Попередній етап
Група «А»
І тур
«Колос» (Тарандинці)-ФК «Богодарівка» 2:1
ФК «Ісківці»-«Інтер» (Мацківці) 2:4
«Зеніт» (Калайдинці) - пропуск
ІІ тур
Інтер» (Мацківці)-«Сервісагрополтава+» (Остапівка) 6:2
«Колос» (Тарандинці)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:4
ФК «Ісківці» - пропуск
ІІІ тур
«Зеніт» (Калайдинці)- «Сервісагрополтава+» (Остапівка) 12:0
ФК «Ісківці»-«Колос» (Тарандинці) 6:4
«Інтер» (Мацківці) - пропуск
ІV тур
«Інтер» (Мацківці)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:5
«САП+» (Остапівка)-ФК «Ісківці» 1:2
«Колос» (Тарандинці) - пропуск
V тур
Колос» (Тарандинці)-«Інтер» (Мацківці) 2:6
ФК «Ісківці»-«Зеніт» (Калайдинці) 3:1
«Сервісагорополтава+» (Остапівка) - пропуск
VІ тур
«Зеніт» (Калайдинці)-ФК «Ісківці» 3:0
«Інтер» (Мацківці)–«Колос» (Тарандинці) 4:2
«Сервісагорополтава+» (Остапівка) - пропуск
VІІ тур
«Сервісагрополтава+» (Остапівка)-ФК «Ісківці» 2:5
«Зеніт» (Калайдинці)-«Інтер» (Мацківці)
«Колос» (Тарандинці) - пропуск
VІІІ тур
«Колос» (Тарандинці)-ФК «Ісківці» 2:7
«Сервісагрополтава+» (Остапівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:11
«Інтер» (Мацківці) - пропуск
ІХ тур
«Зеніт» (Калайдинці)-«Колос» (Тарандинці) 6:1
«Сервісагрополтава+» (Остапівка)-«Інтер» (Мацківці) 0:6
ФК «Ісківці» - пропуск
Група «Б»
І тур
«Сула» (Засулля)-«Олімп» (Березівка) 4:0
«Сталь» (Ждани)-«Вимпел» (Хорошки) 6:3
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-ФК «Литвяки» 2:1
ІІ тур
ФК «Кснятин» (Снітин)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 1:4
«Олімп» (Березівка)-«Сталь» (Ждани) 2:1
ФК «Литвяки»-«Сула» (Засулля) 1:3
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
ІІІ тур
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімп» (Березівка) 2:2
«Сула» (Засулля)-ФК «Кснятин» 7:0
«Сталь» (Ждани)-ФК «Литвяки» 5:0
ІV тур
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Сула» (Засулля) 1:5
ФК «Литвяки»-«Вимпел» (Хорошки) 3:1
«Кснятин» (Снітин)-«Сталь» (Ждани) 7:1
«Олімп» (Березівка) -пропуск
V тур
«Сталь» (Ждани)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:1
«Олімп» (Березівка)-ФК «Литвяки» 2:0
«Вимпел» (Хорошки)-ФК «Кснятин» (Снітин) 4:2
VІ тур
«Вікторія» (Левко-Ромодан) «Вимпел» (Хорошки) 3:0
«Олімп»Березівка)-«Кснятин» (Снітин) 0:2
«Сула» (Засулля)-«Сталь» 0:3 (Ждани)
VІІ тур
ФК «Литвяки»-«Кснятин» (Снітин) 3:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Сула» (Засулля) 0:6
«Олімп» (Березівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:3
VІІІ тур
«Кснятин» (Снітин)-ФК «Литвяки» 5:1
«Сула» (Засулля)-«Вимпел» (Хорошки) 9:0
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Олімп» (Березівка) 0:0
ІХ тур
«Олімп» (Березівка)-«Кснятин» (Стітин) 4:0
«Вимпел» (Хорошки)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 3:3
«Сталь» (Ждани)-«Сула» (Засулля) 1:8
Х тур
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Сталь» (Ждани) 3:1
ФК «Литвяки»-«Олімп» (Березівка) 1:7
ФК «Кснятин»-«Вимпел» (Хорошки) 0:1
ХІ тур
«Сталь» (Ждани)-«Кснятин» (Снітин) 3:0
ФК «Ливяки» (Литвяки)-«Вимпел» (Хорошки) 6:0
«Олімп» (Березівка)-«Вікторія» (Левко-Ромодан)
ХІІ тур
«Олімп» (Березівка)-«Вимпел» (Хорошки) 8:0
ФК «Литвяки»-«Сталь» (Ждани) 2:10
ФК «Кснятин» (Снітин)-«Сула» (Засулля) 2:2
ХІІІ тур
«Сталь» (Ждани)-«Олімп» (Березівка) 1:5
«Сула» (Засулля)-ФК «Литвяки» 14:0
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-ФК «Кснятин» (Снітин) 2:0
ХІV тур
«Олімп» (Березівка)-«Сула» (Засулля) 2:2
ФК «Литвяки»-«Вікторія»Левко-Ромодан -:+
«Сталь» (Ждани)-«Вимпел» (Хорошки) 1:0
Півфінали
«Сула» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:3
«Інтер» (Мацківці)-«Олімп» (Березівка) 4:0
Фінал
«Зеніт» (Калайдинці)-«Інтер» (Мацківці) 5:1
|