Попередній етап
Група «А»
І тур
«ДЮСШ» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 7:4
«Студент» (Засулля)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:2
«Атлантіс» (Лубни)-«Комсомолець» (Лубни) 2:13
«Сава і К» (Лубни)-«Гармонія» (Лубни) +:-
ІІ тур
«Комсомолець» (Лубни)-«ДЮСШ» (Лубни) 3:4
«Україна» (Оріхівка)-«Студент» (Засулля) 10:4
«Гармонія» (Лубни)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 9:1
«Сава і К» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 3:1
«Атлантіс» (Лубни)-«Салют» (Лубни) 6:3
ІІІ тур
«Студент» (Засулля)-«Комсомолець» (Лубни) 1:12
«Атлантіс» (Лубни)-«Сава і К» (Лубни) 3:13
«ДЮСШ» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 2:4
«Сула» (Засулля)-«Атлантіс» (Лубни) 6:6
«Сава і К» (Лубни)-«ДЮСШ» (Лубни) 7:5
ІV тур
«Комсомолець» (Лубни)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 10:1
«Студент» (Засулля)-«Салют» (Лубни) 2:6
«Гармонія» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 4:0
«Комсомолець»-«Сула» (Засулля) 1:3
«Україна» (Оріхівка)-«Атлантіс» 7:2
V тур
«Атлантіс» (Лубни)-«Гармонія» (Лубни) 3:2,
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Салют» (Лубни) 4:4
«Студент» (Засулля)-«Сава і К» (Лубни) 1:18
«Україна» (Оріхівка)-«Комсомолець» (Лубни) 5:6
VI тур
«Атлантіс» (Лубни)-«ДЮСШ» (Лубни) 5:5
«Сула» (Засулля)-«Студент» (Засулля) 8:3
«Гармонія» (Лубни)-«Комсомолець» (Лубни) 2:2
«Сава і К» (Лубни)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 6:1
«Україна» (Оріхівка)-«Салют» (Лубни) 0:2
VІI тур
«Студент» (Засулля)-«Атлантіс» (Лубни) 6:3
«ДЮСШ» (Лубни)-«Гармонія» (Лубни) 2:3
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Сула» (Засулля) 0:4
«Україна» (Оріхівка)-«Сава і К» (Лубни) 0:4
«Комсомолець» (Лубни)-«Салют» (Лубни) 2:2
VІІI тур
«ДЮСШ» (Лубни)-«Студент» (Засулля) 12:2
«Сава і К» (Лубни)-«Комсомолець» (Лубни) 2:2
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 3:0
«Атлантіс» (Лубни)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:4
«Гармонія» (Лубни)-«Салют» (Лубни) 1:1
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Сава і К» (Лубни) |
9 |
8 |
1 |
0 |
63-11 |
25 |
2 |
«Сула» (Засулля) |
9 |
7 |
1 |
1 |
40-17 |
22 |
3 |
«ДЮСШ» (Лубни) |
9 |
5 |
1 |
3 |
57-37 |
16 |
4 |
«Комсомолець» (Лубни) |
9 |
4 |
3 |
2 |
51-22 |
15 |
5 |
«Гармонія» (Лубни) |
9 |
4 |
2 |
3 |
25-13 |
14 |
6 |
«Україна» (Оріхівка) |
9 |
3 |
0 |
6 |
39-34 |
9 |
7 |
«Салют» (Лубни) |
9 |
2 |
3 |
4 |
35-41 |
9 |
8 |
«Атлантіс» (Лубни) |
9 |
2 |
2 |
5 |
39-59 |
8 |
9 |
«Вікторія» (Левко-Ромодан) |
9 |
1 |
2 |
6 |
21-53 |
5 |
10 |
«Студент» (Засулля) |
9 |
1 |
1 |
7 |
22-74 |
4 |
Група «Б»
І тур
«Динамо» (Лубни)-«Маяк» (Лубни) 7:3
