І тур. 14.05.2016, 21.05.2016
«Колос» (Тарандинці)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:3
«Нива» (Остапівка)-«Лубнимаш» (Лубни) 6:3
«Інтер» (Мацківці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 0:3 технічна перемога
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Cула» (Засулля) 2:15
«Кснятин» (Снітин)-«Україна» (Оріхівка) 1:4
«Олімпія» (Вовчик)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0 технічна перемога
ІІ тур. 28.05.2016
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7
«Сула» (Засулля)-«Олімпія» (Вовчик) 6:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Нива» (Богодарівка) 0:11
«Україна» (Оріхівка)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 8:1
«Інтер» (Мацківці)-«Кснятин» (Снітин) 3:2
«Колос» (Тарандинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:2
ІІІ тур. 04.06.2016
«Кснятин» (Снітин)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 5:3
«Зеніт» (Калайдинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 4:2
«Нива» (Остапівка)-«Сула» (Засулля) 1:3
«Колос» (Тарандинці)-«Вимпел» (Хорошки) 15:0
«Інтер» (Мацківці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 6:3
«Олімпія» (Вовчик)-«Україна» (Оріхівка) 8:4
ІV тур. 11.06.2016
«Вимпел» (Хорошки)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:4
«Сула» (Засулля)-«Колос» (Тарандинці) 2:3
«Україна» (Оріхівка)-«Нива» (Остапівка) 4:5
«Кснятин» (Снітин)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 8:2
«Інтер» (Мацківці)-«Олімпія» (Вовчик) 1:6
«Вікторія» (Левко-Ромадан)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:1
V тур. 18.06.2016
«Зеніт» (Калайдинці)-«Сула» (Засулля) 2:0
«Нива» (Остапівка)-«Інтер» (Мацківці) 4:1
«Олімпія» (Вовчик)-«Кснятин» (Снітин) 9:2
«Колос» (Тарандинці)-«Україна» (Оріхівка) 3:0 технічна поразка
«Лубнимаш» (Лубни)-«Вимпел» (Хорошки) 8:2
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:5
VІ тур. 25.06.2016
«Сула» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 5:2
«Кснятин» (Снітин)-«Нива» (Остапівка) 3:3
«Інтер» (Мацківці)-«Колос» (Тарандинці) 2:3
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Олімпія» (Вовчик) 1:7
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Вимпел» (Хорошки) 3:1
«Україна» (Оріхівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:2
VІІ тур. 02.07.2016
«Олімпія» (Вовчик)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
«Нива» (Остапівка)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 7:2
«Колос» (Тарандинці)-«Кснятин» (Снітин) 6:1
«Зеніт» (Калайдинці)-«Інтер» (Мацківці) 3:0 технічна перемога
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 5:0
«Вимпел» (Хорошки)-«Сула» (Засулля) 2:9
VIII тур. 09.07.2016
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Сула» (Засулля) 2:7
«Інтер» (Мацківці)-«Лубнимаш» (Лубни) 2:4
«Олімпія» (Вовчик)-«Нива» (Остапівка) 4:6
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Колос» (Тарандинці)1:4
«Кснятин» (Снітин)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7
«Україна» (Оріхівка)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0
ІХ тур. 16.07.2016
«Колос» (Тарандинці)-«Олімпія» (Вовчик) 1:1
«Нива» (Остапівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 9:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Кснятин» (Снітин) 7:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 14:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Інтер» (Мацківці) 1:2
Х тур. 21.05.2016
«Лубнимаш» (Лубни)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 5:0
«Олімпія» (Вовчик)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7
«Нива» (Остапівка)-«Колос» (Тарандинці) 3:2
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Україна» (Оріхівка) 1:2
«Кснятин» (Снітин)-«Вимпел» (Хорошки) 4:1
«Інтер» (Мацківці)-«Сула» (Засулля) 0:6
ХI тур. 30.07.2016
«Сула» (Засулля)-«Кснятин» (Снітин) 11:3
«Зеніт» (Калайдинці)-«Нива» (Остапівка) 4:2
«Україна» (Оріхівка)-«Інтер» (Мацківці) 5:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Олімпія» (Вовчик) 4:0
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Вимпел» (Хорошки) 1:1
«Колос» (Тарандинці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
ХІI тур. 13.08.2016
«Лубнимаш» ( Лубни)-«Нива» (Остапівка) 5:1
«Україна» (Оріхівка)-«Кснятин» (Снітин) 9:1
«Зеніт» (Калайдинці)-«Колос» (Тарандинці) 13:0
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімпія» (Вовчик) 3:6
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Інтер» (Мацківці) 2:1
«Cула» (Засулля)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 9:1
ХІIІ тур. 20.08.2016
«Кснятин» (Снітин)-«Інтер» (Мацківці) 0:1
«Олімпія» (Вовчик)-«Cула» (Засулля) 3:5
«Зеніт» (Калайдинці)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
