9 серпня були зіграні перші матчі чвертьфінальної стадії кубку Кобеляцького району по футболу. Результати:
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-ФК «Дашківка» 1:0
«Урожай» (Мідянівка)-«Дніпро» (Світлогірське) 2:0
«Котовське» (Вітрова Балка)-ФК «Жуки» 1:1
ФК «Червоні Квіти»-«Колос» (Павлівка) 7:1.
В суботу, 12 серпня, відбулися чотири поєдинки дванадцятого туру у першій лізі та одна пропущена гра - у другій:
Перша ліга
ФК «Озера»-ФК «Дашківка» 2:1
«Лан» (Шенгури)-«Урожай» (Мідянівка) 0:1
«Спартак» (Рибалки)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 3:3
«Сокіл» (Білики)-ФК «Іванівка» 6:1.
Друга ліга
«Стріла» (Сухинівка)-«Водник» (Вільховатка) 0:2 (ІІІ тур).
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Дрижина» (Дрижина Гребля) |
11 |
10 |
1 |
0 |
27-10 |
29 |
2 |
«Урожай» (Мідянівка) |
12 |
7 |
1 |
4 |
22-22 |
22 |
3 |
«Лан» (Шенгури) |
12 |
5 |
3 |
4 |
30-30 |
18 |
4 |
ФК «Дашківка» |
12 |
6 |
0 |
6 |
21-25 |
18 |
5 |
«Котовське» (Вітрова Балка) |
11 |
5 |
1 |
5 |
25-18 |
16 |
6 |
ФК ««Червоні Квіти» |
10 |
5 |
1 |
3 |
27-28 |
16 |
7 |
ФК «Іванівка» |
12 |
4 |
3 |
4 |
31-29 |
15 |
8 |
ФК «Озера» |
12 |
4 |
3 |
5 |
27-26 |
15 |
9 |
«Прапор» (Підгора) |
11 |
4 |
2 |
5 |
17-20 |
14 |
10 |
«Спартак» (Рибалки) |
11 |
4 |
3 |
6 |
29-27 |
13 |
11 |
«Сокіл» (Білики) |
12 |
4 |
1 |
7 |
22-31 |
13 |
12 |
«Локомотив» (Бутенки) |
10 |
1 |
2 |
7 |
11-23 |
4 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Спарта» (Лутовинівка) |
9 |
7 |
1 |
1 |
38-11 |
22 |
2 |
«Водник» (Вільховатка) |
9 |
6 |
2 |
1 |
28-9 |
20 |
3 |
ФК «Приніпрянське» |
9 |
5 |
0 |
4 |
36-24 |
15 |
4 |
«Колос» (Павлівка) |
9 |
5 |
0 |
4 |
17-20 |
15 |
5 |
«Дніпро» (Світлогірське) |
9 |
4 |
1 |
4 |
23-23 |
13 |
6 |
«Кірове» (Лебедине) |
9 |
4 |
1 |
4 |
11-19 |
13 |
7 |
«Маяк» (Орлик) |
9 |
3 |
2 |
4 |
20-24 |
11 |
8 |
«Оріль» (Канави) |
9 |
3 |
1 |
5 |
16-19 |
10 |
9 |
ФК «Бродщина» |
9 |
2 |
0 |
7 |
12-29 |
6 |
10 |
«Стріла» (Сухинівка) |
9 |
2 |
0 |
7 |
10-33 |
6 |