Група «А»
І тур. 30.04 2011
«Урожай» (Мідянівка)-«Котовське» (Котовське) 4:0
ФК «Сухинівка»-ФК «Кірове» 0:2
«Ворскла» (Гарбузівка)-«Прапор» (Підгора) 1:0
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-«Зеніт» (Чорбівка) 2:0
ІІ тур. 07.05.2011
ФК «Котовське»-ФК «Сухинівка» 7:1
ФК «Кірове»-«Ворскла» (Гарбузівка) 4:0
«Прапор» (Підгора)-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 2:4
«Зеніт» (Чорбівка)-«Урожай» (Мідянівка) 1:4
ІІІ тур. 14.05.2011
ФК «Сухинівка»-«Урожай» (Мідянівка) 0:9
«Ворскла» (Гарбузівка)-ФК «Котовське» 1:0
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-ФК «Кірове» 4:0
«Прапор» (Підгора)-«Зеніт» (Чорбівка) 5:0
ІV тур. 21.05.2011
«Урожай» (Мідянівка) - «Ворскла» (Гарбузівка) 11:1
«Котовське» (Котовське)-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 2:1
«Кірове» (Кірове)-«Прапор» (Підгора) 1:3
«Зеніт» (Чорбівка)-«Сухинівка» (Сухинівка) 4:1
V тур. 28.05.2011
«Ворскла» (Гарбузівка)-ФК «Сухинівка» 2:0
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-«Урожай» (Мідянівка) 1:1
«Прапор» (Підгора)-ФК «Котовське» 13:1
ФК «Кірове»-«Зеніт» (Чорбівка) 3:4
VI тур. 04.06.2011
ФК «Сухинівка»-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 0:2
«Урожай» (Мідянівка)-«Прапор» (Підгора) 4:1
ФК «Котовське» (Котовське)-ФК «Кірове» 5:2
«Зеніт» (Чорбівка)-«Ворскла» (Гарбузівка) 3:2
VII тур. 11.06.2011
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-«Ворскла» (Гарбузівка) 6:0
«Прапор» (Підгора)-ФК «Сухинівка» 7:1
ФК «Кірове»-«Урожай» (Мідянівка) 2:1
ФК «Котовське»-«Зеніт» (Чорбівка) 4:0
VIII тур. 17.06.2011
«Зеніт» (Чорбівка)-ФК «Котовське» 3:0
«Урожай» (Мідянівка)-ФК «Кірове» 11:0
ФК «Сухинівка»-«Прапор» (Підгора) 0:1
«Ворскла» (Гарбузівка)-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 0:3
ІХ тур. 13.08 2011
«Ворскла» (Гарбузівка)-«Зеніт» (Чорбівка) 0:3 технічна перемога
ФК «Кірове»-ФК «Котовське» 4:4
«Прапор» (Підгора)-«Урожай» (Мідянівка) 1:0
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-ФК «Сухинівка» +:-
Х тур. 20.08.2011
«Зеніт» (Чорбівка)-ФК «Кірове» 3:2
ФК «Котовське»-«Прапор» (Підгора) 8:3
«Урожай» (Мідянівка)-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 3:1
ФК «Сухинівка»-«Ворскла» (Гарбузівка) -:+
ХІ тур. 27.08.2011
ФК «Сухинівка»-«Зеніт» (Чорбівка) 1:3
«Прапор» (Підгора)-ФК «Кірове» +:-
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-«Котовське» 3:3
«Ворскла» (Гарбузівка)-«Урожай» (Мідянівка) 1:2
ХІІ тур. 03.09.2011
«Зеніт» (Чорбівка)-«Прапор» (Підгора) 1:1
ФК «Кірове»-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 4:2
ФК «Котовське»-«Ворскла» (Гарбузівка) 3:0
«Урожай» (Мідянівка)-ФК «Сухинівка»
ХІІІ тур. 17.09.2011
«Урожай» (Мідянівка)-«Зеніт» (Чорбівка) 8:1
«Чапаєво» (Червоні Квіти)-«Прапор» (Підгора) 5:1
«Ворскла» (Гарбузівка)-«Кірове» 2:7
ФК «Сухинівка»-ФК «Котовське» 1:4
ХІV тур. 24.09.2011
«Зеніт» (Чорбівка)-«Чапаєво» (Червоні Квіти) 0:5
«Прапор» (Підгора)-«Ворскла» (Гарбузівка) 3:0 технічна перемога
ФК «Кірове»-ФК «Сухинівка» 3:2
ФК «Котовське»-«Урожай» (Мідянівка) 1:1
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Урожай» |
14 |
10 |
2 |
2 |
59-11 |
32 |
2 |
«Чапаєво» |
14 |
9 |
2 |
3 |
39-16 |
29 |
3 |
ФК «Котовське» |
14 |
7 |
3 |
4 |
42-37 |
24 |
4 |
«Прапор» |
14 |
8 |
1 |
5 |
