ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2012 » Январь » 16 » Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Закінчився І етап турніру
18:32
     Завершився перший етап зимового чемпіонату Решетилівського району з міні-футболу у першій і другій лігах. Тепер по вісім команд у кожній лізі продовжать боротьбу за призові місця у другому етапові змагань. До вашої уваги результати останніх турів у двох лігах.
Перша ліга
ХІ тур
«Луч-Бурат»-ФК «Демидівка» 6:1
      В цьому матчі визначалося єдине місце в ТОП-8. Переможець гри проходив у другий етап змагань. Хоча команду «Луч-Бурат» влаштовувала і нічтия, але колектив із Федіївки,  вже з перших хвилин захопив ініціативу «до своїх рук». Підсумок зустрічі 6:1 на користь «Луч-Бурата», і команда по праву проходить далі.
«Факел»-«Динамо» 1:7
     Після того як «Динамо» вперше в данному сезоні окуповало перший рядок турнірної таблиці, мало кому вірилось, що «Факел» зможе відібрати очки у «динамців». Так і сталося. Підсумок гри - впевнена перемога «Динамо» з рахунком 7:1. Слід відмітити те, що команда «Факел» першою відкрила рахунок, і на перерву колективи пішли з нічійним результатом 1:1.
«Темп»-«Колос» +:-
     Матч  не відбувся. Технічна перемога перших перших. Але  після цієї перемоги команда «Темп»  знялася зі змагань.
«Земснаряд»-РМЗ 6:3
     Цей поєдинок  можна охрестити як «центральний», адже команди йдуть в лідируючій групі. Як РМЗ не старалося в цьому матчі, але клас команди «Земснаряд» на голову вище. Це було видно по ходу цього поєдинку. Не можна сказати, що РМЗ тут виступав в ролі «хлопчиків для биття», але перевага «Земснаряду» все-таки відчувалась. Отже, в підсумку чергова перемога команди «Земснаряд» з рахунком 6:3.
«Світоч»-«КС-5» 4:2
     Зустріч розпочалася жваво і весь матч проходив у безкомпромісній боротьбі. Довго ніхто не міг відкрити рахунок в грі, але це все ж таки сталося. І першій вдалося відзначитись команді «Світоч». В наступній же атаці «КС-5»  рахунок матчу став нічійним 1:1. Але на відпочинок в ролі переможців все-таки пішли гравці "Світоча", які не зважаючи на натиск своїх воріт від команди «КС-5», змогли організувати гольовий контрвипад. В 2-му таймі "картина" гри суттєво не змінилася. Обидва колективи демонстрували зіграну командну гру. Зробивши для себе гандикап в 2 м’ячі (3:1), демидяни віддали ініціативу гравцям «КС-5», чим гріх було не скористатися. Скоротивши рахунок до мінімуму (3:2) команда «компресорної» ринулася всіма силами зрівнювати рахунок. Але «Світоч» вистояв, і навіть, в одній із своїх контратак забив іще один гол. Це морально вбило гравців «КС-5», які уже нічим не змогли відповісти своїх соперникам. Отже, важка, а саме головне важлива перемога команди із Демидівки «Світоч» з кінцевим результатом 4:2.

«Титан»-«Юність» 8:4
     В данному поєдинку більш мотивованими були гравці «Титана», адже щоб надіятись на продовження участі в елітній вісімці їм потрібна була тільки перемога. У підсумку  дуже потрібна перемога «Титана» з рахунком 8:4.
«Штурм»-«Ліон» 1:13
     Після сенсаційної перемоги «Штурма» над лідером змагань, всі очікували щось схоже і в данному поєдинку. Але демидівський «Ліон» не став не дооцінювати соперника, і вже з самого початку матчу ринувся забивати голи. В підсумку їх виявилося аж 13, на що михничани змогли відповісти лише одним. Отже, розгромна перемога «Ліона» 13:1.
«Мундіаль»-«Зірка» 1:1
     Команди до цього займали перші сходинки турнірної таблиці, маючи при цьому суттєву перевагу над іншими. «Зірка» прибула на гру без кількох своїх основних гравців, але й без цього цей колектив здатний на багато. В свою чергу, «Мундіаль» зібрав на гру весь основний склад (не рахуючи кількох неосновних гравців). Зустріч розпочалася нервово, обидва колективи  боялись помилитися, і від цього гра здавалася трохи нудною. Ближче до середини першого тайму команди забігали жвавіше, і уже моменти «сипалися» один за одним. «Зірка» володіла більше м’ячем, але моменти більше створював «Мундіаль». Після того, як гравці «Мундіаля» не використали декілька стовідсоткових моментів, спрацювало добре нам відоме футбольне правило: «не забиваєш ти, забивають тобі». Один з нападників «Зірки» прийнявши м’яч спиною до воріт біля лінії штрафного майданчику, класно розвернувся (чим залишив захисника не при справах) і «вложив» круглого в сітку воріт. На перерву команди так і пішли з рахунком 1:0 на користь «Зірки». Після відпочинку гравці «Мундіаля» не згнітилися, і вже з перших хвилин взялися відігруватися. Саме в одній із своїх атак решитиляни і відігралися. Здорово зіграла двоходівка Дорошенко-Степанчук, де перший забивав уже в пусті ворота. Потім гра перейшла в більш спокійне русло, але не можна сказати, що моментів більше не було в данному матчі. Отже, поєдинок так і добіг свого кінця, а саме до нічійного результату 1:1, що можна сказать є на користь головних переслідувачів - команд «Люкс» і «Ліон», які трохи скоротили відрив від лідируючої двійки.
ФК «Федіївка»-«Люкс» 3:4
     Матч був важливим для обох колективів. Адже дізнавшись, що два лідери втратили залікові бали, команда «Люкс» просто не мала права на помилку, а команді «Федіївка» перемога була потрібна для того, щоб продовжувати виступи в ТОП-8. Після першого тайму федчанам вдалося заробити невеликий гандикап, а саме 2:0 на свою користь. Але після відпочинку «Люкс» взявся за справу, що просто не залишило шансів федчанам. Не зважаючи на рахунок (4:3), можна сказати: впевнена перемога команди «Люкс».
«Нива»-«Зеніт» 3:3
     Команді «Нива» потрібно було брати  очки в матчі проти «Зеніта». Початок гри показав, що це буде зробити важко (2:0 на користь «Зеніта» ще в першій половині першого тайму), але потім  «Ниві» вдалося переламати хід зустрічі і зрівняти рахунок у матчі.

Євген Лещенко

Категорія: Решетилівський район | Переглядів: 639 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0