І тур
«Колос» (Тарандинці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:1
«Кснятин» (Снітин)-«Вимпел» (Хорошки) 2:2
«Зеніт» (Калайдинці)-«Нива» (Остапівка) 2:0
«Олімпія» (Вовчик)-«Інтер» (Мацківці) 4:1
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 6:0
ІІ тур
«Інтер» (Мацківці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 6:3
«Зеніт» (Калайдинці)-«Колос» (Тарандинці) 6:3
«Україна» (Оріхівка)-«Кснятин» (Снітин)
«Вимпел» (Хорошки)-«Нива» (Остапівка) 4:5
«Олімпія» (Вовчик)-«Сула» (Засулля) 1:3
ІІІ тур
«Сула» (Засулля)-«Інтер» (Мацківці) 0:1
«Кснятин» (Снітин)-«Олімпія» (Вовчик) 1:5
«Нива» (Остапівка)-«Україна» (Оріхівка) 4:1
«Колос» (Тарандинці)-«Вимпел» (Хорошки) 4:1
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:5
ІV тур
«Інтер» (Мацківці)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:6
«Олімпія» (Вовчик)-«Нива» (Остапівка) 8:2
«Україна» (Оріхівка)-«Колос» (Тарандинці) 1:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:4
«Сула» (Засулля)-«Кснятин» (Снітиy) 5:1
V тур
«Нива» (Остапівка)-«Сула» (Засулля) 3:2
«Кснятин» (Снітин)-«Інтер» (Мацківці) 2:2
«Колос» (Тарандинці)-«Олімпія» (Вовчик) 3:1
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Україна» (Оріхівка) 1:1
«Зеніт» (Калайдинці)-«Вимпел» (Хорошки) +:-
VІ тур
«Інтер» (Мацківці)-«Вимпел» (Хорошки) 7:1
«Олімпія» (Вовчик)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) +:-
«Україна» (Оріхівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:10
«Кснятин» (Снітин)-«Нива» (Остапівка) 4:7
«Сула» (Засулля)-«Колос» (Тарандинці) 6:2
VII тур
«Нива» (Остапівка)-«Інтер» (Мацківці) 4:3
«Колос» (Тарандинці)-«Кснятин» (Снітин) 9:0
«Вимпел» (Хорошки)-«Україна» (Оріхівка) 0:4
«Зеніт» (Калайдинці)-«Олімпія» (Вовчик) 4:0
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Сула» (Засулля) 3:7
VIIІ тур
«Інтер» (Мацківці)-«Україна» (Оріхівка) +:-
«Кснятин» (Снітин)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 1:2
«Олімпія» (Вовчик)-«Вимпел» (Хорошки) 4:1
«Сула» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:1
«Нива» (Остапівка)-«Колос» (Тарандинці) 3:2
ІХ тур
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Нива» (Остапівка) 5:5
«Колос» (Тарандинці)-«Інтер» (Мацківці) 1:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«Кснятин» (Снітин) 10:2
«Україна» (Оріхівка)-«Олімпія» ( Вовчик) 4:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Сула» (Засулля) 0:8
Х тур
«Інтер» (Мацківці)-«Олімпія» (Вовчик) 3:4
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Колос» (Тарандинці) 3:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Кснятин» (Снітин) 2:0
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:3
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 1:7
ХІ тур
«Колос» (Тарандинці)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:3
«Нива» (Остапівка)-«Вимпел» (Хорошки) 9:1
«Кснятин» (Снітин)-«Україна» (Горіхівка) 1:0
«Сула» (Засулля)-«Олімпія» (Вовчик) 5:3
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Інтер» (Мацківці) +:-
ХІІ тур
«Інтер» (Мацківці)-«Сула» (Засулля) 4:3
«Олімпія» (Вовчик)-«Кснятин» (Снітин) 6:0
«Україна» (Оріхівка)-«Нива» (Остапівка) 1:2
«Вимпел» (Хорошки)-«Колос» (Тарандинці) 0:4
«Зеніт» (Калайдинці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 5:1
ХІІІ тур
«Зеніт» (Калайдинці)-«Інтер» (Мацківці) 3:0
«Нива» (Остапівка)-«Олімпія» (Вовчик) 6:1
«Кснятин» (Снітин)-«Сула» (Засулля) 2:5
«Колос» (Тарандинці)-«Україна» (Оріхівка) 5:5
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0
ХІV тур
«Вимпел» (Хорошки)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7
«Сула» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:0
«Інтер» (Мацківці)-«Кснятин» (Снітин) 3:0
«Олімпія» ( Вовчик)-«Колос» (Тарандинці) 0:1
«Україна» (Оріхівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:2
XV тур
«Колос» (Тарандинці)-«Сула» (Засулля) 4:4
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Олімпія» (Вовчик) 4:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Інтер» (Мацківці) 1:1
«Зеніт» (Калайдинці)-«Україна» (Оріхівка) 1:4
«Нива» (Остапівка)-«Кснятин» (Снітин) 8:0
ХVI тур
«Інтер» (Мацківці)-«Нива» (Остапівка) 1:2
«Кснятин» (Снітин)-«Колос» (Тарандинці) 0:2
«Україна» (Оріхівка)-«Вимпел» (Хорошки) 4:2
«Олімпія» (Вовчик)-«Зеніт» (Калайдинці) 4:5
«Сула» (Засулля)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 4:1
ХVІІ тур
«Нива» (Остапівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0
«Інтер» (Мацківці)-«Колос» (Тарандинці) 2:2
«Кснятин» (Снітин)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:4
«Олімпія» ( Вовчик)-«Україна» (Оріхівка) 1:2
«Сула» (Засулля)-«Вимпел» (Хорошки) 9:2
ХVІІІ тур
«Україна» (Оріхівка)-«Інтер» (Мацківці) 2:1
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Кснятин» (Снітин) 8:2
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімпія» (Вовчик) 1:1
«Зеніт» (Калайдинці)«Сула» (Засулля) 0:0
«Колос» (Тарандинці)-«Нива» (Остапівка) 4:7
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Зеніт» (Калайдинці) |
18 |
16 |
1 |
1 |
72-20 |
49 |
2 |
«Нива» (Остапівка) |
18 |
13 |
1 |
4 |
68-43 |
40 |
3 |
«Сула» (Засулля) |
18 |
12 |
2 |
4 |
75-29 |
38 |
4 |
«Колос» (Тарандинці) |
18 |
9 |
4 |
5 |
56-43 |
31 |
5 |
«Вікторія» (Левко-Ромодан) |
18 |
7 |
3 |
8 |
38-44 |
24 |
6 |
«Україна» (Оріхівка) |
18 |
7 |
2 |
9 |
33-47 |
23 |
7 |
«Олімпія» (Вовчик) |
18 |
7 |
1 |
10 |
45-46 |
22 |
8 |
«Інтер» (Мацківці) |
18 |
6 |
3 |
9 |
32-35 |
21 |
9 |
«Вимпел» (Хорошки) |
18 |
1 |
3 |
14 |
21-73 |
6 |
10 |
«Кснятин» (Снітин) |
18 |
1 |
2 |
14 |
20-80 |
5 |
* Матч чотирнадцятого туру «Україна» (Оріхівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:2 анульовано. Команді «Україна» (Оріхівка) зараховано технічну поразку, а «Вікторії» (Левко-Ромодан) перемогу.
|