42-26 |
25 |
5 |
«Зеніт» |
14 |
7 |
1 |
6 |
26-38 |
22 |
6 |
ФК «Кірове» |
14 |
6 |
1 |
7 |
34-41 |
19 |
7 |
«Ворскла» |
14 |
3 |
0 |
11 |
10-45 |
9 |
8 |
ФК «Сухинівка» |
14 |
0 |
0 |
14 |
7-44 |
0 |
Група «Б»
І тур. 30.04 2011
«Нива» (Бродщина)-ФК «Василівка» 2:5
«Радянське» (Радянське)-«Водник» (Вільховатка) 4:2
«Маяк» (Орлик)-«Дніпро» (Світлогірське) 0:1
«Добробут» (Озера)-«Оріль» (Канави) 0:2
ІІ тур. 07.05.2011
ФК «Василівка»-ФК «Радянське» 8:3
«Водник» (Вільховатка)-«Маяк» (Орлик) 0:3
«Дніпро» (Світлогірське)-«Добробут» (Озера) 5:0
«Оріль» (Канави)-«Нива» (Бродщина) 6:2
ІІІ тур.16.05.2011
ФК «Радянське»-«Нива (Бродщина) 7:1
«Маяк» (Орлик)-«Василівка» (Василівка) 4:2
«Добробут» (Озера)-«Водник» (Вільховатка) 2:1
«Дніпро» (Світлогірське)-«Оріль» (Канави) 7:2
ІV тур. 21.05.2011
«Нива» (Бродщина)-«Маяк» (Орлик) 0:3
ФК «Василівка»-«Добробут» (Озера) 4:2
«Водник» (Вільховатка)-«Дніпро» (Світлогірське) 0:5
«Оріль» (Канави)-ФК «Радянське» 2:1
V тур. 28.05.2011
«Маяк» (Орлик)-ФК «Радянське» 4:2
«Добробут» (Озера)-«Нива (Бродщина) 9:0
«Дніпро» (Світлогірське)-ФК «Василівка» 4:0
«Водник» (Вільховатка)-«Оріль» (Канави) 2:1
VІ тур. 04.06.2011
ФК «Радянське»-«Добробут» (Озера) 2:5
«Нива» (Бродщина)-«Дніпро» (Світлогірське) 1:3
ФК «Василівка»-«Водник» (Вільховатка) 3:2
«Оріль» (Канави)-«Маяк» (Орлик) 1:2
VІІ тур. 11.06.2011
«Добробут» (Озера)-«Маяк» (Орлик) 2:3
«Дніпро» (Світлогірське)-ФК «Радянське» 7:0
«Водник» (Вільховатка)-«Нива» (Бродщина) 7:1
ФК «Василівка»-«Оріль» (Канави) 3:0
VІІІ тур. 06.08 2011
«Оріль» (Канави)-ФК «Василівка» 3:2
«Нива» (Бродщина)-«Водник» (Вільховатка) 1:3
ФК «Радянське»-«Дніпро» (Світлогірське) 2:5
«Маяк» (Орлик)-«Добробут» (Озера) 5:3
ІХ тур. 13.08 2011
«Маяк» (Орлик)-«Оріль» (Канави) 5:0
«Водник» (Вільховатка)-ФК «Василівка» 4:0
«Дніпро» (Світлогірське)-«Нива» (Бродщина) 17:0
«Добробут» (Озера)-ФК «Радянське» 3:0 технічна перемога
Х тур. 20.08.2011
«Оріль» (Канави)-«Водник» (Вільховатка) 2:1
ФК «Василівка»-«Дніпро» (Світлогірське) 0:4
«Нива» (Бродщина)-«Добробут» (Озера) 3:2
ФК «Радянське»-«Маяк» (Орлик) 3:4
ХІ тур 27.08.2011
ФК «Радянське»-«Оріль» (Канави) 1:6
«Дніпро» (Світлогірське)-«Водник» (Вільховатка)
«Добробут» (Озера)-ФК «Василівка» 4:4
«Маяк» (Орлик)-«Нива» (Бродщина) 7:1
ХІІ тур. 03.09.2011
«Оріль» (Канави)-«Дніпро» (Світлогірське) 3:2
«Водник» (Вільховатка)-«Добробут» (Озера)
ФК «Василівка»-«Маяк» (Орлик) 3:3
«Нива» (Бродщина)-ФК «Радянське» 3:0
ХІІІ тур. 17.09.2011
«Нива» (Бродщина)-«Оріль» (Канави) 0:0
«Добробут» (Озера)-«Дніпро» (Світлогірське) 1:9
«Маяк» (Орлик)-«Водник» (Вільховатка) 1:2
ФК «Радянське»-ФК «Василівка» 6:4
ХІV тур. 24.09.2011
«Оріль» (Канави)-«Добробут» (Озера) 3:0 технічна перемога
«Дніпро» (Світлогірське)-«Маяк» (Орлик) 7:2
«Водник» (Вільховатка)-ФК «Радянське» 3:0 технічна перемога
ФК «Василівка»-«Нива» (Бродщина) 7:0
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Дніпро» |
14 |
13 |
0 |
1 |
76-11 |
39 |
2 |
«Маяк» |
14 |
10 |
1 |
3 |
46-27 |
31 |
3 |
«Оріль» |
14 |
8 |
1 |
5 |
31:27 |
25 |
4 |
«Водник» |
14 |
7 |
0 |
7 |
30-23 |
21 |
5 |
ФК «Василівка» |
14 |
6 |
2 |
6 |
45-41 |
20 |
6 |
«Добробут» |
14 |
4 |
1 |
9 |
33-44 |
13 |
7 |
ФК «Радянське» |
14 |
3 |
0 |
11 |
31-57 |
9 |
8 |
«Нива» |
14 |
2 |
1 |
11 |
15-76 |
7 |
|