ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
"Зоря-1" дає урок декласування
     У матчі, який мав стати центральним у турі, руденківська команда вщент розбила новосанжарське «Динамо». А свій гол у ворота суперників забив навіть воротар чемпіонів Євген Довгаль.
Руденківка все ще сильніша за Нові Санжари
   Історія взаємовідносин руденківської «Зорі-1» та новосанжарського «Динамо» давня і непроста. Перші ось уже чотири роки регулярно виграють міні-футбольний чемпіонат Новосанжарського району. Другі (спочатку як «Сила ради», потім - як «Динамо») постійно дихають їм у потилицю. Але так і не можуть обійти. Ба, навіть відібрати очки у головного конкурента новосанжарцям за чотири сезони не вдавалося жодного разу. Минулого сезону невдачу списали на те, що кращі новосанжарські гравці були розподілені по двох командах - «Силі ради» та «Динамо». У одній - Соломашенко, Томілін, Шовковий, у іншій - Кириленко, Олешко, Карюк. Після минулого сезону говорили: «От якби вони грали у одній команді, шанс обійти «Зорю» у них був би». Що ж, цього сезону так і зробили. У «Динамо» на ворота став Вадим Шовковий, який зміцнив воротарську позицію, перейшли до команди і Сергій Соломашенко та Андрій Томілін, які повинні були підсилити атакуючий потенціал команди.
     Із цим кадровим поповненням команда непогано почала чемпіонат. Виграла три стартових поєдинки. І… у четвертому турі програла «Зорі-1». Програла з рахунком 5:3, який мав би вказувати на запеклу боротьбу. Проте насправді руденківська команда протягом усього матчу вела в рахунку і тримала нитки гри у своїх руках. Після тієї поразки «Динамо» ще отримало фірмовий розгром від «Маяка» - 2:8. І, здавалося, зовсім втратило шанси на омріяне чемпіонство.
     Але перед грою з «Зорею-1» у другому колі новосанжарці несподівано скоротили відставання від лідера до одного очка. І в Нових Санжарах знову несміливо заговорили про чемпіонство «своєї» команди. А раптом? Проте зрозумілим було одне: щоб стати чемпіоном, потрібно обігрувати «Зорю-1».
     Ті, хто вірив у перемогу «Динамо» у матчі 15 лютого, зневірились ще до початку гри. Адже з різних причин у складі новосанжарців не було лідерів Олександра Кириленка й Вадима Олешка та київський «легіонерів» Максима Перерви й Віктора Радчича. Натомість «Зоря-1» зібрала усіх найсильніших.
     На диво мало хто сподівався. Його й не сталося. Євген Козаченко відкрив рахунок уже на третій хвилині - 1:0. За десять хвилин Владислав Олійник його подвоїв - 2:0. Ще за хвилину Михайло Булиш на дальній стійці розстріляв воротаря. Вадим Шовковий встиг зміститися під удар, але врятувати ситуацію не зміг - 3:0.
     Далі гра проходила у схожому руслі. Апофеозом переваги руденківських футболістів став 10-метровий штрафний удар, який прийшов виконувати воротар «Зорі-1» Євген Довгаль. М’яч після його пострілу влетів у верхній кут, а рахунок став непристойним як для матчу такого рівня - 6:0. Валерій Карюк із «Динамо» за кілька хвилин зумів таки «розмочити» рахунок для своєї команди, але фінальну крапку поставила все ж таки «Зоря-1» після удару Євгена Козаченка - 7:1.
     «Зоря-1» знову обігрує принципового суперника, причому робить це красиво, лише їй властивим чемпіонським почерком. «Динамо», схоже, лишається без шансів на чемпіонство. Чи все ж таки можна стати чемпіоном, не обіграючи «Зорю»?
А лідер хто?
     У лізі другій все розгортається як у гостросюжетному бойовику. То лідирує «Оріль», то «Чкаловець», то «Чкалова», то «Омега». Чим далі, тим цікавіше. У цьому турі, наприклад, «Омега» помстилася за поразку в першому колі і впевнено обіграла одного з прямих конкурентів - «Чкалова» з Нових Санжар. Дублів Євгена Гусака, Євгена Нестеренка та Артема Гулька вистачило, щоб оформити комфортну перемогу - 6:2.
     Нехворощанській «Орілі» не було так легко. У матчі зі своїми географічними сусідами, «Лиманом» із Шедієвого, команда довго поступалася, а перший тайм завершила внічию - 2:2. Утім, у другому таймі все стало на свої місця: нехворощани виграли гру з рахунком 6:4 і повернулися до боротьби за чемпіонство та путівку до вищої ліги.
     До речі, після поточного туру лідерську позицію розділяють саме «Оріль» та галущиногреблянська «Юність». Остання у досить важкій грі перемогла новосанжарців із «Солода» з рахунком 4:3. Варто відзначити повернення до складу «Юності» Володимира Коби, який після тривалого пропуску забиває уже в другому матчі поспіль. До речі, «Солод» цілком міг вирвати нічию, але у завершальній стадії атак команді трохи не щастило. Зімовець, Жадан і К° уже котрий тур показують непогану гру, але поки що не можуть поборотися за вищі місця у другій лізі. Цікаво, що «Солод» (як і інша новосанжарська команда «Чкалова») є такою собі вуличною командою. Грають за неї хлопці з автоколони, більшість із яких разом виросли і зараз щосуботи збираються, щоб пограти у футбол - незалежно від погоди та стану здоров’я. Можливо, якщо тенденція до збирання команди з вулиці буде продовжуватися, у майбутньому організатори влаштують у Нових Санжарах такий собі «вуличний» чемпіонат. Для популяризації міні-футболу у широких масах.
     До речі, у другій лізі і наступний тур буде гаряченьким. 22 лютого, у суботу, о 13:00 зіграють «Оріль» та «Омега», а 23 лютого, у неділю, о 13:00 - «Чкалова» та «Метеор».

Турнірні таблиці чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу сезону 2013-2014 рр.