07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2017 » Октябрь » 15 » "Олімпія" (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу 2017 року
14:56
"Олімпія" (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу 2017 року
Кубок Полтавської області по футболу. Фінал.
ФК «Рокита»-«Олімпія» (Савинці) 0:2 (0:0).
«Рокита»: Українець, Полтавець, Малик, Сидоренко (Чумак, 84), Савенков, Корнійчук, Мороз, Соболєв (Дядик, 36), Семука, Щочка (Коломієць, 73), Місяйло. Головний тренер: Роман Семука
«Олімпія»: Макаренко, Пономаренко (Гриценко, 84), Фабунмі (Апришко, 90+3), Дземку, Богомаз, Тарганчук, Співак, Рудюк (Рудченко, 75), Стрельцов, Ковтун, Бажан. Головний тренер: Олександр Кулик.
Голи: Гриценко (87), Стрельцов (90+3).
На 88-й хвилині вилучено Олександра Семуку (неспортивна поведінка).
      Два курйозні голи в кінці матчу принесли команді з Савинців ще один трофей.
     14 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся фінальний матч кубка Полтавської області по футболу серед аматорських команд. За трофей змагалися ФК «Рокита» та «Олімпія» з Савинців. Олімпійці - чинні чемпіони, володарі кубка області, учасники аматорського Кубка України. Не дивно, що саме команда з Савинців вважалася фаворитом протистояння. Хоча по грі «Рокита» виглядала щонайменше не гірше.
      У першому таймі більше м’ячем володіли саме рокитяни. Саме команда Романа Семуки мали більше реальних нагод для того щоб забити. Особливо на фоні партнерів виділявся Андрій Місяйло. Рокитяни за перший тайм встигли двічі спробувати на міцність каркас воріт. В «Олімпії» можна згадати небезпечний удар Сіріла Дземку зі штрафного, який потягнув Дмитро Українець. Голі у першому таймі публіка не побачила. Свої корективи у гру внесла і погода. Над стадіоном «Динамо» раз-по-раз дощило, тож і гравці і глядачі встигли кілька разів промокнути.
     У другому таймі команди продовжили грати на зустрічних курсах, проте в усіх випадках захисники і воротар виявлялися спритнішими, аніж атакувальні гравці. Долю зустрічі вирішив курйоз. На 87-й хвилині «Олімпія» заробила право на штрафний на власній половині поля. Владислав Тарганчук подав у напрямку воріт. Політ м’яча головою підкоригував Сергій Гриценко і воротар не зорієнтувався і пропустив «метелика» - 0:1. До кінця матчу три хвилини.
      Вже наступної хвилині «Рокита» залишилася в меншості. Олександр Семука у боротьбі з Сірілом Дземку вилетів за межі поля якраз там де сиділи вболівальники «Олімпії». Після недовгої штовханини з фанами та Дмитром Потькалом капітан номінальних господарів побачив перед собою червону картку.
      Арбітр Матчу Андрій Коваленко компенсував п’ять хвилин. На останній з них «Рокита» заробила право на небезпечний штрафний на лівому фланзі. Воротар рокитян Дмитро Українець пішов на цей стандарт і саме він пробивав по воротах після подачі Юрія Мороза. Але «Олімпія» відбилася і Євген Стрельцов практично з центра поля спрямував м’яч у порожні ворота - 0:2. «Олімпія» - володар кубка Полтавщини 2017.
     Кращими гравцями матчу визнали Андрія Місяйла та Сіріла Дземку.

«Олімпія» (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу сезону 2017 року

Категорія: Полтавська область | Переглядів: 573 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0