ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року

Чемпіонат Козельщинського райнону.
«Кернел» (Козельщина)-«Колос» (Пашківка) 1:2 (0:1).
Судді: Коробко М., Коробко В., Чернишов Ю. (усі – м. Кременчук).
«Кернел»: Москальов О., Кісін Ю., Глупаченко Я., Білокінь Л.-к., Колісніченко О. (Гурін Я.), Шутка О. (Шимбаков С.), Кідалов С., Ларченко Є., Березовський О., Куліченко Д., Паясь С.
«Колос»: Ємець М., Гармаш Є., Мегелик Д., Колодочка С., Пальчик І., Пчелов В.-к., Здирко Я., Галата О., Мирко І., Сімонов В., Гладкий С.
Голи: Гурін Я. – Мирко І., Колодочка С.
Вилучення: Сімонов В. (дві жовті карточки)
     У цій грі «Кернелу» та «Колосу» було не можна втрачати очки, адже кожна з команд бореться за звання чемпіона району. Тож не дивно, що на матч команди зібрали своїх найкращих виконавців. У «Кернела» був відсутній Віблий Євген, у «Колоса» - Гармаш Сергій, Тристан Сергій та Розбицький Сергій.
     У господарів у воротах грав Олег Москальов. В обороні справа наліво розташувалися Кісін Юрій, Глупаченко Ярослав, Білокінь Леонід та Колісніченко Олег. В центрі поля – Шутка Олександр, Кідалов Станіслав. Флангові півзахисники – Ларченко Євген, Березовський Олександр, в нападі – Куліченко Дмитро та Паясь Сергій. Розтановка «Колоса»: у воротах діяв Ємець Михайло. На флангах оборони розташувалися Гармаш Євген (справа) і Мегелик Дмитро (зліва). В центрі оборони – Колодочка Сергій, Пальчик Ігор. Тріо центральни півзахисників склали Пчелов Віталій, Здирко Ярослав та Галата Олег. Справа в півобороні грав Мирко Ігор, зліва – Сімонов Вячеслав. Єдиного нападника зіграв Гладкий Сергій.
     Дебют матчу суперники обрали однаково обережний. Не дивно, адже опоненти за роки протистоянь встигли вивчити дії одне одного в найменших деталях. Середній темп, кожна передача виважена і обережна - ніхто з суперників не хотів розкриватися.
     Загалом м'яч у ногах пашківчан у першму таймі тримався краще. Застосовуючи місцями пресинг, гості змогли заволодіти територією і змусили «Кернел» діяти в захисній манері. До честів команди господарів, оборонялася вона зібрано і організовано, стримуючи усі спроби суперників на підступах до штрафного майданчика. Але в середині першого тайму чудовий гол забив Мирко Ігор, пробивши метрів 25-ти у лівий від голкіпера «Кернелу» вугол. Шансів потягнути цей м’яч у Москальова Олега не було. Тож 1:0, гості повели у рахунку, і продовжували і надалі контролювати гру у першому таймі, який і закінчився з таким рахунком.
     Коли гра поновилася, господарі на емоціях понеслися вперед відігруватися. Але до небезпечних моментів їхні атаки не призводили, окрім одного коли Ємець Михайло втрятував гостей від голу. До середини тайму «Колос» намагався ще контратакувати, але після спочатку після травми Мирка Ігоря, а потів вилучення Сімонова Вячеслава, атаки гостей були не небезпечні.
     В середині другого тайму гравцям «Кернелу» вдалося зрівняти рахунок. Гурін Ярослав вдало виконав штрафний удар. Господарі намагалися вирвати перемогу, але не створили доо кінця матчу жодного небезпечного моменту біля воріт «Колоса».
     Натомість пашківчанам вдалося забити курйозного переможного гола. Метрів за чотири до центрального кола, на половині поля гостей був призначений штрафний удар у бік воріт «Кернелу». Колодочка Сергій прямим ударов вдарив у бік воріт Москальова Олега, який вийшов з воріт і не розрахував відскік м’яча, а той перелетівши голкіпера опинився у вортах. 2:1 гості вийшли вперед, і до кінця залишилося грати декілька хвилин. «Колос» вистояв ці хвилини і здобув важливу перемогу у боротьбі за чемпіонство.

Категорія: Статті | Додав: Виталий83 (18.09.14)
Переглядів: 670 | Рейтинг: 5.0/1