І тур. 29.04.2017-30.04.2017
ФК «Диканька»-ФК «Кобеляки» 2:5
«Маяк» (Котельва)-«Вікторія» (Первозванівка) 1:3
ФК «Зіньків»-«Колос» (Кобеляки) 0:3
«Псел» (Гадяч)-ФК «Козельщина» 3:0
«Дукат» (Селещина)-«Аргус» (Степне) 6:4
ФК «Карлівка»-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:0
ІІ тур. 06.05.2017-07.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Маяк» (Котельва) 1:4
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Карлівка» 5:2
ФК «Кобеляки»-ФК «Зіньків» 2:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Псел» (Гадяч) 0:1
ФК «Козельщина»-«Колос» (Кобеляки) 1:4
ФК «Диканька»-«Дукат» (Селещина) 0:0
ІІІ тур. 13.05 2017-14.05.2017
«Псел» (Гадяч)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
«Маяк» (Котельва)-ФК «Диканька» 2:1
«Дукат» (Селещина)-ФК «Кобеляки» 0:6
ФК «Карлівка»-«Аргус» (Степне) 2:1
«Колос» (Кобеляки)-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:3
ФК «Зіньків»-ФК «Козельщина» 4:0
ІV тур. 20.05.2017-21.05.2017
«Дукат» (Селещина)-«Маяк» (Котельва) 2:4
ФК «Диканька»-ФК «Карлівка» 1:0
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Зіньків» 0:1
«Аргус» (Степне)-«Псел» (Гадяч) 1:1
«Вікторія» (Первозванівка)-«Колос» (Кобеляки) 4:3
ФК «Кобеляки»-ФК «Козельщина» 3:1
V тур. 27.05.2017-28.05.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Кобеляки» 1:1
ФК «Зіньків»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:3
«Псел» (Гадяч)-ФК «Диканька» 0:0
ФК «Карлівка»-«Дукат» (Селещина) 4:2
«Колос» (Кобеляки)-«Аргус» (Степне) 2:0
ФК «Козельщина»-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:2
VІ тур. 03.06.2017-04.06.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Карлівка» 3:1
«Аргус» (Степне)-ФК «Зіньків» 3:0
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Козельщина» 4:2
ФК «Кобеляки»-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:0
ФК «Диканька»-«Колос» (Кобеляки) 3:2
«Дукат» (Селещина)-«Псел» (Гадяч) 2:0
VІI тур. 10.06.2017-11.06.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Кобеляки» 2:0
«Псел» (Гадяч)-«Маяк» (Котельва) 1:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:6
ФК «Зіньків»-ФК «Диканька» 0:1
«Колос» (Кобеляки)-«Дукат» (Селещина) 2:1
ФК «Козельщина»-«Аргус» (Степне) 1:5
VІІІ тур. 17.06.2017-18.06.2017
ФК «Карлівка»-«Псел» (Гадяч) 6:1
ФК «Кобеляки»-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Зіньків» 1:3
«Аргус» (Степне)-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:2
ФК «Диканька»-ФК «Козельщина» 4:1
«Маяк» (Котельва)-«Колос» (Кобеляки) 1:1
ІХ тур. 24.06.2017-25.06.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Кобеляки» 2:3
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Карлівка» 3:1
ФК «Зіньків»-«Маяк» (Котельва) 2:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Диканька» 1:4
ФК «Козельщина»-«Дукат» (Селещина) 1:6
«Вікторія» (Первозванівка)-«Аргус» (Степне) 1:3
Х тур. 01.07.2017-02.07.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Зіньків» 3:1
ФК «Диканька»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:4
ФК «Кобеляки»-«Аргус» (Степне) 2:1
«Псел» (Гадяч)-«Колос» (Кобеляки) 0:2
«Маяк» (Котельва)-ФК «Козельщина» 7:1
«Дукат» (Селещина)-«Стандарт» (Нові Санжари) 8:3
ІХ тур. 08.07.2017-09.07.2017
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Кобеляки» 0:0
ФК «Зіньків»-«Псел» (Гадяч) 2:2
ФК «Козельщина»-ФК «Карлівка» 0:9
«Аргус» (Степне)-ФК «Диканька» 3:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Маяк» (Котельва) 1:4
«Вікторія» (Первозванівка)«Дукат» (Селещина) 2:0
ХІІ тур. 19.08.2017-20.08.2017
ФК «Кобеляки»-ФК «Диканька» 1:0
«Вікторія» (Первозванівка)-«Маяк» (Котельва) 1:1
«Аргус» (Степне)-«Дукат» (Селещина) 2:0
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Зіньків» 1:1
ФК «Козельщина»-«Псел» (Гадяч) 1:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Карлівка» 0:5
ХІІІ тур. 26.08.2017-27.08.2017
«Маяк» (Котельва)-«Аргус» (Голобородьківське) 2:1
