«Сан Сіті»: Караван, Савенков, Бакланов, Підлісний (Сарконг, 65), Демчук, Думбуя, Семука (Чуй, 55), Червонцев, Мокросноп (Гіямши, 75), Тупік (Мірошніченко, 57), Скиба. Головний тренер: Максим Плужник.
«Зоря»: Саух, Полуницький (Вииник, 46), Олефір, Швей, Городчанін (Зачепило, 46), Місяйло, Мелащенко, Манасян (Чумак, 46), П. Ротань, Романчук (Дяченко, 22), Шарій (Труба, 75). Головний тренер: Юрій Мармач.
Голи: Місяйло (11, 42), П. Ротань (72), Швей (85).
     Ветерани забили «сонячним» чотири голи.
     21 вересня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч чотирнадцятого туру чемпіонату Полтави по футболу серед аматорів між командами «Сан Сіті» і «Зоря». У першому колі ці команди зіграли внічию, і зараз від них теж чекали видовища, оскільки і «Сан Сіті» і «Зоря» претендують на чемпіонство. У підсумку глядачі побачили чотири голи у ворота номінальних господарів, неоднозначне суддівство і потиличник лайнсмену від одного з гравців.
    З перших хвилин атакувати кинулася «Зоря», але стартова навала ні до чого не призвела. Футболісти «Сан Сіті» організовано відійшли у захист і заблокували спочатку удар Олександра Мелащенка (друга хвилина), а потім Івана Шарія (п’ята хвилина). При цьому «сонячні» встигли вибігти у контратаку, але Абдула Думбуя порушив правила в атаці і м’яч перейшов до ветеранів. Перший небезпечний момент у матчі на 6-й хвилині мав Андрій Місяйло. Він отримав передачу у штрафному майданчику суперника. Перед Андрієм і кутом воріт був лише Караван, але ветеран пробив набагато вище рамки. На восьмій хвилині знову пробивав гравець «Зорі» - повз ворота. Поки підопічні Юрія Мармача пристрелювалися, гравці «Сан Сіті» не могли вийти з оборони в атаку. «Сонячні» намагалися зробити це за рахунок довгих передач, але вони були неточними і діставалися суперникам.
    На 11-й хвилині «Зоря» відкрила рахунок. Владислав Демчук помилився при передачі і подарував м’яч супернику. Олександр Мелащенко віддав на хід Місяйлу. Андрій вже на лівому фланзі увірвався до штрафного майданчика і пробив Каравана - 0:1.
     Через дві хвилини пролунали перші претензії до арбітрів зустрічі. На 13-й хвилині футболісти «Сан Сіті» намагалися прорватися по правому флангу. Захисники «Зорі» відбилися, але на адресу судді пролунали апеляції, мовляв, хтось з футболістів зіграв рукою. На відео епізоду важко побачити, що саме сталося, але арбітр Сергій Гостищев був поруч і жодних порушень не зафіксував. Втім, це лише перший маленький епізод. Подальші претензії до арбітра-волейболіста будуть куди серйознішими.
     Тим часом «сонячні» почали все більше тримати м’яч і по-хорошому «нахабніти». Футболісти у червоній формі створювали моменти і змушували суперників помилятися. На 20-й хвилині після передачі Мокроснопа пробивав Скиба - повз ворота. Таких ударів ставало все більше. Команди почали грати на рівних, але у центрі уваги знову опинився арбітр.
     На 39-й хвилині футболіст «Зорі» підставився під удар. Сонячні тут же сигналізували про «руку», але суддя був поруч, все бачив і гри рукою там не помітив. Знову ж таки, навіть з відеоповтору розібратися важко, але і це лише прелюдія перед справді важливими моментами.
    Тим часом Станіслав Мокросноп вийшов віч-на-віч з Саухом, але Ілля вийшов з цієї дуелі переможцем. Після цього «сонячні» подали серію кутових, один з яких призвів до... пропущеного голу. Думбуя подарував м’яч Івану Шарію вони разом з Олександром Мелащенком та Андрієм Місяйлом розіграли блискучу контратаку, яка закінчилася влучним ударом останнього - 0:2.
    Одразу після цього стався найбільш суперечливий момент матчу. Під час атаки «сонячних» футболіст «Сан Сіті» пробивав по воротах. Під удар у підкаті кинувся футболіст «Зорі». М’яч влучив у підняту руку ветерана і вилетів на кутовий. Арбітр матчу Сергій Гостищев показав кутовий, хоча м’яч летів у ворота і змінив траєкторію.
    Давайте звернемося до Правил гри, якими керувався суддя. До вашої уваги витяг з «Правил гри IFAB 2017/2018». Правило 12: «Ігрові порушення (фоли) та неналежна поведінка». п. Гра рукою. Очевидно, арбітр вирішив, що Швей не мав наміру зіграти рукою і пенальті не призначив, чим викликав на себе шквал обурення.
     На 45-й хвилині був ще один свисток, який ймовірно сповіщав про офсайд. Чесно кажучи, в чому річ не зрозуміли ні футболісти, ні вболівальники на трибунах.
     Під акомпанемент цих криків закінчився перший тайм. Рахунок 0:2 на корить ветеранів.
     У другому таймі команди продовжили обмінюватися моментами. Краще виходило у «Зорі». На 51-й хвилині Іван Шарій вийшов на ворота і покотив вздовж лицьової лінії. На пас ніхто не відгукнувся, але м’яч підхопив Місяйло. Удар Андрія виявився невлучним.
    На 60-й хвилині у штрафному майданчику «Зорі» у боротьбі впали футболіст «сонячних» і гравець ветеранів. Представники «Сан Сіті» знову вимагали пенальті, але дарма.
     У наступній атаці по воротам пробивав Руслан Мірошниченко - м’яч пролетів повз ворота. На 65-й у штрафному майданчику «Зорі» падав вже Станіслав Мокросноп. Знову свисток арбітра мовчить. Цього разу поруч з епізодом був лайнсмен Сергій Єрохов.
     «Сонячні» продовжили атакувати і пропустили контратаку на власні ворота. Володимир Олефір запустив у прорив по флангу Сергія Дяченка. Той віддав на Петра Ротаня, а він уже у свою чергу обіграв кількох захисників і влучно пробив - 3:0. Це вже розгром.
     Останньою крапкою став гол Швея на 85-й хвилині. Сергій відгукнувся на подачу зі штрафного і влетів у ворота разом з м’ячем.
     Вже після фінального свистка гравець «Сан Сіті» Владислав Демчук вдарив асистента арбітра Сергія Єрохова і отримав заслужену червону картку.
     Тренер номінальних господарів Максим Плужник не приховував емоцій. Максим пройшовся по всіх від своїх підопічних до Федерації футболу Полтави.
     Юрій Мармач був більш стриманим. Він похвалив і свою команду, і суперників, але теж відзначив, що суддівство було неідеальним. Оцінку спірним епізодам надасть КДК, відзначимо лише, що президент «Сан Сіті» Олександр Барило, який сам є арбітром теж поставив колезі двійку. Хоча часто саме він вступався за арбітрів після емоційних коментарів Максима Плужника.

Категорія: Полтава | Переглядів: 528 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0