"Колос" (Пашківка)-"Динамо" (Решетилівка) 0:6
«Шишацький кубок». ІІ тур.
23.07.2011. Стадіон с. Пашківка.
«Колос» (Пашківка)-«Динамо» (Решетилівка) 0:6
«Колос»: Іванченко О., Гармаш Є. (Лисівець Р.), Кушко В., Пчелов В., Невмержицький Є., Вербенко Ю., Мирко І., Боровицький Н., Сімонов В., Козел Д., Гладкий С.
«Динамо»: Сипляк, Сак, Ягодовський, Федоров, Перерва, Колесніченко, Жарий, Бодня , Ребенок, Маленков  Гринь (Малиш 80).
     Минулого року ці команди також потрапили до однієї групи Шишацького кубку. Тоді їхня зустріч також проходила у Пашківці, і «Колос» переміг решетилівську команду з рахунком 2:1. В цьому році «Динамо» суттєво обновила свій склад, посиливши його якісними гравцями. Зокрема, серед них є і колишній гравець «Ворскли» (Полтава) – Подробаха Анатолій, який у цьому матчі був одним з кращих на полі. Це підсилення дозволяє решетилівчанам зараз триматися у лідерах ІІ ліг и групи А чемпіонату Полтавської області з футболу. А в минулому турі Шишацького кубку вони вдома перемогли сильного суперника – гребінківський «Локомитив».
     Стосовно «Колоса», то на цю гру збір команди можна охарактеризувати одним словом – ніякий . Ледве вдалося назбирати 12 гравців. Була надія, що на гру приїдуть кременчуцькі футболісти, але з різних причини вони на гру не прибули, окрім Мирка І. До речі, саме він був кращим на полі серед гравців «Колоса». Але підтримки з боку інших пашківських футболістів він майже не отримував. Як кажуть, один в полі не воїн.
     Щодо самого матчу, то з самого його початку ініціативу захопили решетилівські футболісти. Але хвилин двадцять їм не вдавалося створити майже нічого біля воріт господарів. А в середині першого тайму «Динамо» відкрило рахунок. Звичайний аут біля воріт «Колоса». Гравець решетилівської команди вкидає його в штрафний майданчик. Наш воротар йде на м’яч, але той вдарившись об газон перелітає голкіпера. Захисник «Колоса» Невмержицький Є. догнав м’яч на лінії воріт і намагаючись його вибити забив у свої ворота. Через декілька хвилин чергова помилка Іванченка О. і рахунок стає 0:2. Простий удар по воротам метрів з 25, Олексій намагаючись спіймати м’яч відбиває його перед собою, а першим на добиванні був Подробаха А., який головою відправив круглого у ворота. Наприкінці тайму свій єдиний гольовий момент у матчі створили пашківчани. Після прострілу з правого флангу шанс відзначитись мав Козел Д. Але він просто не влучив по м’ячу. Другий тайм «Динамо» розпочало знову з атак на ворота «Колоса». Деякий час пашківчанам вдавалося відбиватися. Але до кінця гри гравці «Динамо» ще чотири рази забило голи.
     Таким чином, 0:6 друга поспіль перемога «Динамо» у групі та друга поспіль розгромна поразка «Колоса» у Шишацькому кубку. Тепер решетилівській команді, щоб вийти до наступного раунду буде достатньо вдома не програти ФК «Рокита», адже остання у Гребінці програла «Локомотиву» 0:3.А щодо нашої команди, то в останньому турі групових змагань, ми 27 липня будемо приймати команду І ліги чемпіонату Полтавської області «Локомотив» (Гребінка). Будемо сподіватися, що хоч остання гра принесе більше позитивних емоцій.

P.S. Після двох турів ми займаємо останнє місце з різницею м’ячів 0-18. Ще жодного разу не вдалося зібратися на ігри весь склад команди, заявлених на турнір. Постає питання можливо нікому не цікавий даний турнір і на наступний рік краще на заявлятися, щоб не показувати таких прикрих результатів?

Категорія: Статті | Додав: Виталий83 (20.06.12)
Переглядів: 604 | Рейтинг: 5.0/1