Перший етап
Група І
І тур. 14.05.2017
«Нива» (Остапівка)-«Вимпел» (Хорошки) 7:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«ДЮСШ» (Засулля) 4:3
«Олімпія» (Вовчик) - пропуск
ІІ тур. 21.05.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«Нива» (Остапівка) 1:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімпія» (Вовчик) 0:7
«ДЮСШ» (Засулля) - пропуск
ІІІ тур. 28.05.2017
«Олімпія» (Вовчик)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:5
«Нива» (Остапівка)-«ДЮСШ» (Засулля) 1:0
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
IV тур. 04.06.2017
«Нива» (Богодарівка)-«Олімпія» (Вовчик) 6:3
«ДЮСШ» (Засулля)-«Вимпел» (Хорошки) 9:1
«Зеніт» (Калайдинці) - пропуск
V тур. 11.06.2017
«Вимпел» (Хорошки)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:14
«Олімпія» (Вовчик)-«ДЮСШ» (Засулля) -:+
«Нива» (Остапівка) - пропуск
VІ тур. 18.06.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«ДЮСШ» (Засулля) 2:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Нива» (Остапівка) 2:4
«Олімпія» (Вовчик) - пропуск
VІІ тур. 25.06.2017
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 4:3
«Олімпія» (Вовчик)-«Вимпел» (Хорошки) 6:1
«ДЮСШ» (Засулля) - пропуск
VІІІ тур. 02.07.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«Олімпія» (Вовчик) 4:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:3
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
ІХ тур. 09.07.2017
«Олімпія» (Вовчик)-«Нива» (Остапівка) 4:5
«Вимпел» (Хорошки)-«ДЮСШ» (Засулля) 1:4
«Зеніт» (Калайдинці) - пропуск
Х тур. 16.07.2017
«Зеніт»(Калайдинці)-«Вимпел» (Хорошки) 6:1
«ДЮСШ» (Засулля)-«Олімпія» (Вовчик) 4:2
«Нива» (Остапівка) - пропуск
Підсумкове турнірне становище команд групи І
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Нива» (Остапівка) |
8 |
8 |
0 |
0 |
33-14 |
24 |
2 |
«Зеніт»(Калайдинці) |
8 |
6 |
0 |
2 |
40-15 |
18 |
3 |
«ДЮСШ» (Засулля) |
8 |
4 |
0 |
4 |
25-18 |
12 |
4 |
«Олімпія» (Вовчик) |
8 |
2 |
0 |
6 |
21-28 |
6 |
5 |
«Вимпел» (Хорошки) |
8 |
0 |
0 |
8 |
10-53 |
0 |
Група ІІ
І тур. 14.05.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 7:1
«Колос» (Тарандинці)-«Україна» (Оріхівка) 2:3
«Сула» (Засулля)-«Сталь» (Ждани) 5:2
ІІ тур. 21.05.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Сула» (Засулля) 1:9
«Лубнимаш» (Лубни)-«Колос» (Тарандинці) 4:2
«Україна» (Оріхівка)-«Сталь» (Ждани) 4:2
ІІІ тур. 28.05.2017
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 1:3
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Колос» (Тарандинці) 0:5
«Сталь» (Ждани)-«Лубнимаш» (Лубни) -:+
IV тур. 04.06.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Сталь» (Ждани) 2:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 5:2
«Колос» (Тарандинці)-«Cула»(Засулля) 1:4
V тур. 11.06.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 1:1
«Україна» (Оріхівка)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 9:0
«Сталь» (Ждани)-«Колос» (Тарандинці) -:+
VІ тур. 18.06.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:7
«Сталь» (Ждани)-«Сула» (Засулля) 3:3
«Україна» (Оріхівка)-«Колос» (Тарандинці) 5:1
VІІ тур. 25.06.2017
«Сула» (Засулля)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 2:0
«Колос» (Тарандинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 2:1
«Сталь» (Ждани)-«Україна» (Оріхівка) 0:2
VІІІ тур. 02.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 1:0
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Україна» (Оріхівка) 2:4
«Колос» (Тарандинці)-«Сталь» (Ждани) +:-
ІХ тур. 09.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Колос» (Тарандинці) 3:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 7:3
«Сталь» (Ждани)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 4:0
Х тур. 16.07.2017
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 4:2
«Колос» (Тарандинці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 7:4
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сталь» (Ждани) +:-
Підсумкове турнірне становище команд групи ІІ
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Україна» (Оріхівка) |
10 |
8 |
0 |
2 |
39-22 |
24 |
2 |
«Лубнимаш» (Лубни) |
10 |
7 |
2 |
1 |
42-11 |
23 |
3 |
«Сула» (Засулля) |
10 |
6 |
2 |
2 |
31-16 |
20 |
4 |
«Колос» (Тарандинці) |
10 |
5 |
0 |
5 |
27-24 |
15 |
5 |
«Сталь» (Ждани) |
10 |
1 |
1 |
8 |
12-29 |
4 |
6 |
«Орбіта» (Вищий Булатець) |
10 |
1 |
0 |
9 |
10-55 |
3 |
За підсумками першого етапу по три кращі з команд продовжать боротьбу за нагороди.
Решта колективів поборяться за «Кубок престижу».
Другий етап
Фінальна шістка
І тур. 30.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 2:1
«Зеніт»(Калайдинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 3:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:3
ІІ тур. 12.08.2017-13.08.2017
«Україна» (Оріхівка)-«Зеніт»(Калайдинці) 0:2
«Нива» (Остапівка)-«Сула» (Засулля) 0:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«ДЮСШ» (Засулля) 9:1
ІІІ тур. 19.08.2017
«ДЮСШ» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 0:5
«Лубнимаш» (Лубни)-«Нива» (Остапівка) 2:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«Сула» (Засулля) 2:1
ІV тур. 27.08.2017
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт»(Калайдинці) 1:0
«Сула» (Засулля)-«ДЮСШ» (Засулля) 6:0
«Україна» (Оріхівка)-«Лубнимаш» (Лубни) 1:8
V тур. 03.09.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 1:0
«Україна» (Оріхівка)-«Нива» (Остапівка) 1:5
«ДЮСШ» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 3:9
VІ тур. 10.09.2017
«Нива» (Остапівка)-«ДЮСШ» (Засулля) 3:0
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 0:5
«Лубнимаш» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 8:2
VІІ тур. 17.09.2017
«Сула» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:4
«Зеніт» (Калайдинці)-«Україна» (Оріхівка) +:-
VІІІ тур. 24.09.2017
«Сула» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:0
«Україна» (Оріхівка)-«ДЮСШ» (Засулля) 3:0
«Нива» (Остапівка)-«Лубнимаш» (Лубни) 1:1
ІХ тур. 01.10.2017
«Зеніт»(Калайдинці)-«Нива» (Остапівка) 1:4
«ДЮСШ» (Засулля)-«Сула» (Засулля) 2:4
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) +:-
Х тур. 08.10.2017
«Сула» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 3:3
«Нива» (Остапівка)-«Україна» (Оріхівка) +:-
«Зеніт» (Калайдинці)-«ДЮСШ» (Засулля) 1:1
|