Результати:
Перша ліга
ІІІ тур. 12.12.2015-13.12.2015
ФК «Розсошенці»-«Молодь» (Мачухи) 8:3
ДЮСШ (Розсошенці)-«Олімп-2» (Розсошенці) 3:2
«Ювента» (Розсошенці)-«Факел» (Терешки) 3:4
«Персід» (Розсошенці)-«Галант» (Розсошенці) 2:2
«Дружба» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 2:6.
Друга ліга
ІІІ тур. 12.12.2015-13.12.2015
«Сокіл» (Степне)-«Олімп-3» (Розсошенці) 2:9
ФК «Куликове»-«Чайка» (Судіївка) 7:2
«Спортинг» (Терешки)-«Атлетик» (Мачухи) 3:3
ФК «Головач»-«Геліос» (Нижні Млини) 6:11
ФК «Супрунівка»-«Злагода-2» (Кірове) 3:10.
Третя ліга
ІІІ тур. 12.12.2015-13.12.2015
ФК «Супрунівка-2»-«Промінь» (Ковалівка) 5:3
ПП ім. «Калашника»-«Золотий Орел» (Степне) 8:2
«Авангард» (Минівка)-«Злагода» (Кірове) 2:8
«Космос-2» (Тахтаулове)- Гренада» (Микільське) 2:5
«Динамо» (Божківське)-«Дніпро» (Заворскло) 4:3.
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Розсошенці» |
3 |
3 |
0 |
0 |
24-11 |
9 |
2 |
«Персід» (Розсошенці) |
3 |
2 |
1 |
0 |
27-8 |
7 |
3 |
«Галант» (Розсошенці) |
3 |
2 |
1 |
0 |
22-6 |
7 |
4 |
«Краяни» (Судіївка) |
3 |
2 |
0 |
1 |
14-10 |
6 |
5 |
ДЮСШ (Розсошенці) |
3 |
2 |
0 |
1 |
13-11 |
6 |
6 |
«Факел» (Терешки) |
3 |
2 |
0 |
1 |
12-21 |
6 |
7 |
«Дружба» (Мачухи) |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-20 |
3 |
8 |
«Ювента» (Розсошенці) |
3 |
0 |
0 |
3 |
9-17 |
0 |
9 |
«Олімп-2» (Розсошенці) |
3 |
0 |
0 |
3 |
7-18 |
0 |
10 |
«Молодь» (Мачухи) |
3 |
0 |
0 |
3 |
7-21 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Злагода-2» (Кірове) |
3 |
2 |
1 |
0 |
17-8 |
7 |
2 |
«Чайка» (Судіївка) |
3 |
2 |
0 |
1 |
17-11 |
6 |
3 |
«Олімп-3» (Розсошенці) |
3 |
1 |
2 |
0 |
19-12 |
5 |
4 |
ФК «Куликове» |
3 |
1 |
2 |
0 |
17-12 |
5 |
5 |
«Геліос» (Нижні Млини) |
3 |
1 |
1 |
1 |
19-19 |
4 |
6 |
«Сокіл» (Степне) |
3 |
1 |
1 |
1 |
11-14 |
4 |
7 |
ФК «Головач» |
3 |
1 |
1 |
1 |
14-16 |
4 |
8 |
ФК «Супрунівка» |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-19 |
3 |
9 |
«Спортинг» (Терешки) |
3 |
0 |
1 |
2 |
6-9 |
1 |
10 |
«Атлетик» (Мачухи) |
3 |
0 |
1 |
2 |
7-14 |
1 |
Турнірне становище команд третьої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Злагода» (Кірове) |
3 |
3 |
0 |
0 |
22-6 |
9 |
2 |
«Гренада» (Микільське) |
3 |
3 |
0 |
0 |
18-5 |
9 |
3 |
ПП ім. «Калашника» (Калашники) |
2 |
2 |
0 |
0 |
13-4 |
6 |
4 |
«Динамо» (Божківське) |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-13 |
6 |
5 |
«Космос-2» (Тахтаулове) |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-9 |
3 |
6 |
«Промінь» (Ковалівка) |
3 |
1 |
0 |
2 |
12-15 |
3 |
7 |
«Ворскла» (Кротенки) |
2 |
1 |
0 |
1 |
5-6 |
3 |
8 |
ФК «Супрунівка-2» |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-15 |
3 |
9 |
«Золотий Орел» (Степне) |
3 |
1 |
0 |
2 |
6-14 |
3 |
10 |
«Дніпро» (Заворскло) |
2 |
0 |
0 |
2 |
8-10 |
0 |
11 |
«Авангард» (Минівка) |
3 |
0 |
0 |
3 |
3-18 |
0 |