"Зоря-Ворскла" мінімально переграла
Кубок Полтави по футболу. 1/4 фіналу.
«Зоря-Ворскла»-«Атака-Автотранс» 1:0 (0:0).
«Зоря-Ворскла»: Саух, Городчанін, Таран, Швей, Радевич (Масюк, 46), Гребінюк (Панасенко, 80), Дяченко, Ротань, Місяйло, Романчук, Мелащенко. Тренер: Юрій Мармач.
«Атака-Автотранс»: Яковченко, Черняк, Голованьов, Макорін, Стрельченко, Коба, Пустовіт, Верещака, Тарчуков, Кальченко, Подробаха. Тренер: Валентин Горбаньов.
Гол: Гребінюк (72').
     Головний чвертьфінал Кубка Полтави був небагатим на голи, проте багатим на емоції. Першого жовтня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся черговий матч чвертьфіналу Кубка Полтави по футболу серед аматорських колективів міста. Зустрічалися одвічні запеклі суперники команда ветеранів «Зоря-Ворскла» і «Атака-Автотранс». Той факт, що доля звів ці два колективи вже на першій стадії турніру більше розчаровував, адже таке суперництво було б ще більш цікавим у фіналі, коли на кону стоїть трофей. Проте, це як мінімум означало, що в одній четвертьфінальній парі буде гостра і напружена боротьба. Зрештою так і сталося
     Не дивлячись на статус поєдинку, не можна сказати, що команди були в повному бойовому складі. У номінальних господарів не грав легендарний Іван Шарій. У «Атаки-Автотранс» не зіграв її головний бомбардир Михайло Прядко. Можливо, саме його і не вистачило команді, щоб вийти з цієї дуелі зі щитом. Але про все по порядку.
     Команди розпочали поєдинок на зустрічних курсах, при цьому важко сказати, хто мав перевагу. На стартових хвилинах моменти «Зорі-Ворскли» виглядали небезпечнішими, проте Іван Романчук та Андрій Місяйло свої шанси нещадно ховали. Також добре грав голкіпер «Атаки-Автотранс» Яковченко. Проте підопічні Валентина Горбаньова, окрім того, що були надійними в обороні, також добре контратакували, і якби їх не підводила реалізація моментів, все могло б бути інакше. Перший тайм пройшов без голів, а от у другому було вже веселіше, як в плані моментів, так і в плані емоцій.
     На стартових хвилинах знову м’ячем більше володіли ветерани, проте не могли ним розпорядитися, а от «Атака» зуміла. Підопічні Валентина Горбаньова створили найнебезпечніший момент всього матчу. Нападник «Атаки-Автотранс» обіграв голкіпера, проте замість того, щоб низом забити в порожні ворота влучив у поперечку - перший привід згадати про відсутнього Прядка. На 72-й хвилині «Зоря-Ворскла» покарала «Атаку» за таке ставлення до моментів, Олександр Гребінюк відзначився голом - 1:0
     «Атака-Автотранс» кинулася відігруватися, проте знову ж їх підвела реалізація моментів. Навіть пенальті команді Горбаньова не допоміг. Голкіпер «Зорі» Ілля Саух з ударом суперника легко впорався - другий привід згадати Михайла Прядка.
     Слід згадати і про емоційну складову. Під час матчу гравець «Зорі-Ворскли» Сергій Олефір, який не брав участі у поєдинку, зчепився з молодим футболістом «Атаки-Автотранс». Далі потоку нецензурщини справа не дійшла, проте арбітрові довелося заспокоювати горе-вболівальника.
     Взагалі суддівство було коректним, і на арбітра ніхто не кидався і не пред’являв особливих претензій. Проте одне рішення Олександра Барила все ж таки заслуговує на повторний перегляд і аналіз. На останніх хвилинах «Атака-Автотранс» мала чудовий шанс відігратися у вигляді штрафного, і таки забила свій гол. Проте арбітр цей м’яч не зарахував. Традиційно, пропонуємо читачам самим подивитися відео моменту і оцінити чи правий був суддя в даному випадку:
     Слід сказати, що тренери у післяматчевих висловлюваннях теж були коректними. Зокрем,а Валентин Горбаньов тверезо оцінив поразку своїх підопічних: «Ми не маємо ні до кого ніяких претензій, - зазначив наставник. - Суперники свій гол забили, а ми не змогли, от і вся причина поразки. Якихось особливих питань до арбітрів у нас теж немає. Є претензії до якості поля, на якому доводиться грати, адже футбол на «газоні» стадіону «Динамо» - дуже сумнівне задоволення. От до організаторів турніру питання є. Кожна команда платить по 10 тисяч за участь у змаганнях, проте футболістам доводиться бігати на такому жахливому полі, та й на арбітрів часто лунають скарги. Не зрозуміло де розчиняються ці гроші. Це не закрита інформація, і вже давно лунали пропозиції, щоб федерація робила прозорий кошторис, з якого б команди бачили у що перетворюються їх кошти».
     Валентин Горбаньов не перший, хто задається питанням, куди діваються кошти, які команди платять за участь у турнірах, проте це тема для окремої статті, а поки що можна констатувати, що «Зоря-Ворскла» карає «Атаку-Автотранс» за футбольне марнотратство, і підтверджуючи старе футбольне правило, проходить далі. Наступний четвертьфінальний матч Кубка Полтави «Динамо»-«Атлетик» відбудеться 2 жовтня на стадіоні «Динамо». Початок матчу о 16:00.

Категорія: Полтава | Переглядів: 551 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0