«Реверс» (Лубни)-«Газ-Газ» (Піски) 4:6
«Ю.Р.» (Лубни)-«Лубнигаз» (Лубни) 3:2
«Аріс» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 4:9
«Торсіда» (Лубни)-«Лістех» (Лубни) 8:4
ІІ тур
«Газ-Газ» (Піски)-«Аріс» (Лубни) 6:5
«Маяк» (Лубни)-«Ю.Р.» (Лубни) 1:2
«Торсіда» (Лубни)-«Реверс» (Лубни) 3:1
«Зеніт» (Калайдинці)-«Динамо» (Лубни) 6:4
«Лістех» (Лубни)-«Лубнигаз» (Лубни) 7:1
ІІІ тур
«Аріс» (Лубни)-«Лубнигаз» (Лубни) 3:4
«Торсіда» (Лубни)-«Динамо» (Лубни) 10:1
«Газ-Газ» (Піски)-«Ю.Р.» (Лубни) 4:2
«Зеніт» (Калайдинці)-«Лубнигаз» (Лубни) 10:4
ІV тур
«Аріс» (Лубни)-«Торсіда» (Лубни) 6:21
«Ю.Р.» (Лубни)-Зеніт» (Калайдинці) 4:6
«Лубнигаз» (Лубни)-«Динамо» (Лубни) 1:5
«Зеніт» (Калайдинці)-«Реверс» (Лубни) 3:5
V тур
«Аріс» (Лубни)-«Лістех» (Лубни) 3:4
«Лубнигаз» (Лубни)-«Газ-Газ» (Піски) 2:4
«Маяк» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:12
«Ю.Р.» (Лубни)-«Торсіда» (Лубни) 0:1
VI тур
«Лістех» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 6:3
«Аріс» (Лубни)-«Динамо» (Лубни) 3:1
«Реверс» (Лубни)-«Ю.Р.» (Лубни) 2:3
«Торсіда» (Лубни)-«Лубнигаз» (Лубни) 10:1
«Газ-Газ» (Піски)-«Маяк» (Лубни) 4:2
VІI тур
«Ю.Р.» (Лубни)-«Аріс» (Лубни) 6:5
«Маяк» (Лубни)-«Торсіда» (Лубни) 3:6
«Зеніт» (Калайдинці)-«Газ-Газ» (Піски) 4:4
«Лубнигаз» (Лубни)-«Реверс» (Лубни) +:-
«Динамо» (Лубни)-«Лістех» (Лубни) 0:7
VІІI тур
«Лістех» (Лубни)-«Маяк» (Лубни) 4:1
«Динамо» (Лубни)-«Ю.Р.» (Лубни) 7:5
«Реверс» (Лубни)-«Маяк» (Лубни) 4:0
«Торсіда» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 5:5
«Лістех» (Лубни)-«Газ-Газ» (Піски) 5:1
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Торсіда» (Лубни) |
8 |
7 |
1 |
0 |
68-21 |
22 |
2 |
«Лістех» (Лубни) |
8 |
7 |
0 |
1 |
47-17 |
21 |
3 |
«Зеніт» (Калайдинці) |
8 |
5 |
2 |
1 |
55-32 |
17 |
4 |
«Газ-Газ» (Піски) |
8 |
5 |
1 |
2 |
31-29 |
16 |
5 |
«Ю.Р.» (Лубни) |
8 |
3 |
0 |
5 |
22-36 |
9 |
6 |
«Динамо» (Лубни) |
8 |
3 |
0 |
5 |
27-42 |
9 |
7 |
«Лубнигаз» (Лубни) |
8 |
2 |
0 |
6 |
21-47 |
6 |
8 |
«Маяк» (Лубни) |
8 |
1 |
0 |
7 |
25-47 |
3 |
9 |
«Аріс» (Лубни) |
8 |
1 |
0 |
7 |
33-60 |
3 |
За регламентом чемпіонату перші три команди з кожної групи вийшли до фінальних змагань.
Фінальна частина
І тур
«Торсіда»-«Зеніт» (Калайдинці) 3:1
«Сула» (Засулля)-«Лістех» (Лубни) 1:0
«Сава і К» (Лубни)-«ДЮСШ» (Лубни) 5:2
ІІ тур
«Сула» (Засулля)-«ДЮСШ» (Лубни) 2:1
«Лістех» (Лубни)-«Торсіда» (Лубни) 2:6
«Зеніт» (Калайдинці)-«Сава і К» (Лубни) 1:4
ІІІ тур
«Торсіда» (Лубни)-«ДЮСШ» (Лубни) 5:3
«Сула» (Засулля)-«Сава і К» (Лубни) 0:7
«Лістех» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:1
Матч за третє місце
«Сула» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:2
Фінал
«Сава і К» (Лубни)-«Торсіда» (Лубни) 2:1
|