося декілька зіткнень, після яких гравцям знадобилася медична допомога. На початку другого тайму, один з місцевих футболістів отримав ушкодження, внаслідок якого виникли проблеми з диханням… На щастя на зустрічі були присутні люди, що зуміли надати кваліфіковану першу медичну допомогу!

Категорія: Лубенський район | Переглядів: 605 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0