ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2016 » Октябрь » 26 » "Зоря-Ворскла" зі сміхом, жартами, і двома голами з офсайду виграла у "Атаки-Автотранс"
13:56
Чемпіонат Полтави по футболу.
«Зоря-Ворскла»-«Атака-Автотранс» 3:2 (2:1).
«Зоря-Ворскла»: Капустян, Швей, Таран (Ільчиш, 47), Олефір, Городчанін, Місяйло, Манасян, Ротань, Романчук, Мелащенко (Гребінюк, 69), Шарій. Головний тренер: Юрій Мармач.
«Атака-Автотранс»: Сухно, Швидкий (Лисяк, 28), Черняк, Стрельченко, Горбатович, Кальченко, Мілько, Коба, Воронкін, Куімов, Карась. Головний тренер: Валентин Горбаньов.
Голи: Романчук (6), Шарій (33, 75) - Швидкий (20), Кальченко (49).
«Ветерани» продовжують боротися за чемпіонство.
     25 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч вісімнадцятого туру чемпіонату Полтави по футболу між чинним чемпіоном міста - командою «Зоря-Ворскла» - та володарем срібних нагород «Атакою-Автотранс». У минулій першості ці команди практично не мали конкуренції і боролися за титул вдвох, цього ж року на титул претендують ще два колективи, тож перемога у цьому матчі нікому нічого не гарантувала. А от поразка навпаки могла стати фатальною. Для команди Юрія Мармача програти «Атаці-Автотранс», означало б відпустити у відрив «Леваду» і піддати серйозному ризику свої і без того ненадійні чемпіонські амбіції. «Атака-Автотранс» ж після того як неочікувано програла «Подолу», взагалі не мала права втрачати очки, адже навіть стовідсоткові показники у наступних турах не гарантуватимуть команді місця під сонцем. Додавали труднощів команді Валентина Горбаньова і кадрові втрати. На матч проти ветеранів з різних причин не вийшли Прядко, Шмиголь, Пустовіт та Корнієнко. В той час, як суперники були у повній бойовій готовності. Можливо саме відсутністю лідерів «Атаки-Автотранс» можна пояснити і той факт, що матч пройшов без сутичок та конфліктів. Адже деякі футболісти в «Атаці-Автотранс» полюбляли поговорити з арбітрами. Щоправда цього разу і особливих приводів для цього не було.
     Не зважаючи на кадрову ослабленість «Атака-Автотранс» не збиралася відсиджуватися в обороні і вийшла на поле забивати і перемагати. Таким чином команди обопільно почали шукати шляхи до воріт одна одної і як наслідок - розкриватися. Так на 6-й хвилині оборонці «Атаки-Автотранс» дозволили Андрієві Місялу обігратися з партнером на правому фланзі і подати до штрафного майданчика. М’яч опинився на нозі у Романчука, який холоднокровно пробив Ігоря Сухна - 1:0. Ветерани одразу позначили свої претензії.
     З відповіддю «Атака-Автотранс» не забарилася. Тепер вже провалилася оборона ветеранів, залишивши молодого воротаря наодинці з двома гравцями суперника. Кіпера на виході впевнено переграв Артем Швидкий - 1:1.
     Варто зазначити, що Артем зазнав ушкодження і на 28-й хвилині його замінив Лисяк. Після того як рахунок став рівним, команди побігли забивати ще і встигли постукати одна одну по штангах. Проте на 33-й хвилині «Зоря-Ворскла» знову вийшла вперед. Оборона «Атаки-Автотранс» не змогла винести м’яч зі свого штрафного майданчика. В результаті круглого підхопили ветерани і повернули точнісінько на Івана Шарія, який був так близько до воріт, що йому було небідно просто підставити ногу, що Іван Григорович і зробив - 2:1. На перерву - з перевагою «Зорі-Ворскли».
     У другому таймі «Атака-Автотранс» дуже швидко зрівняла рахунок. На 49-й хвилині удар Кальченка видався надскладним для голкіпера - 2:2. Все тільки починається.
     І дійсно почалися веселощі. «Зоря-Ворскла» після пропущеного голу кілька хвилин витримала натиск «Атаки-Автотранс», після чого захопила ініціативу і більше не віддавала. Щоправда забити ветеранам ніяк не вдавалося. Іван Шарій та Олександр Мелащенко взагалі, таке враження, влаштували міні-турнір хто розтринькає більше моментів. Іноді до них долучався Іван Романчук. Проте не зважаючи на те, що воротар «Атаки-Автотранс» Ігор Сухно вкотре в чемпіонаті увімкнув «режим Ноєра» і небезпечно далеко покидав ворота - ветерани не забивали. То пробивали катастрофічно невлучно, то Сухно доводив, що «режим Ноєра» в нього працює не лише на виходах. Глядачам ці нереалізовані моменти і як наслідок суперечки між футболістами сподобалися. Кожна втрачена нагода супроводжувалася жартами і дружнім реготом. Як наслідок до 75-ї хвилини «Зоря-Ворскла» забила лише двічі з офсайду. Як часто буває, долю матчу визначив пенальті. У штрафному майданчику «Атаки-Автотранс» знесли Романчука. Заведена публіка жартома вигукувала «не давайте бити Шарію», проте з «точки Іван Григорович не схибив - 3:2.
     Після цього голу «ветерани» дещо заспокоїлися, і почали щільніше грати в обороні, переживаючи про те щоб не пропустити. Натомість вибігаючи в контратаки відверто хитрували, падаючи, з проханнями про пенальті. Арбітр не показував карток за симуляцію, але й на акторську гру не повівся. У підсумку маємо нелегку перемогу «Зорі-Ворскли» над знекровленою «Атакою-Автотранс».

Категорія: Полтава | Переглядів: 498 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0