«Лубнимаш» (Лубни)-«Колос» (Тарандинці) 3:0 технічна перемога
«Нива» (Богодарівка)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0 технічна перемога
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Україна» (Оріхівка) 0:3 технічна перемога
ХІV тур. 27.08.16
«Інтер» (Мацківці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 4:0
«Лубнимаш» ( Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:3
«Україна» (Оріхівка)-«Олімпія» (Вовчик) 4:4
«Вимпел» (Хорошки)-«Колос» (Тарандинці) 2:4
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Кснятин» (Снітин) 5:3
«Cула"(Засулля)-«Нива» (Остапівка) 5:0
XV тур. 03.09.2016
«Лубнимаш» (Лубни)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 9:2
«Зеніт» (Калайдинці)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0 технічна перемога
«Колос» (Тарандинці)-«Сула» (Засулля) 1:3
«Нива» (Остапівка)-«Україна» (Оріхівка) 6:2
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Кснятин» (Снітин) 4:1
«Олімпія» (Вовчик)-«Інтер»(Мацківці) 3:0 технічна перемога
ХVI тур. 10.09.2016
«Інтер» (Мацківці)-«Нива» (Остапівка) 3:2
«Україна» (Оріхівка)-«Колос» (Тарандинці) 2:1
«Cула» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 3:0
«Вимпел» (Хорошки)-«Лубнимаш» ( Лубни) 1:5
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 3:0 технічна перемога
«Кснятин» (Снітин)-«Олімпія» (Вовчик) 0:3 технічна перемога
ХVIІ тур. 17.09.16
«Колос» (Тарандинці)-«Інтер» (Мацківці) 4:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 8:1
«Нива» (Остапівка)-«Кснятин» (Снітин) 3:0 технічна перемога
«Олімпія» (Вовчик)-«Орбіта» (Вищий Булатець) технічна перемога
«Зеніт» (Калайдинці)-«Україна» (Оріхівка) 3:0 технічна перемога
«Лубнимаш» ( Лубни)-«Cула» (Засулля) 1:5
ХVIІI тур. 24.09.2016
«Україна» (Оріхівка)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:2
«Інтер» (Мацківці)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:8
«Кснятин» (Снітин)-«Колос» (Тарандинці) 0:3 технічна перемога
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Нива» (Остапівка) 0:3 технічна перемога
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Олімпія» (Вовчик) 0:3 технічна перемога
«Сула» (Засулля)-«Вимпел» (Хорошки) 3:0 технічна перемога
ХIХ тур. 01.10.2016
«Нива» (Остапівка)-«Олімпія» (Вовчик) 6:7
«Вимпел» (Хорошки)-«Україна» (Оріхівка) 2:11
«Сула» (Засулля)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
«Лубнимаш» (Лубни)-«Інтер» (Мацківці) 3:0
«Колос» (Тарандинці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 3:0 технічна перемога
«Зеніт» (Калайдинці)-«Кснятин» (Снітин) 3:0 технічна перемога
ХХ тур. 08.10.2016
«Олімпія» (Вовчик)-«Колос» (Тарандинці) 2:1
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 1:3
«Інтер» (Мацківці)-«Вимпел» (Хорошки) 2:3
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:3 технічна перемога
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Нива» (Остапівка) 0:3 технічна перемога
«Кснятин» (Снітин)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:3 технічна перемога
ХХІ тур. 15.10.2016
«Зеніт» (Калайдинці)-«Олімпія» (Вовчик) 12:1
«Колос» (Тарандинці)-«Нива» (Остапівка) 4:6
«Вимпел» (Хорошки)-«Кснятин» (Снітин) 3:0 технічна перемога
«Україна» (Оріхівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:0 технічна перемога
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:3 технічна перемога
«Сула» (Засулля)-«Інтер» (Мацківці) 3:0 технічна перемога
XХII тур. 22.10.16
«Інтер» (Мацківці)-«Україна» (Оріхівка) 6:3
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:2
«Олімпія» (Вовчик)-«Лубнимаш» (Лубни) 3:3
«Кснятин» (Снітин)-«Сула» (Засулля) 0:3 технічна перемога
«Вимпел»(Хорошки)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 3:0 технічна перемога
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Колос» (Тарандинці) 0:3 технічна перемога
Підсумкове турнірне становище команд
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Р-М
|
О
|
1
|
«Зеніт» (Калайдинці)
|
22
|
21
|
0
|
1
|
92-16
|
66
|
2 |
«Сула» (Засулля)
|
22 |
20 |
0 |
2 |
106-26 |
60 |
3
|
«Лубнимаш» (Лубни) |
22 |
16 |
1 |
5 |
72-34 |
49 |
4 |
«Нива» (Остапівка)
|
22 |
14 |
1 |
7 |
69-54 |
43 |
5
|
«Олімпія» (Вовчик)
|
22
|
13
|
3
|
6
|
67-66
|
42
|
6 |
«Колос» (Тарандинці)
|
22 |
12 |
1 |
9 |
50-44 |
37 |
7
|
«Україна» (Оріхівка)
|
22
|
10
|
1
|
11
|
63-59
|
31
|
8 |
«Інтер» (Мацківці)
|
22 |
7 |
0 |
15 |
36-62 |
21 |
9 |
«Вікторія» (Левко-Ромодан) |
22 |
6 |
0 |
16 |
25-47 |
18
|
10 |
«Вимпел» (Хорошки)
|
22 |
4 |
1 |
16 |
27-88 |
13 |
11
|
«Кснятин» (Снітин)
|
22
|
3
|
1
|
18
|
35-75
|
10
|
12
|
«Орбіта» (Вищий Булатець)
|
22
|
1
|
1
|
20
|
24-94
|
4 |
* «Вікторія» (Левко-Ромодан), «Орбіта» (Вищий Булатець) та «Кснятин» (Снітин) зняті з чемпіонату.
|