Груповий етап
Група «А»
І тур. 11.03.2017-12.03.2017
«Олімпія» (Савинці)-«Маяк» (Котельва) 9:0
ФК «Рокита»-ДЮФШ «Ворскла» (Полтава) 4:1
«Вікторія» (Первозванівка)-«Аргус» (Степне) 1:2
ІІ тур. 18.03.2017
«Маяк» (Котельва)-«Аргус» (Степне) 3:2
ФК «Рокита»-«Вікторія» (Первозванівка) 5:1
ДЮФШ «Ворскла» (Полтава)-«Олімпія» (Савинці) 2:2
ІІІ тур. 25.03.2017-26.03.207
«Олімпія» (Савинці)-«Аргус» (Степне) 6:0
«Вікторія» (Первозванівка)-ДЮФШ «Ворскла» (Полтава) 0:4
«Маяк» (Котельва)-ФК «Рокита» 4:7
ІV тур. 01.04.2017
«Олімпія» (Савинці)-«Вікторія» (Первозванівка) 5:0
ДЮФШ «Ворскла» (Полтава)-«Маяк» (Котельва) 2:3
ФК «Рокита»-«Аргус» (Степне) 9:4
V тур. 08.04.2017
«Аргус» (Степне)-ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) 4:0
«Вікторія» (Первозванівка)-«Маяк» (Котельва) 3:4
ФК «Рокита»-«Олімпія» (Савинці) 0:0
Підсумкове турнірне становище команд
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Р-М
|
О
|
1
|
ФК «Рокита»
|
5
|
4
|
1
|
0
|
25-10
|
13
|
2
|
«Олімпія» (Савинці)
|
5
|
3
|
2
|
0
|
22-2
|
11
|
3
|
«Маяк» (Котельва)
|
5
|
3
|
0
|
2
|
14-23
|
9
|
4
|
«Аргус» (Степне)
|
5
|
2
|
0
|
3
|
12-19
|
6
|
5
|
ДЮФШ «Ворскла» (Полтава)
|
5
|
1
|
1
|
3
|
9-13
|
4
|
6
|
«Вікторія» (Первозванівка)
|
5
|
0
|
0
|
5
|
2-16
|
0
|
Група «Б»
І тур. 11.03.2017-12.03.2017, 15.03.2017
«Колос» (Лазірки)-«Sun City» (Полтава) 3:2
ФК «Карлівка»-«Колос» (Кобеляки) 5:0
«Динамо» (Решетилівка)-«Бруклін» (Полтава) 3:2
ІІ тур. 19.03.2017
«Колос» (Лазірки)-«Бруклін» (Полтава) 5:2
«Sun City» (Полтава)-«Колос» (Кобеляки) 3:2
«Динамо» (Решетилівка)-ФК «Карлівка» 4:2
ІІІ тур. 25.03.2017-26.03.207
ФК «Карлівка»-«Бруклін» (Полтава) 2:0
«Колос» (Лазірки)-«Колос» (Кобеляки) 7:0
«Sun City» (Полтава)-«Динамо» (Решетилівка) 1:4
ІV тур. 02.04.2017, 12.04.2017
ФК «Карлівка»-«Колос» (Лазіоки) 1:5
«Колос» (Кобеляки)-«Динамо» (Решетилівка) 2:2
«Бруклін» (Полтава)-«Sun City» (Полтава) 4:2
V тур. 09.04.2017
«Бруклін» (Полтава)-«Колос» (Кобеляки) 3:7
«Динамо» (Решетилівка)-«Колос» (Лазірки) 4:3
«Sun City» (Полтава)-ФК «Карлівка» 1:1.
Підсумкове турнірне становище команд
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Р-М
|
О
|
1
|
«Динамо» (Решетилівка)
|
5
|
4
|
1
|
0
|
17-10
|
13
|
2
|
«Колос» (Лазірки)
|
5
|
4
|
0
|
1
|
23-9
|
12
|
3
|
ФК «Карлівка»
|
5
|
2
|
1
|
2
|
11-10
|
7
|
4
|
«Sun City» (Полтава)
|
5
|
1
|
1
|
3
|
9-14
|
4
|
5
|
«Колос» (Кобеляки)
|
5
|
1
|
1
|
3
|
11-20
|
4
|
6
|
«Бруклін» (Полтава)
|
5
|
1
|
0
|
4
|
11-19
|
3
|
Матч за третє місце. 15.04.2017
«Колос» (Лазірки)-«Олімпія» (Савинці) 1:1, по пенальті 8:7
Фінал. 15.04.2017
«Динамо» (Решетилівка)-ФК «Рокита» 4:1
|