Чемпіонат України серед аматорів по футболу. ІV тур.
«Буревісник» (Петрове)-«Нове Життя» (Андріївка) 3:2 (1:2).
«Буревісник»: Шпак, Сафонов, Марущук, Корчинський (Кєвліч, 72), Чемерис, Александров (Сафронов, 72), Пономар, Сідоров (Шушпанов, 46), Поплавка, Хорольський, Согутовський. Тренер:
С. Грінкевич.
«Нове Життя»: Салух (Шостак, 80), Попов, Рудченко, Ткаченко, Брига (Гориславець, 87), Смирнов (Ситак, 86), Халілов (Бодня, 70), Донець, Бабацький (Кундель, 20), Диндиков (Рибак, 50), Мелащенко. Тренер: О. Мелащенко.

Голи: (Пономар, 6; 76; Кєвліч, 85 – Мелащенко, 8; Диндиков, 25 (пен.))
     З перших хвилин зустрічі господарі захопили ініціативу на футбольному полі і вже на шостій хвилині зуміли забити швидкий м’яч: гол на свій рахунок записав Денис Пономар, котрий з меж воротарської переправив м’яч у сітку воріт суперника. Та не довго вели в рахунку гравці Буревісника»: у наступній своїй атаці гості зусиллями граючого тренера Олександра Мелащенка відновили рівновагу - 1:1. Через кілька хвилин Денис Пономар вийшов один на один із голкіпером гостей, але програв йому дуель. Гості вже на двадцятій хвилині внесли кадрову зміну у свою гру: досвідчений Максим Кундель замінив Бабацького. І це принесло «свої плоди»: Максим на своєму лівому фланзі не раз загострював ситуацію. А на 25-ій хвилині матчу, на думку головного арбітру, у боротьбі із гравцем гостей у власній штрафній площадці порушив правила Ярослав Поплавка й у ворота «Буревісника» було призначено пенальті. Одинадцятиметровий удар впевнено пробив Олександр Диндиков - 1:2. Повівши у рахунку, гості перехопили ініціативу і більше контролювали м’яч. Наприкінці тайму з передачі Кунделя міг відзначитися Олександр Донець, але зблизька пробив не влучно.
     На початку другої половини зустрічі Олександр Сафонов зі своєї половини поля передачею «знайшов» попереду Тараса Чемериса - після удару нападника «Буревісника» м’яч влучив у штангу воріт гостей. На 65-ій хвилині матчу «такою люб’язністю відповів» Руслан Ткаченко - каркас воріт вже господарів врятував. Хорошу контратаку за участі Марущука, Пономаря, Шушпанова і Чемериса господарі розіграли на 67-ій хвилині – Тарас не міг приборкати м’яча перед воротами суперника. А за мить гравець гостей Олександр Донець не реалізував вихід один на один із Олександром Шпаком. Небезпечну подачу Корчинського Тарас Чемерис ледь не втілив у забитий м’яч – поруч зі штангою. Дмитро Хорольський з сімнадцяти метрів перевіряв реакцію голкіпера полтавчан - Ілля Салух справився. А от на 76-ій хвилині Ілля підвів своїх партнерів: Денис Пономар пішов до кінця на голкіпера гостей, який пропустив м’яч під ногою і Денису залишалося переправити «круглого» у пусті ворота команди «Нове Життя» - 2:2. Після цього епізоду голкіпер гостей Ілля Салух відверто «поплив». У наступній атаці Денис Пономар зіштовхнувся з голкіпером гостей на межі штрафної площадки - на думку арбітра, в даному епізоді не було порушення. Тренери гостей «від гріха подалі» замінили Іллю Салуху на Олега Шостака. Але і 38-мирічний голкіпер гостей теж пропустив м’яч: Єгор Кєвліч вчасно відгукнувся на передачу Андрія Марущука і переправив м’яч у нижній дальній кут воріт суперника. Пропустивши третій м’яч, гості пішли чималими силами вперед і одного разу могли забити, але відмінно зіграв Олександр Шпак. Залишаючи вільні зони, команду Мелащенка господарі кілька раз «впіймали на контратаці. Одного разу зльоту пробивав Тарас Чемерис - м’яч пролетів біля штанги, в іншому - після удару Кєвліча зблизька врятував голкіпер Олег Шостак. В підсумку матч завершився воловою перемогою «Буревісника» - 3:2.
          По завершенні матчу «Буревісник» - «Нове Життя» головний тренер господарів Сергій Грінкевич та капітан команди з Андріївки Володимир Попов проаналізували дане протистояння.
Головний тренер «Буревісника» Сергій Грінкевич:
- Позитивні емоції маю. Гра не однозначна. Перші двадцять хвилин грали добре, володіли ініціативою, а потім щось «зламалося, припускалися помилок. Думаю за рахунок функціональних даних у другому таймі переломили гру. Моменти були. Молодці, грали до кінця.
- Когось можете виділи у своїй команді у звітному матчі?
- Нікого виділяти не буду. Всі грали нормально, кожний старався в силу своїх можливостей.
- Третя група підібралася досить сильна?
- Рівень команд в нашій групі рівний. Десь не щастило, десь досвіду не вистачало. Зі всіма можна грати, хлопці це вже зрозуміли.
     Граючий головний тренер ФК «Нове Життя» Олександр Мелащенко відмовився прокоментувати матч із «Буревісником», переадресувавши цю місію капітану своєї команди Володимиру Попову:
- Ваші враження про звітний матч.
- Які можуть бути враження? У нас голкіпера немає. Два голи привіз сам собі і програли. Повинні були перемагати.
- Відсутність добротного голкіпера є помилкою зимової селекції?
- Зими не було. Селекція в нас не проводиться. Ми зібралися і відразу граємо.
- Яке завдання поставлено перед вашою командою на нинішній сезон?
- Тільки перемагати. Вийти до фінальної частини в чемпіонаті України серед аматорів і завоювати золоті нагороди чемпіонату області та здобути Кубок області.

Категорія: Інші турніри | Переглядів: 687 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0