ФК «Карлівка»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:1
ФК «Зіньків»-ФК «Кобеляки» 0:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Диканька» 3:2
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Козельщина» 3:0
«Псел» (Гадяч)-«Стандарт» (Нові Санжари) 8:0
ХІV тур. 02.09.2017-03.09.2017
«Аргус» (Голобородьківське)-ФК «Карлівка» 2:1
ФК «Диканька»-«Маяк» (Котельва) 0:3
ФК «Кобеляки»-«Дукат» (Селещина) 1:0
ФК «Козельщина»-ФК «Зіньків» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-«Псел» (Гадяч) 4:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Колос» (Кобеляки) 0:2
XV тур. 09.09.2017-10.09.2017
«Колос» (Кобеляки)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
ФК «Козельщина»-ФК «Кобеляки» 2:9
«Маяк» (Карлівка)-«Дукат» (Селещина) 2:2
ФК «Карлівка»-ФК «Диканька» 4:1
«Псел» (Гадяч)-«Аргус» (Голобородьківське) 0:2
ФК «Зіньків»-«Стандарт» (Нові Санжари) 5:0
XVІ тур. 16.09.2017-17.09.2017
ФК «Кобеляки»-«Маяк» (Котельва) 3:0
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Зіньків» 0:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Карлівка» 0:3
ФК «Диканька»-«Псел» (Гадяч) 4:1
«Аргус» (Голобородьківське)-«Колос» (Кобеляки) 2:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Козельщина» 3:3
ХVІІ тур. 23.09.2017-24.09.2017
ФК «Карлівка»-«Маяк» (Котельва) 4:1
ФК «Зіньків»-«Аргус » (Голобородьківське) 1:0
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Диканька» 0:0
ФК «Козельщина»-«Вікторія» (Первозванівка) -:+
«Псел» (Гадяч)-«Дукат» (Селещина) 3:5
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Кобеляки» 0:2
ХVIII тур. 30.09.2017-01.10.2017
ФК «Кобеляки»-ФК «Карлівка» 3:0
ФК «Диканька»-ФК «Зіньків» 1:2
«Маяк» (Котельва)-«Псел» (Гадяч) 2:1
«Вікторія» (Первозванівка)-«Стандарт» (Нові Санжари) 5:0
«Дукат» (Селещина)-«Колос» (Кобеляки) 1:5
«Аргус» (Голобородьківське)-ФК «Козельщина» 7:2
ХІХ тур. 07.10.2017-08.10.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Карлівка» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Кобеляки» 2:1
ФК «Козельщина»-ФК «Диканька» 0:4
«Колос» (Кобеляки)-«Маяк» (Котельва) 6:1
ФК «Зіньків»-«Дукат» (Селещина) 2:0
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Аргус» (Голобородьківське) 1:2
ХХ тур. 14.10.2017-15.10.2017
ФК «Кобеляки»-«Псел» (Гадяч) 8:0
«Аргус» (Голобородьківське)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
«Маяк» (Котельва)-ФК «Зіньків» 0:3
ФК «Карлівка»-«Колос» (Кобеляки) 1:3
«Дукат» (Селещина)-ФК «Козельщина» 4:1
ФК «Диканька»-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:1
ХХІ тур. 21.10.2017-22.10.2017
ФК «Зіньків»-ФК «Карлівка» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Диканька» 2:0
«Аргус» (Степне)-ФК «Кобеляки» 4:2
«Колос» (Кобеляки)-«Псел» (Гадяч) 3:2
ФК «Козельщина»-«Маяк» (Котельва) 1:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Дукат» (Селещина) 1:3
ХХІІ тур. 28.10.2017-29.10.2017
«Дукат» (Селещина)-«Вікторія» (Первозванівка) 4:5
«Псел» (Гадяч)-ФК «Зіньків» 1:1
ФК «Диканька»-«Аргус» (Голобородьківське) 2:0
ФК «Кобеляки»-«Колос» (Кобеляки) 1:1
«Маяк» (Котельва)-«Стандарт» (Нова Санжари) 6:1
ФК «Карлівка»-ФК «Козельщина» 8:0.
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Вікторія» (Первозванівка) |
22 |
17 |
3 |
2 |
56-27 |
54 |
2 |
ФК «Кобеляки» |
22 |
15 |
4 |
3 |
58-21 |
49 |
3 |
«Колос» (Кобеляки) |
22 |
13 |
5 |
4 |
51-23 |
44 |
4 |
ФК «Карлівка» |
22 |
14 |
1 |
7 |
60-30 |
43 |
5 |
«Маяк» (Котельва) |
22 |
12 |
5 |
5 |
50-37 |
41 |
6 |
«Аргус» (Голобородьківське) |
22 |
11 |
1 |
10 |
45-35 |
34 |
7 |
ФК «Зіньків» |
22 |
10 |
4 |
8 |
34-27 |
34 |
8 |
ФК «Диканька» |
22 |
9 |
3 |
10 |
38-33 |
30 |
9 |
«Дукат» (Селещина) |
22 |
8 |
1 |
13 |
48-56 |
25 |
10 |
«Псел» (Гадяч) |
22 |
4 |
5 |
13 |
30-49 |
17 |
11 |
«Стандарт» (Нові Санжари) |
22 |
1 |
1 |
20 |
19-80 |
4 |
12 |
ФК «Козельщина» |
22 |
1 |
1 |
20 |
22-95 |
4 |
Фінал
«Локомотив» (Гребінка)-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2, 2:1
|